Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1752
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Dvoudení závody OFFROAD TRIAL 25.-26.8

Díky za dnešní prima akcičku. Sice jsem se moc dlouho nezdržel, ale i tak jsem si to náramně užil.
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Dvoudení závody OFFROAD TRIAL 25.-26.8

Tak nakonec sem to dal Pašíkem veteránem z roku 83 :) Cesta sice hrozná, žádnej posliovač, žádnej tempomat a klimatizace v podobě otevřenýho okna, ale za tu akci to zase stálo :)

Zax: škoda žes odjel. Přišel si o skvělou show. Vymysleli sme novou hru. OffroadBaba. Docela mazec :mrgreen:
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Dvoudení závody OFFROAD TRIAL 25.-26.8

Tak že naše dvoudenní akce se smrskla tentokráte na den a půl….Bylo to způsobeno malou účastí a tak trochu i likvidační návštěvou z Moravy v podobě Balůho manželky a jejích zásob neidentifikovatelných býlích čirých tekutin(prej dárky od pacošů)…
Prostě sme to v pátek nějak nevychytali a sobota hlavně pro mě byla očistec…

No a co k závodům?....Sešlo se nás celkem 10 posádek ,4 kusy CCček ,4 kusy TTček a 2 kusy vozejků mimo soutěž …Co se týká CCček sešla se naprostá elita jako Já a Mrak,konečně se povedlo Stíífíímu poladit převodovku tak že už taky začíná hrozit a zatím jediná CCčková dáma Lui která až pořeší větší kola bude promlouvat do pořadí na předních pozicích…ale asi ne…
V TTčkách nezklamal Balů a jeho zkrácenej Špenát ,Wendis se žirafou ,Zax tentokrát opět s plně vybavenou Camelkou no a nechyběl ani Honzík Černíků od drifttaařů z Liberce….
Mimo soutěž Mára s Truck trialovou nevim co ale zatáčí to ukrutně a Loupák s Venomem převlečenym na Rubicona…..

Výsledky a komentáře……

Kategotie CC a jinné nezávislé nápravy

1.Čendab 120 tr.bodů…….No prostě mi to šlo a ostatní se jen koukali….Příště už nechám vyhrát zase někoho jinýho…třeba Mraka…
2.Mrak 178 tr.bodů……No když sem já první Mrak musí bejt druhej….Jinak s novým dlouhým autem se ještě dokonale nesžil ale podle mě funguje famózně…..
3.Stiifii 428 tr.bodů…...V první sekci si zaválel sudy do projetý branky a paku už se to sním táhlo celej závod…ale aspoň mu už Toyka nechrastí jak šicí stroj….
4.Lui 683 tr.bodů…….Na projetí všech sekcí měla zhruba hodinu protože spěchala domů ale jak sem už říkal chce to větší kola…..

Kategorie TT prostě tuhý nápravy

1.Balů 168 tr,bodů…….Novej Špenát je dobrej a Balů neměl konkurenci…prostě to umí a baví ho to…zvlášť když žena jeho povzbuzuje…by mě zajímalo co mu za to první místo slíbila…..
2.Wendis293 tr.bodů……Wendisovo Zebra zažila asi nejlepší umístění v sezóně…..ale Wendisovy je to stějně jedno……
3.Zax 517 tr.bodů……Zaxsovo žlutej Defík je ozdobou závodního pole a krásně se na něj kouká….asi nikdy nevyhraje ale v našich srdcích zůstává takový hřejiví pocit když se postaví na start….
4.Jeník Černík 543 tr.bodů….Už tolik necouvá…vlastně ani nevim proč je zase na chvostu…no jo von je vlastně drifták…..

Mimo pořádí…prostě cokoliv co se vejde do branek

1.Mára 182 tr.bodů….TruckTrialovej specál fungoval dobře…jenom by to chtělo přidat rychlst….ale mára to určitě vychytá a přijede si zase zatrénovat….
2.Loupák 684 tr.bodů….Prostě Venom v základu je nízkej a širokej…Kastle mu taky moc nepomůže ale aspoň to vypadá jako auto…z padesáti metrů…..

No výsledky sou tentokrát takový jaký jsou…..Jak my čistě nestraní a nezaujatí rozhodčí říkáme SLÁVA VÍTĚZŮM A ČEST PORAŽENÝM…..hlavně že je sranda…..
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Dvoudení závody OFFROAD TRIAL 25.-26.8

Hele druhý místo je muj naprostej vrchol zatim,ale čendo nevim jestli ti z papírů někdo nevymazal "šindžiho" a jeho hiluxe.......
sory za počeštění Nicku ale nevim jak se to skloňuje :-D
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Dvoudení závody OFFROAD TRIAL 25.-26.8

Hele to je fákt...ale za to může ředitel kterej předal podklady a šel pařit....Jo ředitel je Stíífíí....Tak že až se přikutálí pořešíme a doplníme.....
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Dvoudení závody OFFROAD TRIAL 25.-26.8

akce opět super se skvělejma týpkama a Balůovou ženou, no s wagonem ty závody asi jezdit nebudu (podobný rozměry jako u axíků a problém to procpat do branek ale jinak sem spokojenej) , jinak tedy po totální destrukci karoserií holidajek na minulejch závodech, kluci vymysleli novou zábavu v podobě OFFROADBABY , tedy hra na babu s trialovejma autama, dost velkej masakr, všem cécéčkum už přeskakujou převody :-D , no to do příště opravíme
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Loupak83
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 28.02.2012 0:00
Bydliště: Semily - Praha

Re: Dvoudení závody OFFROAD TRIAL 25.-26.8

Pánové z Hajzltýmu děkuji za pěkné odpoledne
Venom při dnešním ježdění dostal pěkně zabrat a nevydržel přední deferák
takže po roce konečně využiju ty záslepky do diferáku udělám ho natrvalo a navždy zavřu
co se týče offroad baby tak to byl neskutečnej masakr a ukrutná prča doufám že v budoucnu zopakujeme :mrgreen: :mrgreen:
do příště z toho snad udělám něco co bude považovaný za auto i z dvaceti metrů :mrgreen:
X-ray T3/2012 Stock
Durango DEX410V3, Durango DEX210
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily/386434194776233
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1752
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Dvoudení závody OFFROAD TRIAL 25.-26.8

Nějak se mi ze seznamu vytratil shinji se svojí oranžovou youtou. To jste mu to zapomněli počítat, nebo měl tak ostudný score, že si nepřál být zveřejněn?
Uživatelský avatar
IkaruShinji
Častý přispěvatel
Příspěvky: 694
Registrován: 03.07.2010 0:00
Bydliště: Úvaly - Horoušánky

Re: Dvoudení závody OFFROAD TRIAL 25.-26.8

Tak hrozný to nebylo neboj.... :-)
SCX10 Toyota Hilux - 2,4GHz, Badgerův světelný modul
ГАЗ-66 - 2,4GHz
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Dvoudení závody OFFROAD TRIAL 25.-26.8

Tak jsem se konečně probral z komatu po náročném půlvíkendu.Dospával jsem páteční noc,kdy jsem oka nezamhouřil bo Čenda s Mrakem strašně řezali :mrgreen: Bylo fajn jako vždy,škoda menší účasti,ale i tak jsme se myslím skvěle pobavili.Tady pár fotek zbytek na

http://balu67.rajce.idnes.cz/Mrakoland_24-25.8.2012


Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Dvoudení závody OFFROAD TRIAL 25.-26.8

závody dobrý a devastační ježdění taky,večer dodam pár videí,asi 10
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Dvoudení závody OFFROAD TRIAL 25.-26.8

Tak že ještě jednou OMLUVA vedení závodu ale dle informací ředitele Stiifiiho, Ikaru nejel všechny sekce a proto nemohl být kompletně bodován a hodnocen....Každopádně zaslouží pochvalu že přijel ,jezdil a zůčastnil se... 8)

Jinak fotky krásný...videa úžasný...a než se tu rozvášní debata k posledním videům zachycujícím zlomek z demoličního derby které se nakonec zvrhlo ve hru na babu...TO BYLO DOBROVOLNÉ A KDO NECHTĚL TAK SE JEN KOUKAL...i když mám pocit že se zdržel jen málokdo.... :twisted:
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Dvoudení závody OFFROAD TRIAL 25.-26.8

hoši běžte už doprdele fakt :lol: teda sranda dobrá, svojeho žloutka bych tam pustil klidně, ale ty vaše pajera si to nezaslouží, vy jste kazisvěti vážně :o

a ještě jedna věcná, nic proti Honzovi ale jakou flašku přinesl že jede s badlandama na body? :mrgreen: ty teda 120 nesplňují nebo už jste upustili na pravidlech? :-)
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Dvoudení závody OFFROAD TRIAL 25.-26.8

No zatim je nikdo neměřil, ale já stejně nezasahuju do pořadí, takže je to asi jedno :mrgreen:
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D

Zpět na „RC Offroad park Mrakolend“