Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: hledáme komisaře

Hmm ta jednička by možná nemusela být úplně od věci Honzo.. ale na druhou stranu, proč někoho uplácet aby dělal to, co ostatní dělaj tři roky zadara, aby si ostatní zajezdili ... už vidím hádky, že Pepík odčárkoval tři auta a chce mít zadara závod ... :lol:

U té dvojky bych do toho já nešel, protože bohužel je dost lidí, kterým bych to do ruky prostě nedal. Ať vím, že třeba nezvládají pravidla, vím že v sekci nebudou dávat pozor a kecat s Frantou vedle, vím že v tom bude mít guláš jak prase, tak raději ne ...

No potýkáme se s tím samým, začnu to řešit stylem, že někomu dám papír do ruky a hotovo. Ve čtyřiceti lidech už je to masakr
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
romca2
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 30.10.2011 0:00
Bydliště: PRAHA

Re: hledáme komisaře

Zdar všem nemám do toho co kecat.
Co jezdím na Truck triál tam se to řeší takto odjedeš sekci a boduješ toho za sebou.A tak postupně. Ale jen malá pomoc. Zatím nejezdím tak často tak to berte s rezervou.
Willys podvozek Losi
Hammer2 podvozek Tamiya
HUMVEE 1045 podvozek CR-01
Unimog U300 4x4 podvozek Losi do P2 PROTOTIP
Unimog U 300 4x4 podvozek Losi
Unimog U 300 6x6 podvozek Losi
http://romcaparma.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: hledáme komisaře

Jo o tomhle jsem už slyšel. Dobrý nápad, ale využitelný jen částečně, viz můj druhý odstavec nahoře. Teda pokud bych mluvil za nás ... vy co truck trial jezdíte deset let, to už je něco jiného
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: hledáme komisaře

Přesně jak píše Roman. Neni přece problém si tam stoupnout a odbodovat pár lidí, kecat můžete pak.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: hledáme komisaře

Ač se to nezdá, tak je to právě problémové dost.

Aby hodnotil kdokoliv nejde. Musí znát dobře pravidla, občas nastávají hodně záludné a komplikované situace, které může jiný komisař vyhodnotit jinak. Nejvíc ideální je když ten samý komisař je na sekci po celou dobu a každého stejným metrem, což je pro všechny ostatní nejvíc férové.

Aby si lidé hodnotili navzájem také nejde. To by hodně zkreslilo výsledky. Kámoši si řeknou "to bylo jen takové líznutí, to psát nebudu"

Souhlasím s neplacením startovného. Ty lidi co to dělají, jsou strašně ochuzeni o celkový zážitek. U mě hodnotí jen na jedné sekci a nemají čas kouknout na jiné. Jsem strašně rád, že mi dělají komisaře kamarádi a přítelkyně, kteří nemají modely a ani je to nějak nebere. Líbí se jim to vzhledově a mají rádi lidi co přijedou :lol: Já dělám komisaře hrozně nerad a vzpomínám, když jsem ho musel dělat po celou dobu, že jsem ze závodu neměl nic. Měsíční starosti, sám vše zorganizovat a připravit a nakonec jsem neviděl pomalu ani jiné auto na jiných sekcích, kde jsem byl hrozně zvědavý jak to kdo projede a najednou konec závodu a nazdar :o Strašně úsilí a požitek na 30%. Sice nevím jak to Vás s pořádáním chodí, ale pokud podobně jak u mě, tak já mám někdy taky názory stejné jak Mrak, že mám chuť se na pořádání vys..kašlat, když odstoupí komisař, koho narychlo sehnat atd. Stávají se různé věci.

Hlasování před závodem rozhodně ne 8o Nedovedu si představit, že bych jel někam 100km abych tam stál u jedné sekce a nemohl z nikým ani pokecat.

Na závěr bych skoro řekl, že na komisaře jsou nejlepší místní známí, ať rodinní příslušníci, kolegové z práce, kámoši z hospody. Nepotřebují vidět vše okolo,chování ostatních aut jako my modeláři, pravidla se naučí dokonale a nikomu nenadržují. U mě to berou jako odbavit tohodle a pak dalšího a ani je moc nezajímá jaký má kdo podvozek, prostě berou každého stejně :-D
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: hledáme komisaře

Pokud vznikne komplikovaná situace tak neni problém přizvat někoho pověřeného kdo to rozhodne, podobně to tak děláme i v truck trialu. Všechno je jen o domluvě, nastudování pravidel a taky tratě. Myslim že každýho komiseře nasere když závodnik přijede na start a ptá se kudy se to vlastně jede, přitom kecá půl hodiny někde mimo.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
romca2
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 30.10.2011 0:00
Bydliště: PRAHA

Re: hledáme komisaře

Je to hodně v nátuře člověka což nezměníme. Je pravda že tam jedeme pokecat a pojezdit každý kdo sem dal návrch má takovou malou pravdu ale kde najít tu pravou cestu? ;-)
Willys podvozek Losi
Hammer2 podvozek Tamiya
HUMVEE 1045 podvozek CR-01
Unimog U300 4x4 podvozek Losi do P2 PROTOTIP
Unimog U 300 4x4 podvozek Losi
Unimog U 300 6x6 podvozek Losi
http://romcaparma.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Re: hledáme komisaře

Mě se docela líbil ten názor, nevim kdo to tady psal, že se vylosujou komisaři....
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: hledáme komisaře

to by se mohlo taky stát že tam nikdo nebude chtít jezdit, někoho do něčeho nutit :NO:
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: hledáme komisaře

cesta není to hodit na dva lidi, co se tam s tím papírem budou jebat celý den, ale rozprostřít to mezi co nejvíc lidí tak, aby každý odkomisařoval, ale zároveň si furt užil závod ... ale jak říkám, každý to prostě dělat nemůže ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: hledáme komisaře

Já už taky párkrát bodoval a musím říct že dřív to bylo v Mrakáči lepší bodovalo dost lidí a startovný 50Kč prostě bomba není co dodat. Ale teď startovný 100Kč a kolikrát si na to brát dovču a pak ještě pomáhat a bodovat. Nevím z mé strany bych dal startovný zase za 50Kč a hold se ta předražená pergola dostaví pomaleji. Toť můj názor :!:
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: hledáme komisaře

Omlouvám se,nemám do toho vám co kecat....ale nedá mi to...
Brát dovolenou..to tě nikdo nenutí...A utratit jinde 100,- proč ne a v klidu za žrádlo a blbosti...ale dát něco na zábavu a cizímu..to už ne?
Z tvého příspěvku vyplívá..doplaťte mi za dovolenou,že jsem vůbec dojel,dám skoro nic a za to chci jen jezdit!!
Nevím...ale asi bych doporučil,aby si každý začal jezdit sám v lese.... :-D
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: hledáme komisaře

Startovné celých 100,- Kč? No fuj tedy :-D :-D :-D :-D
Se podívejte na startovné při on-road a off-road závodech http://www.funnycars.cz/index.php/startovne.html :BYE:
A kdo si nepořídí personal chip za cca 2500,- , tak si ho může za 100,- půjčit :-D :-D :-D

Jo, zábava něco stojí. Ale třeba v Anglii, jsou rc cars brány jako levný koníček. Kamarád tam momentálně žije a taky závodí. :BYE: :BYE:
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: hledáme komisaře

Tomhabmw píše:Omlouvám se,nemám do toho vám co kecat....ale nedá mi to...
Brát dovolenou..to tě nikdo nenutí...A utratit jinde 100,- proč ne a v klidu za žrádlo a blbosti...ale dát něco na zábavu a cizímu..to už ne?
Z tvého příspěvku vyplívá..doplaťte mi za dovolenou,že jsem vůbec dojel,dám skoro nic a za to chci jen jezdit!!
Nevím...ale asi bych doporučil,aby si každý začal jezdit sám v lese.... :-D


Tak já do Mrakáče jezdím nenuceně a taky pomůžu i když nemusím. Byl to jen můj názor tak se do mě teď všichni pusťte a nejlépe až mě uvidíte někde na expedici tak zlynčovat nebo aspoň nakopat do koulí. Co si vůbec o sobě myslím že si dovolím říct aby se zavedlo starý startovný. Omlouvám se. A dovolenou fakt proplatit nechci!!! No nic už budu radši mlčet a jezdit v lese.
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: hledáme komisaře

:-D Proč hned toužíš o nakopání do koulí?? Že by nějaká touha? :-D
Dříve také stál rohlík 40 halířů,benzin 8 korun...To je dobou....a myslím,že i v Mrakáči máte více ježdění a zázemí než dřív...
Ale už mlčím...co jeden blbec z dálky má co kecat...to je tam mezi vámi..ale zase když to řešíte tady veřejně..tak proč se nezastat v tomto Mraka i když do toho nevidím. :CIAO:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...

Zpět na „RC Offroad park Mrakolend“