Uživatelský avatar
pepito
Uživatel
Příspěvky: 196
Registrován: 06.03.2013 16:11

RUST

Hoj kluci hrajete tady někdo RUST ? Přemýšlím o koupi ale chtěl bych vědět názor od nekoho kdo to už hraje
kemperik
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 29.12.2013 13:05

Re: RUST

Neoplatí sa to kupovať. Je to celkom dobré, ale musíš mať s kým hrať a aj tak to je časom nuda.
Niekedy aspoň dávali update ale teraz začali pracovať na novej verzii na novom engine a pracujú už len na ňom. Bude tam generovaný svet a také veci ale teraz je to ešte nehrateľné. Ja by som počkal, čo vznikne z tej novej verzie. Ináč keď si kúpiš základnú verziu rust tak budeš mať aj to nové a môžeš to aj hrať. Oni plánujú dokončiť tu novú verziu a potom prejsť z tej starej na novú ale zatiaľ stará je nedokončená a nepracujú na nej a nová je ešte v začiatkoch takže určite počkaj.
Uživatelský avatar
pepito
Uživatel
Příspěvky: 196
Registrován: 06.03.2013 16:11

Re: RUST

Super děkuju za odpoved
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: RUST

A počítej stim ,že pak bude ta hra o dost dražší ;)
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
TachosH
Nově příchozí
Příspěvky: 67
Registrován: 14.04.2012 0:00
Bydliště: Suché Lazce, Opava

Re: RUST

Asi tak no... Zatím je za 11,- euro. Kdo ví, kolik bude pak
AXIAL SCX10 HONCHO
http://www.rajce.net/a8253414

SKYPE: j.u.r.i.c
STEAM: TachosH
kemperik
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 29.12.2013 13:05

Re: RUST

Za 11€ to aj celkom stojí, ja som to kupoval za 25€. Mám odohraných 43 hodín, čo je asi dvojnásobok dĺžky príbehových kampaní v hrách. Stále to hrá kopa ľudí a nová verzia vyzerá pekne, za 11€ sa to dá, keď si to kúpiš tak môžeme spolu zahrať, lebo mňa to už nebavilo, jednoducho chýbal obsah, mali sme najlepšie vybavenie, obrovský dom a všetko na serveri sme vymlátili a potom to už bola nuda. Ale to sme boli 8-mi.
Tak moje posledné slová, keď ťa bavia survival hry alebo ich chceš vyskúšať, tak za 11€ sa to oplatí veď 11€ to je nič za deň v práci máš viac ako 11€.
Ale ja už asi v živote nekúpim early access.
Uživatelský avatar
pepito
Uživatel
Příspěvky: 196
Registrován: 06.03.2013 16:11

Re: RUST

No jako přiznám se v době pirátení jsem to zkoušel upirátit ale nepodařilo se me to rozchodit .... takkže přemýšlím jestli do toho jit nebo ne protože jsem takovej hodne přeletavej jako survival hry me baví moc ale prostě si nemužu pomoct a neskutečně me serou zombíci a podobný nesmysli
TachosH
Nově příchozí
Příspěvky: 67
Registrován: 14.04.2012 0:00
Bydliště: Suché Lazce, Opava

Re: RUST

Já to mám a je to super. Jen by se hodil parťák. Nick na steamu mam stejnej jako tady, kdyby někdo chtěl
AXIAL SCX10 HONCHO
http://www.rajce.net/a8253414

SKYPE: j.u.r.i.c
STEAM: TachosH
kemperik
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 29.12.2013 13:05

Re: RUST

Keď chcete môžeme to rozohrať si ma pridajte do priatelov alebo napíšte tu na fórum, vyberieme server a začneme.
Na steam: kemperik
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: RUST

Stačí si stáhnout Nonsteam verzi jako mám já a hotovo jde i multiplayer ale ne na steam serverech. Je asi jen jeden českej server, kterej podporuje Nonsteam Rust. Kdo by chtěl pošlu link když ho ještě najdu.
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“