Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

to už jsem dělal :-(
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

A nemáš to někde nainstalovaný podruhý? se podívej na zdroj kterym to poustis. Pokud si smazal slozku spintires ze steam slozky a znova stahnul tak to musí jit. Dělal jsem to uz stokrát a vždy to funguje
Uživatelský avatar
mech1
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 05.12.2009 0:00

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Poradil by mi nekdo, jak rozbehat MOD vozidla v multiplayer?
Hrajem s klukem a on uz je chudak nestastnej. Vcera mi rikal, ze ceka az udelaj Steam Workshop do hry a ze na to ceka od 6ti a to uz je mu 7dum! :-D
Vim ze existuje metoda, kdy dam klidne i MOD mapu, dostanu se do multiplayer menu a v tento okamzik (nez vytvorim hru) nahraju MOD vozidlo a nahradim treba UAZ. Na obou klientech samozrejme. Pak vytvorim multiplayer mapu a pozvu druhy ucet.
Jenze pak nam to vzdy spadne.

Musi se jeste nejak zjistovat, jestli dane vozidlo podporuje multiplayer?
Konkretne by sme radi Land Rover, ale samozrejme modrej :-C
http://www.oovee.co.uk/forum/files/file ... g-trailer/

Diky! Diky moc za kazdou radu ...
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Jedna dobra sprava :
Rypal som sa v modeloch a zistil, ze k hromade .X suborov neexistuju XML, takze sa v editore ani nedaju pouzit. Na zaklade existujucich XML a skumani textur sa mi ale podarilo dotvorit potrebne XML, takze mi do editora pribudli zaujimave objekty - rozbite auta, buda pre psa ( :mrgreen: ), nove typy pumpy, zeleznica (to mi dost chybalo) alebo 2 paradne mosty zname z ST2014/2013. Tieto nove modely budu v balicku mapy GES, aj ked ich v nej vsetky nepouzijem.
Felicia23
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 27.01.2015 17:18

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Hoší tie mapy čo robíte , prečo nespravíte mapu z prostredia CZ/SK chcelo by to niečo klasické, posledne som stiahol volaku mapu a zase STklasika tie ruské 20m široké pseudolesné cesty proste nuda . Ak sa smiem spýtať je to náročné naučiť sa v tom editore robiť ? Som pozeral nejaké tutorialy na youtube možno sa toho aj ja chytím len neviem zatial ani ťuk , mne by sa páčila mapa klasická vesnice za nou les, kopec a klasické úzke lesné cesty sem tam brod viete čo myslím proste naša klasika a viac menej techické pasáže nie ako teraz , tam by sa človek s mazom v skutočnosti ani nedostal len vneviem či to ide vôbec v tomto editore .
Ako sa najlahšie naučiť v hentom robiť ? Či len pozerať tie tutorialy a skúšať aj ked hovno rozumiem po nemecky . :roll:
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2394
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

DYNO: Promaz si jeste pamet souboru v APPDATA/roaming/spintires ( appdata je skryta slozka ..)
Ono si to tam uklada savy/pamet textur a pamet objekt tak je mozny, ze ti to nejak koliduje .. ;)

mech1: Tak jak to popisujes tak to delas pravne ( ja to pouzivam pres programek JSGME - najdes na ofiku foru i s navodem ;) )
Musite mit oba stejnej mod ;)
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Treba sa s tym editorom par hodin poriadne pohrat, potom to uz pojde. Nie je to nic extra zlozite. Najproblematickejsie je pre samouka pochopit pracu s materialmi, no nie je to az tak tazke. Ked vyjde oficialny editor, mozem skusit urobit nejaky manual.

Ad mapa CZ/SK vidieka - nie je to ziadny problem - ked vytvaras cestu, vies jej v kazdom bode zadat sirku.
Uživatelský avatar
mech1
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 05.12.2009 0:00

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

zidon155 píše:mech1: Tak jak to popisujes tak to delas pravne ( ja to pouzivam pres programek JSGME - najdes na ofiku foru i s navodem ;) )
Musite mit oba stejnej mod ;)

JSGME je sragora, delam to v TC. Mam pripravenej adresar a ten tesne pres spustenim hry, preplacnu Media.
Jenze bud to spadne pri loadu, nebo tam je original vozidlo a ne MODovany. Proto se ptam, jestli to sezere uplne kazdy, nebo ne :-C
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Felicia23 píše:Hoší tie mapy čo robíte , prečo nespravíte mapu z prostredia CZ/SK chcelo by to niečo klasické, posledne som stiahol volaku mapu a zase STklasika tie ruské 20m široké pseudolesné cesty ....
Já si myslím že na mých mapách jsou cesty dost úzké ... ale vnukl si mi myšlenku na mapě co teď dělám udělat pár cest tak ještě užších aby tam fakt projel tak tak ural ...
Uživatelský avatar
mech1
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 05.12.2009 0:00

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Nechci do toho moc kecat ...

... ja si rad uzivam mapy tak, ze si je projizdim a "kocham" se. Skutecne jak pan doktor. Pouzivam k tomu Lanr Rovera Series III.
Mam strasne rad abandoned mista a tam bych nejradsi vysel ven s baterkou a cely si to prohlid pesi :-D
Anebo projizdet vesnici, sidlistem, uzkou serpentynou a tak.
Ukoly samozrejme neplnim ;-)
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

DYNO A pro jistotu promazat cache C:\Users\Bosko\AppData\Roaming\SpinTires :wink:

no107064 Udělej cesty tak aby tam sotva projel maličký Uaz :-D
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

mech1 píše:Nechci do toho moc kecat ...

... ja si rad uzivam mapy tak, ze si je projizdim a "kocham" se. Skutecne jak pan doktor. Pouzivam k tomu Lanr Rovera Series III.
Mam strasne rad abandoned mista a tam bych nejradsi vysel ven s baterkou a cely si to prohlid pesi :-D
Anebo projizdet vesnici, sidlistem, uzkou serpentynou a tak.
Ukoly samozrejme neplnim ;-)

jj škoda že nejde vystoupit, to jsem si říkal ještě praverzi, tam šlo že si řidič otevřel dveře a svítil si do kola baterkou, ale někde na fóru jsem se dočetl že to nejde udělat.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

oovee se zase jednou probralo a asi se s Pavlem domluvily :-p Chudák že toto musí trpět :-(
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Jestli jsem to pochopil dobře tak si prostě sedli vše probrali a domluvili se co a jak i ovee se omluvilo :-p
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“