Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: diskuse pro trial 2015

Za me taky radsi sobota
RC4WD Gelande II
dragoun
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 15.11.2010 0:00
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: diskuse pro trial 2015

Do těhle debat jsem se nikdy nerad puštěl, ale jako spoustě lidem už to koukám taky nedalo.......klucí taky mě mrzí že to není v Mrakáči jako dřív na začátku trialu. Škoda to je, ale nikdy nebude nic jako dřív. A hlavně MRAKU nikdo neříká že toho děláš málo!!! To si myslím nikdo moc nedovolí, protože každej ví že tam trávíš času dost. Nikdo tady nikomu neříká že nic neudělal a nedělal. Vždy jsou 4 sekce tak můžou některý bejt "lehčí" některý "těžší". Lui má ve spoustě věcí pravdu, na brance by měla být možnost jí jet na sraženou bez nutnosti jak se tady poslední dobou říká škábat a brousit auto o kameny apod. :-D Nevím jak ostatní, ale já to jezdím pro radost, setkání s kamarády, na pokec a dobrý výsledek je velkým bonus.
Axial SCX10 LR Discovery-momentálně kastle v jakési úpravě
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: diskuse pro trial 2015

Lidi nehadejte se, fakt, jezdime to vsichni pro prdel.. :-)

Ja jsem dosud az na jeden zavod odjezil vse s netrialovym wranglerem a skoro vse prezil jen se skrabancema.. jediny co je blby jsou "padaci" branky kdy je branka na hrane a auto ma sanci 50/50 jesli spadne na kola nebo ne.. a jeste v jednom zavode byla nesmyslna dira v brance, kam mensi auta jako CC spadly cumakem a nemely sanci se dostat ven ani skrz ani na zlomenou.. protoze to uz od zacatku byla velka dira a druhym prujezdem axialu s 120mm gumou se dira stala neprujezdna..

ale jinak k tratim pripominky nemam, at jsou treba dve sekce lehci a dve tezsi.. proster level A a B.. uz od podzimu stavim auto na trial, ktery bude na pripraveny i na drsny branky, tak uvidime.. chce to vse s mirou a rozumem ale.. :-)

Jinak za me soboty asi ideal..

Doufam, ze se nerozhadame nejak.. byla by skoda kdyby se na akcich zaclo schazet min a min lidi a uroven sla dolu..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1752
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: diskuse pro trial 2015

Vezmu to jen stručně. Osobně je mi jedno jak náročné branky jsou od doby co nejezdim se 110. Takže co bude to pojezdu. Lexan nemám a nikdy mít nebudu takže obtížnost to dělá zazivnym, ale je třeba to stavět s rozumem. Některé branky musejí byt náročné, ale vždy by mela byt možnost ji projet (třeba i s penalizaci) bez poskozeni . Co se dne týče pro me je lepší nedele . Nicméně podřídim se názoru s přání vetsiny . V sobotu ale bohužel nezvladam dorazit dřív a pomoct s přípravou, pravidelně byvam po noční a dřív se tam prostě nedostanu.

Závěrem bych rad něco napsal k Mrakolandu. Mrakac pro me nikdy nebyl jen o ježdění. Vzdy jsem se těšil na lidi tam, na srandu která tam byla vsudypritomna. Je veliká škoda ze se někteří zakladajici členové neshodli na směru kterým by se to melo dále vyvíjet.
Nicmene porad platí ze se do mrakace rad podíváme vždy když to půjde.

Pochopil jsem ze tohle vlákno melo byt debatni . Tak se prosím přestanme napadat a vycitat si první posledni a řadeji konstruktivnim debatou přijít na to jak si další sezonu co nejvíce užít.
Kokam ze jsem nakonec zase tak strucnej nebyl. Sry za chyby. Píšu z mobilu.
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1752
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: diskuse pro trial 2015

Chtěl by se zeptat bude-li a případně jestli se už uvažuje o datu prvního závodu sezony 2015?
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: diskuse pro trial 2015

koncem března, začátek dubna

během února napíšu datum
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
Ruza
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 15.07.2014 8:39

Re: diskuse pro trial 2015

mrak03 píše:koncem března, začátek dubna

během února napíšu datum
Uuunoor pryc Mraku :)
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1752
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: diskuse pro trial 2015

Bude v červenci závod? Předběžně počítám s poslední sobotou, ale raději se ptát. Přeci jen je už tento týden.

Zpět na „RC Offroad park Mrakolend“