Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: BIG WILLYS

Pěkný by to bylo, ale praktický moc ne.Těžiště bude hrozně vysoko a vepředu.Servis spalováka a elektra je nebe a dudy,osobně nechci spalováka už vidět.

Nápravy jsou asi lepší z wrajťáka.Jsou širší,ale musíš dát vše do kovu.

Ale nic není nemožný,tak směle do toho.
osobaX
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 02.02.2013 14:02

Re: BIG WILLYS

bych tam praveze stejne planoval dat ram z 5mm kulatiny takze by se ta vaha i trosicku vyrovnala....jinak souhlas s tim spalovakem je tam vetsi ta udrzba atd :-( taky mam radsi elektriku ale snad to preziju :-) a nevis teda prosimte o nejakem takovem podvozku?...
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: BIG WILLYS

Neznam zadnej podvozek spalovaka s tuhejma s motorem vpředu.

Pokud by stacil motor uprosted, pak kyosho rock/mad force. Jen dat padla.
Spalovak s beznejma napravama, který používáme asi nemá smysl.
Nicmene jak Mike říká: k tomu, ze to nebude fungovat, by si mel kazdej dojit sam. :mrgreen:
Obrázek
osobaX
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 02.02.2013 14:02

Re: BIG WILLYS

proc by to nemelo mit smysl kdybych to nemel vysoko? :mrgreen: ty auta praveze moc az zas tak extra vysoke nebyvaj...akorat problem bude dopredu uchytit ten motor zejo :-( chtelo by to nejaky pripravek na to....
osobaX
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 02.02.2013 14:02

Re: BIG WILLYS

a nebo taky otazka jestli bude nejleúpsi se zeptat leeho na spešl ram...
http://www.hpibajaforum.com/forum/showt ... hp?t=80732
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: BIG WILLYS

Jen taková otázečka.uvědomuješ si co to bude stát? Zrovna tohle není model,kterej uděláš z vymetenejch šuplíků.
osobaX
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 02.02.2013 14:02

Re: BIG WILLYS

ano pochopitelne si to uvedomuju uz jsem precejenom par let modelar :-) :OK:
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: BIG WILLYS

Neber to zle,často se po fórech objeví klučinové co chtějí modelařit do "tisícovky" a pak bohužel zjistí,že je to o penezích.


Jestli jsem to pochopil,tak máš motor do spalováku a chtěl bys ho využít.Napadlo mě dát ho na střed a udělat sedadlo na zadku a dlouhou haubnu.

Totiž dáš li ho dopředu musíš mít 3 kardany.Motor-rozvodovka-nápravy.Taky to chce správně zpřevodovat.

Pokaždý když servisuju ,medím si jak je to jednoduchej stroj.Třeba oproti EXOuši.Takže doporučuju co nejjednodušší.
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: BIG WILLYS

osobaX píše:proc by to nemelo mit smysl ....


Nejak si nedokazu představit vydrz tech naprav (v kterez to souvislosti jsem o tom mluvil) se spalovakem aneb davam tomu 5 vterin, maximalne 10 :lol:
Obrázek
osobaX
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 02.02.2013 14:02

Re: BIG WILLYS

jojo sak v pohode :-) nekdy si rikam ze sem do toho tolik nemel vrazet asi to zna skoro kazdy ale srdcova zalezitost je hold srdcova zalezitost :-) no praveze bych chtel klasickou konstrukci (motor vpredu), nevim proc ale nejak se mi i libi kdyby ta hlava couhala z te kapoty....


tedka jsem kecal s leem a rekl ze napravy z wraitha by to mohli zvladnout takze tam dam asi z toho wraitha napravy....a jinak pockej ty tam na tom aute mas jaky?...z scx10?....a ty jsou v pohode s tim velineon kombem?
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: BIG WILLYS

Napravy z wraitha mají stejny vnitrnosti jako napravy z scx10, jinej je jen obal.
Velineona, to ještě da, ale ten nemá takovou silu. S kombem od castlu a velkejma kolama, to de do kopru. Chce to všechno do zeleza. Stejne by to chtelo nejaky lepsi, celkove vic dimenzovany.
Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: BIG WILLYS

osobaX píše:jojo sak v pohode :-) nekdy si rikam ze sem do toho tolik nemel vrazet asi to zna skoro kazdy ale srdcova zalezitost je hold srdcova zalezitost :-) no praveze bych chtel klasickou konstrukci (motor vpredu), nevim proc ale nejak se mi i libi kdyby ta hlava couhala z te kapoty....


tedka jsem kecal s leem a rekl ze napravy z wraitha by to mohli zvladnout takze tam dam asi z toho wraitha napravy....a jinak pockej ty tam na tom aute mas jaky?...z scx10?....a ty jsou v pohode s tim velineon kombem?


A jéje, to bude blbost. Už teď se těším na výsledek :hura:
osobaX
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 02.02.2013 14:02

Re: BIG WILLYS

maztekk píše:
osobaX píše:jojo sak v pohode :-) nekdy si rikam ze sem do toho tolik nemel vrazet asi to zna skoro kazdy ale srdcova zalezitost je hold srdcova zalezitost :-) no praveze bych chtel klasickou konstrukci (motor vpredu), nevim proc ale nejak se mi i libi kdyby ta hlava couhala z te kapoty....


tedka jsem kecal s leem a rekl ze napravy z wraitha by to mohli zvladnout takze tam dam asi z toho wraitha napravy....a jinak pockej ty tam na tom aute mas jaky?...z scx10?....a ty jsou v pohode s tim velineon kombem?


A jéje, to bude blbost. Už teď se těším na výsledek :hura:


jo :-D diky za duveru :-D

Zpět na „Formula Offroad, Sandrail & Dune buggy“