Uživatelský avatar
jeep250
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 14.06.2013 20:56
Bydliště: Lipovec obec pri MT
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: "SPiNTiRES" - nove tema ....

pls mne neju de linky v popisku videa nema niekto ini link? :-(
AXIAL SCX10 Trial Honcho /PREDANE!
Mverick Scout Jeep Cherokee
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - nove tema ....

No doprd.... :-( Na toto celou dobu čekám, nejlepší trialová mapa (spíš nejtěžší :-D )
Jdu to stáhnout, projet a závody by jsme mohli vyvěsit klasicky v neděli :OK: Klidně bych se toho i ujal akorát škoda že se musí znova sepsat pravidla kateorogií.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - nove tema ....

jeep250 píše:pls mne neju de linky v popisku videa nema niekto ini link? :-(


Nevím čemu nerozumíš kámo, dvě sekundy a už stahuju :-D
Uplně nomalně si pust video na youtube, dej zobrazit info o videu. Máš tam link na rock forest map, klikneš objevíš se na stránkách s mapou, tam sjeď dolů a klikni na stáhkout. Než jsem to dopsal mám staženo :-D
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - nove tema ....

Stáhneš, rozbalíš, rozbalenou složku, rozklikneš, máš tam screeny a složku media, tu rozklikneš, všechny složky zkopíruješ a vložíš do té samé složky kterou najdeš tam kde máš umístěnou hru (C: progr.fil.oovee.st.med.)
Zapneš hru a

Obrázek

Obrázek

Resetuješ truck.

Obrázek

Nu a pak jdu (jdeš pařit) :-[
A voalá :HOPS:

Obrázek
kocixx
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 26.10.2013 15:27

Re: "SPiNTiRES" - nove tema ....

ahoj neviete nekdo kde najdem toho krasavca the ROCKFOREST 2013 video co je na 1min.33sek ? dakujem
Pr3dator
Nově příchozí
Příspěvky: 1
Registrován: 09.06.2013 19:30

Re: "SPiNTiRES" - nove tema ....

Tak do takehoto trialu sa rad zapojim :tleskam:
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" - nove tema ....

Tak to já si na ježdění počkám. :evil: Dal jsem mapu do hry a včera relativně O.K,ale dnes jsem zkoušel vložit auto a nejde to a seká se hra a pořád to píše o DirectX.
Mám Windows 7 SP1.Snad příště.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" - nove tema ....

maztekk píše:No doprd.... :-( Na toto celou dobu čekám, nejlepší trialová mapa (spíš nejtěžší :-D )
Jdu to stáhnout, projet a závody by jsme mohli vyvěsit klasicky v neděli :OK: Klidně bych se toho i ujal akorát škoda že se musí znova sepsat pravidla kateorogií.


A co toto?? Zidon155 jako ADMIN - promine,že se mu do toho montuji a nebouchat prosím JOO,letost to bolí. :mrgreen: :mrgreen:
Je to jen návrh.

maztekk - Doporučuji jako technického organizátora - zkušenosti se skutečnými OFF vozy a prokoukne kulišárny.

Musí se rozdělit vozy na osobní na truck a OFF Road a dle počtu náprav.

---------------------------------------------

PRAVIDLA

Chcete-li zahájit soutěž , je třeba :

- Získat mapu , to znamená, stáhnout a vložit do hry.Postup tu popsal kolega - maztekk


- Sežeňte si software pro zaznamenání videa např. " Fraps " ( zdarma , jednoduchý a efektivní ) videa .

http://www.strejda-google.cz/#Fraps

- Zaregistrujte se na youtube abyste mohli spravovat svůj youtube kanál ( pokud jste to již vlastníci YouTube kanálu vše je O.K.)

AKCE

- Jezděte,hrajte a vytvořte video ze závodu, a pak ho nahrajte na youtube kanál .

- Sledujte téma SpinTires skupiny, sledujte spoluúčastníky soutěže a můžete diskutovat,dávat protesty,atd. ..

B - hraní :

- No , je čas hrát a vytvořit video .
Pamatujte = 1 video soubor ! ( pokud v průběhu natáčení závodu potřebujete závod přerušit ,vytvořte nový záznam - z důvodu aby video nemělo velkou datovou hodnotu)

- Nahrajte video z vašeho nejlepšího závodu na youtube .

- Do příspěvku napište _ Odkaz a uveďte počet bodů , v souladu s pravidly uvedenými níže , a váš čas
( měřený pomocí chronometru , nebo tak něco ;) )

VAROVÁNÍ : 1 závod = 1x hráč.Změny muže povolit vedoucí operátor závodu.

C -

-Doporučení - všichni soutěžící shlédnou video a v případě nesrovnalostí vloží komentář (napište proč nesouhlasite,případně jiné další námitky,připomínky atd.! )

-Soutěž končí v uvedený den a hodinu a když všichni soutěžící souhlasí s výsledky všech jízd .

- Když je vše v pořádku a když termín skončil ,organizátor akce nebo zástupce uvádí výsledky a vystaví výsledky žebříčku.

D - Body - počítání :

Všichni závodníci startují s 0 body . Cílem je získat co nejméně bodů, jak je to možné .
Body se sčítají viz.níže :

- Kolize se značkou : 5 bodu

- Zpětný chod - couvnutí : 10 bodu

- Vybočení z cesty ( celé vozidlo je mimo cestu - v lese mezi stromy-převrátí se do vody atd. ) : 20 bodu

- Převrácení : diskvalifikace ( začít znovu od startu )

Body se sčítají.
Soutěžící jsou klasifikovány podle jejich výsledku .
Pokud dva nebo více hráčů budou mít stejný počet bodů , jejich závodní časy jsou porovnány a nejrychlejší se posouvá na žebříčku vzhůru.

E -( žebříček ) :

Body se sčítají , a konkurenti jsou klasifikovány podle jejich výsledků .
Pokud dva nebo více hráčů jsou se stejným počtem bodů , jejich závodní časy jsou porovnány a nejrychlejší se posouvá vzhůru .

Výsledek žebříček je zhotoven # pozice # název # vozidlo # čas .

F - Fair play :

Existují způsoby, jak podvádět v takovém herním systému ale to nedoporučuji.

Musíte pochopit, že neděláme vrcholový sport ,ale jezdíme pro zábavu a to chceme ukázat a odreagovat se od denních starostí.

Jezdit Fair Play znamená ,že jen proto, aby se dobré časy než mají přátele nepodvádíme při úpravě. Xml souboru modelu.
Úprava může být pouze mírná a srovnatelná s jemným tunningem .
Případné vzhledové úpravy budou posuzovány individuálně a velmi mírně pokud úprava nebude ovlivňovat jízdní vlastnosti vozu!!.
Pokud bude úpraven soubor výkonu vozu (musí uvést co změnil pro upřesnění do jaké kategorie patří) musí hráč toto uvést k odkazu na video.
Pokud toto nebude uvedeno a porota a nebo někdo z ostatních soutěžících zjistí neuvedené změny charakteristiky vozu bude toto vozidlo vyloučeno ze soutěže.
==============================================

Shrnutí - uděláte video s vašim průjezdem trati - počítá se celkový čas + trestné body ( couvání=10bodu, dotek branky=5bodu, neprojeti branky=20bodu)

Mějte na paměti, je to všechno pro zábavu !

Užijte si to!
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" - nove tema ....

kocixx píše:ahoj neviete nekdo kde najdem toho krasavca the ROCKFOREST 2013 video co je na 1min.33sek ? dakujem


Myslíš tento?

http://www.oovee.co.uk/forum/files/file ... ion-truck/
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
kocixx
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 26.10.2013 15:27

Re: "SPiNTiRES" - nove tema ....

Obrázek tento myslim ale dakujem za snahu
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2389
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" - nove tema ....

Tady to mas: NAVARA http://modfiles.ru/load/spin_tires/tran ... 4-1-0-9130
( nasel jsem to asi za 35 sec. tak PRISTE NEBUDTE LINY A NEJDRIV HLEDEJTE SAMI! ;-) )
... jo v tom videu na tom ma monstr kola z traktoru T-150k ....
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" - nove tema ....

Poviete mi niekto v akom programe modelujete auta? :-p alebo dalo by sa spravit daco taketo?
Přílohy
DSC_1501.jpg
DSC_1501.jpg (119.12 KiB) Zobrazeno 10377 x
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" - nove tema ....

pepekos - co k tomu dodat.
Vytvoř model v 3D provedení,udělej mu texturu,vlož ho do hry,nastav mu parametry a vlastnosti a pak to zkus jestli se model bude chovat tak jak má.

Jak jsem napsal model musí mít síť.
Pokud to zvládneš tak je jedno v jakém SW.
Např. ZModeler2
Tím mužeš začít. http://www.zmodeler2.com/index.php
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - nove tema ....

Tak pánové já to na trial opravdu nevidím, hra se mi začla kur... sekat. Udělal jsem reinstal a i když jsem stáhnul detaily úplně na minimum tak když zapnu fraps a chci něco natočit, sek, ssssek atd. :-( Další věc je že bez toho liftového modu co byl u mapy si nedokážu představit přejet ty šutry u branek :-p Mě se to s níčím krom Hayes big nepovedlo :-D
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" - nove tema ....

UFFF,to jsem se lekl,že to dělá jen mě.Mám to samé.Házelo mě to opakovaně chybu s DirectX.Pokud vložím model vozu přímo kopírováním do hry tak se model objeví,ale pokud to je vložené přes klasické vložení tak se model ani nezobrazí.

To by chtělo někoho kdo umí angl.tak aby to co to provádí napsal tvůrci trial mapy.BOHUŽEL zahraniční jazyk není moje silná stránka.MOHU TÍMTO NĚKOHO POŽÁDAT??
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“