Uživatelský avatar
Kolino
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 18.07.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: volné ježdění+ 1. závod sezony 2014 - 9.3 od 10h

Krásný závody :OK:
Fotky jsem dal do galerie.
Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon "Titanblack" Expedice
MST CFX Jeep Rubicon Trial

RC Offroad park Mrakolend
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: volné ježdění+ 1. závod sezony 2014 - 9.3 od 10h

Kluci dneska to bylo fakt perfektní, mam 250 krátkých videí, který musim zpracovat. Díky všem za účast.
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: volné ježdění+ 1. závod sezony 2014 - 9.3 od 10h

Tak Balů byl v Mrakáči ! 8o :cry: :cry: :cry: To kdybych věděl...přidal bych se..
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
lucky luky
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 30.09.2012 19:28
Bydliště: Niemes

Re: volné ježdění+ 1. závod sezony 2014 - 9.3 od 10h

taaak já taky díky za super DAY byla sranda jako vždy

Patte jardu jsme vezli domu celýho!! je moc tlustej na roztrhnutí coo?? :-D :-D
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: volné ježdění+ 1. závod sezony 2014 - 9.3 od 10h

lucky luky píše:taaak já taky díky za super DAY byla sranda jako vždy

Patte jardu jsme vezli domu celýho!! je moc tlustej na roztrhnutí coo?? :-D :-D


Ani ne tak tlustej jako to v jakým smradu by jste jeli, i kdyby ty dvě půlky byly v kufru pod igelitem :-D
Díky kluci za krásnej den na Mrakáči. Krásný závody a super zábavu. Těším se na příště :OK:
Uživatelský avatar
rcjarda
Uživatel
Příspěvky: 136
Registrován: 22.02.2013 8:34
Bydliště: Žandov u České Lípy

Re: volné ježdění+ 1. závod sezony 2014 - 9.3 od 10h

Patt píše:
lucky luky píše:taaak já taky díky za super DAY byla sranda jako vždy

Patte jardu jsme vezli domu celýho!! je moc tlustej na roztrhnutí coo?? :-D :-D


Ani ne tak tlustej jako to v jakým smradu by jste jeli, i kdyby ty dvě půlky byly v kufru pod igelitem :-D
Díky kluci za krásnej den na Mrakáči. Krásný závody a super zábavu. Těším se na příště :OK:

Tak jsem schválně čekal co odpovíš a ty takhle jo?????No počkej příště :-I já byl na tebe tak hodnej :YOP: :YOP: nechal jsem ti 11 místo když na mě zbylo to 7 místo za to já nemohu já už hůř prostě jezdit nedokážu :-D :-D :-D :-D :-D
http://www.youtube.com/user/rcjarda/videos, http://rcjarda.rajce.idnes.cz/, axial SCX-10 Honcho , Hot Bodies Cyclone D4,SCX-10 Honcho 2 BANDA TEAM
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: volné ježdění+ 1. závod sezony 2014 - 9.3 od 10h

Hele Patte už si referoval svému sponzorovy kolikátej si vlastně byl?....to s tebe asi nebude mít radosť co?... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: volné ježdění+ 1. závod sezony 2014 - 9.3 od 10h

áááááá, údolí sviní, je vidět že sem doma :-D :-D :-D
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: volné ježdění+ 1. závod sezony 2014 - 9.3 od 10h

Jinak ještě jednou děkuji všem za účast a musim říct že začátek sezony se vyvedl oproti minulému roku na jedničku a doufám že v tomto duchu se povede celý ročník 2014....
Ještě se musim omluvit tošku Mrakovy za udělený titul PRUDIČ ZÁVODU ale samolepka byla už vyrobená a díky tomu že byly naprosto všichni v pohodě tak to prostě někdo odnést musel.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: volné ježdění+ 1. závod sezony 2014 - 9.3 od 10h

Já se taky přidám,pohodová neděle s krásným počasím dala aspoň na chvíli zapomenout na životní problémy.Rád jsem vás fšechny viděl a Mrakovi s rodinkou děkuju za azyl.A teď su připravenej na Moraváky :-D
Fotky na rajským-video časem.
http://balu67.rajce.idnes.cz/RC_trial_M ... _9.3.2014/

Juniorská vítězka

Obrázek
Obrázek
Obrázek

P.S.Včera jsem z blízka studoval karavan a je to zase Mrakův neskutečnej majstrštik-osvětlení čalounění a ta noha na oji :OK: Tiše Lucince závidím :YOP:
Naposledy upravil(a) Balu dne 09.03.2014 21:28, celkem upraveno 1 x.
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: volné ježdění+ 1. závod sezony 2014 - 9.3 od 10h

cendab píše:Hele Patte už si referoval svému sponzorovy kolikátej si vlastně byl?....to s tebe asi nebude mít radosť co?... 8)

Čendo věděl jsem to jako první a to jsem nepotřeboval zrcadlo ty skorosrando. Jedinej sponzor jsem já sám. Ani ta moje mi nepřispěje. Ty reklamy tam mám asi z toho samýho důvodu, jako ty mrakolend na ochcávce. To proto aby lidi viděli, že to co tam je funguje. Škoda že jsis toho prudiče dneska odhlasoval mrakovi sám, protože jsi měl na něj krutě našlápnuto. Jak jsem ti už na mrakáči řekl. Začni něco dělat, nebo alespoň prodávat co bude chodit a když to použiju na svůj model, budu ti tímhle způsobem rád dělat reklamu. Auto šlapalo jak hodinky a zase jsem po dlouhý době potkal lidi s kterejma je mi dobře. A to je pro mě hlavní. Kdybys to nekurvil tím opakovaným rejpáním byla by to pohádka, ale to život bohužel není. Začínám mít na ty závistivý keci averzi jako Jéňa.
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: volné ježdění+ 1. závod sezony 2014 - 9.3 od 10h

Omlouvám se ti za moje nemístný poznámky a veřejně si sypu popel na hlavu...ale když já se dneska celej den s těma deskama v ruce trošku nudil a když sem měl zrovna volno tak sem potkal zrovna tebe..asi dvakrát.
A protože sem už několikrát od několika lidí slyšel že moje kecy vadí i Jéňovy tak i jemu se teda přez tebe a ostatní omlouvám...udělal bych to osobně ale vlastně já od něj nikdy nic oficiáně neslyšel...
Holt konec srandy a od teďka už jen vážně klucí... :?
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
rcjarda
Uživatel
Příspěvky: 136
Registrován: 22.02.2013 8:34
Bydliště: Žandov u České Lípy

Re: volné ježdění+ 1. závod sezony 2014 - 9.3 od 10h

Pattíku nerozčiluj se, tím si zkracuješ život :-I .Přeci na Mrakáč se jezdí si zablbnou a odzkoušet co autí dokáže a co sním dokáže ten za vysílačkou a o to nám všem asi nejspíš jde.A že se při ježdění ozývaj nějaké ty hlášky :-p :-p to k tomu už asi i patří.Podle mého názoru nejde o to vyhrát, :-I ale dobře si zajezdit a pokecat co a jak kdo vylepšil a co by bylo dobré na autí upravit a zlepšit.
http://www.youtube.com/user/rcjarda/videos, http://rcjarda.rajce.idnes.cz/, axial SCX-10 Honcho , Hot Bodies Cyclone D4,SCX-10 Honcho 2 BANDA TEAM
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: volné ježdění+ 1. závod sezony 2014 - 9.3 od 10h

cendab píše:Omlouvám se ti za moje nemístný poznámky a veřejně si sypu popel na hlavu...ale když já se dneska celej den s těma deskama v ruce trošku nudil a když sem měl zrovna volno tak sem potkal zrovna tebe..asi dvakrát.
A protože sem už několikrát od několika lidí slyšel že moje kecy vadí i Jéňovy tak i jemu se teda přez tebe a ostatní omlouvám...udělal bych to osobně ale vlastně já od něj nikdy nic oficiáně neslyšel...
Holt konec srandy a od teďka už jen vážně klucí... :?


Tak to zase né Čendo. Sranda musí bejt a patří to k Mrakáči jako vzduch k ohni. Akorát to hecování rozděluj mezi všechny ať si to užijem všichni. Jseš na Mrakáči srandotvůrce a generál všech ptákovin a s Mrakem a Stiifiim jste jak z filmu s tebou mě baví svět.
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: volné ježdění+ 1. závod sezony 2014 - 9.3 od 10h

rcjarda píše:Pattíku nerozčiluj se, tím si zkracuješ život :-I .Přeci na Mrakáč se jezdí si zablbnou a odzkoušet co autí dokáže a co sním dokáže ten za vysílačkou a o to nám všem asi nejspíš jde.A že se při ježdění ozývaj nějaké ty hlášky :-p :-p to k tomu už asi i patří.Podle mého názoru nejde o to vyhrát, :-I ale dobře si zajezdit a pokecat co a jak kdo vylepšil a co by bylo dobré na autí upravit a zlepšit.


Však o vyhrávání tu není řeč Jarouši. Nejsme přeci v Plzni :NO: To by mě nebavilo se vadit o kolik milimetrů vylejzaj , nebo zalejzaj kola a podobně.
Prostě mějme se rádi a slunce v duši :-)

Zpět na „RC Offroad park Mrakolend“