Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2392
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

MAD MAX

Tak co - je tu nekdo, kdo taky hraje tuhle peckovou hru? ;)
Pro me - jako milovnika filmove serie to byla skoro povinnost - tak jsem si koupil originalku :BYE:

Zatim mam odehrano neco pres 20 hodin a jsem tak v 1/3 - a zatim velka spokojenost - 9/10 :OK:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

[youtube]U1ruwAJMX9Q[/youtube]
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: MAD MAX

:mrgreen: :OK: Recenze dobré.
Hra skvělá,ale já ji na mé staré šunce nerozběhnu.
Je moc náročná na PC.

Jinak 10 z 10. :OK: :OK: :OK:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: MAD MAX

Tak já jsem milovník čehokoliv z žánru Postapo a na sérii Šílenýho Maxe jsem doslova vyrůstal. Dokonce i přezdívka Madmax mě doprovází celej život ať to byla oblast tuningovejch aut, motorek nebo modelů.
Takže jsem tuhle gamesu musel mít doma taky. Dokonce přes kamaráda prodejce o několik dní dříve něž byla ofiko v prodeji. A zatím velké nadšení. Auta, bitky, všechno super. Jen mám trochu strach aby to nebylo všechno pořád dokola.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2392
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: MAD MAX

No tak ona kazda hra je trochu neco porad dokola ;)
Ty zakladni ukoly a moznosti jsou stejny - to je jasny .. ale postupne jak oteviras mapu ( ktera je teda moooc krasne udelana! :FINE: ) tak se ti i meni prostredi a tak - kazdej kem, kterej musis znicit je svym zpusobem unikat a nikdy to neni stejny ;)
+ ruzne zavody, vedlejsi mise, vylepsovani strongholdu ... takze tam toho je hromada :BYE:

Samozrejme, ze ta hra ma mnohem vetsi potencial a mohli by pridat vic velkejch nakladaku, mise podle fulmu, poradny souboje s velkejma konvojema a podobne - uvidime jestli nejake DLC bude ;)

Jo a mam nahrano skoro 40 hodin a jeste nemam splneno uplne vse - takze za ty prachy a jeste pro fanouska serie to je proste pecka! :FINE:
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“