Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2394
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Napsal jsem mu tak uvidime ... ma tam chybu - viditelnost jen pro autora a prispevatele - ne pro ostatni ...
EDIT: takze to takhle ma spravne - kdo si ji koupi, je take pridan jako "autor" "prispevovatel" - a muze si ji stahnout ... takze vse je v poradku ;)
Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
sim_ma
Častý přispěvatel
Příspěvky: 613
Registrován: 02.11.2013 18:01
Bydliště: Jablonné nad Orlíci

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

co to stojí ? :OK:
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

zidon155 píše:korvetak: Co to mas za mod s tim druhym tankem na podvalu prosimte? ( jeden je T34 a ten druhej T72? odkud presne?)


To jsem si jen překopal do MudRunera ty RedPowova Tatry 815 co prodával na Spinitres. U té T815 ČSLA je tento tank.

Obrázek
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

zidon155 píše:... - kdo si ji koupi, je take pridan jako "autor" "prispevovatel" - a muze si ji stahnout ... takze vse je v poradku ;)
Obrázek


Nikdo nestahne nic za jisté situace.

Tak i když se majiteli módu nechce řešit problém s modem tak pátrám na vlastní pěst i s kolegou co má obdobný problém se stažením módu ze Steamu. A download ke stažení se u modelu neobjeví a model nejde stáhnout. Chyba na straně serveru Steam. Je to táhnoucí se problém cca.2x roky a nikdo to pořádně neřeší. Podařilo se nám zjistit nějaké podrobnosti. Ale chyba je na Steamu a proto nejsou downloady ke stahování módu.(záměrně nepíšu definice abych nezpůsobil poplach kde není potřeba).
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2394
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Hm tak to netusim jak to opravit - kdyz je chyba na strane Steamu? hmm? :OK:
Postni sem screen co tam vidis ( nevidis ) ty ...
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Řešeno v SZ s klegou "zidon155" abych zde nezpůsobil dezinformace.

Pro ostatní nezasvěcené jen upřesnění, že jsem byl upozorněn abych se neptal opakovaně.
Timto se ti kolego Zidon155 omlouvám,že jsem tě kontaktoval.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

sim_ma píše:co to stojí ? :OK:


Už to kolego neřeš.
Když to bylo aktuální do SpinTires tak v uvedených eurech to docela šlo. Teď ke stažení na Steamu není. Hrajou aktuálně online hry a download už 3x dny neřeší. Nahrát těch pár megabajtů modu vozu na internet a poslat odkaz je i na pomalém internetovém připojení otázka 15.min.( to si člověk udělá dříve kafe a svačinu) a né 3x dnů ( doba za kterou to s majitelem řeším).
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2394
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Maxino: Posli mi sem ten screen jak to tam mas ty - bez toho DOWNLOAD tlacitka??

A ja jsem se zlobil, ne zes mi psal ..... ale zes mi psal jak pominutej - sem do tematu, soukromou zpravou plus jeste na Steam profil? ;) hmmm?? :P
Autorovi jsem to napsal, ale to je tak vse co s tim muzu udelat.... kor, kdyz ty tvrdis, ze to je spis vec Steamu ...
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

OK - pošlu zitra to co jsem posílal kolegovi už v úterý, resp.to samé je tam pořád,ze se zatím nic nezměnilo. Je to obdobný obrázek jako máš ty upnutý zde v předchozím příspěvku na této stránce.Tam také není ten download jak koukam i u tvé fotky obrazovky.

Edit.:
jsem zde teď přes mobil a s tím se nedostanu na Steam.
Pošlu ti to zítra dopoledne. Teď jsem na noční směně.
Musim editovat znova, že jsem ti neodpověděl na dotaz se Steam.
Poprosil jsem známého Viktora z Brna, ten zde není regnut, ale vyzná se v kompech a hlavně hraje hry v podobě Resident Evil 7, Andromeda, Prey atd.atd. Když jsem neměl zpětnou vazbu od tebe když jste byli s Maxem na chatu ve hrách tak jsem kolegu požádal a vysvětlil jsem mu situaci. Aby jsme Maxovi a neudělali problém tak jasně dotaz směřovali na podporu Steam ale formou jiné hry.
Zpětný odkaz byl směřován na jejich fórum ( pro mě hůře, že je v angličtině, řešil kolega) a tam je hodně dalších tazatelů ve spoustě jiných náročnějších a dražších hrách než nějaký simulátor.

Výsledek je, že varianty jsou zatim známé 2x.

A - majiteli nelegálního módu samotná firma Steam smazala data módu včetně toho co k tomu patří. Oficiální módy jsou přístupné pro všechny hráče a zájemce ne na uzavřených workshopech.

B - varianta je v hodně případech i u jiných her v operačním systému uživatele resp.v klientů, který je při spuštění aktualizován a pak se na PC uživatele klient Steam ( ikona na ploše) spustí a můžeš přes tohoto klienta vstoupit do svého profilu na herním serveru.
Tento malí SW si při spuštění v PC sosne na internetu a pokud je aktuální tak se otevře a zadají se přihlašovací údaje a nebo se vše zobrazí rovnou,když máš automatické přihlašování. Bylo mi řečeno, že tento klient - SW je ( nevím,která čísla verze) firmou upravený na kontrolu něčeho a to pak buď obsah stáhne že Steamu a můžete hrát nebo má chybu a hra a u spousta dalšího nejde.
Má to něco společného s kontrolou oficiálních her a nebo kreknutych, upravených atd.atd.
Pokud to zjistí nelegální software tak to něco dělá.
Odhad je, že to posílá něco v pozadí zpětně na Steam o neoficiálním SW. Což je vážně porušení pravidel při zakládání účtu na serveru Steam.

Jsem se na noční nějak rozepsal.



Odesláno mobilu.
Naposledy upravil(a) Max dne 20.02.2019 10:46, celkem upraveno 1 x.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Zde odeme jak jsem slíbil. Aktuální stav je zde vidět. Řídil jsem se pokyny jak mi bylo doporučeno.

Obrázek
Naposledy upravil(a) Max dne 20.02.2019 10:47, celkem upraveno 1 x.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2394
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Ehm pane me prijde, ze to mas vse v poradku .....
Co treba potvrdit "prijmout pozvanku pro prispevatele" ? :-p ... a dat znovu stahnout mod ...
Obrázek

protoze ja te vidim takhle jako nevyrizeneho - tudiz logicky to nemuzes stahnout ..
Obrázek

A zaprvy - ja jsem s nim v zadny hre nebyl ... natoz v chatu ..... PC mam pustenej celej den a taky na nej chodej hrat deti ...
A zadruhy - stacilo to napsat jednou a pockat - a ne me uhanet jak splasena hysterka ;) Pomuzu rad, kdyz to pujde ... ale at to ma nejakou uroven ;)
:BYE:
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

To potvrzení jsem kolegovi už potvrzoval v minulosti dle jeho instrukci, ale mrknu na to jak budu u PC.
Momentálně jedu do MB a z mobilu se na Steam nedostanu. Držte pěsti, děláme zkoušky na Policii.

Za to, že jsem tě omezil Zidon155 v tvé soukromé činnosti už jsem se omluvil i veřejně. Děkuji za tvůj čas.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2394
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Jezis ja nechci, aby ses mim omlouval za nejake omezeni v soukrome cinnosti nebo co to meles cece ... jen nechci, abys me uhanel jak prdlej a psal mi vsude mozne i nemozne ... to vubec nechapes co?
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

:mrgreen: Nic nového pod sluncem.
Situace stejná jako v době když jsem majitele kontaktoval před lety tak i na začátku tohoto týdne.
.
Naposledy upravil(a) Max dne 20.02.2019 10:47, celkem upraveno 1 x.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2394
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Vzdyt to mas v poradku?? :-)
Co ti tam chybi?? Das zeleny odebirat a mas to stazeny?? Nebo fakt nechapu co pozadujes Maxiku 8o
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“