Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Domca234 a zax : Máte pravdu.Dělá se to klávesou FN a F6 a zároveň jsme našli za obrazovkou takový pidi tlačítko kterým se to dá taky vynout a zapnout :mrgreen: Díky
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Tak zase já :lol: Tentokrát jde o velkej počítač ne noťas.Mam velkej problém,k věci.
Obrazovka mi normálně šla cca. rok a půl a teď z ničeho nic se zasekl obraz a po restartování už nenaběhl :roll: Obrazovka jde,ale nenaběhne obraz.Jinak mi obrazovka už ten roka a oůl píše že není připojen videokabel a píše mi to stále akorát si na to asi teď vzpomněla :lol:
Nevíte někdo co s tim už mě fakt nic nenapadá :roll:
Uživatelský avatar
Ozy
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 22.01.2011 0:00
Bydliště: Karlovy Vary

Monitor ti funguje ? Pokud ano a pocitac bezi ale nezobrazuje, tak bych to videl na kabel ( i kdyz ten odejde malokdy ), grafickou kartu, pokud je integrovana tak zakladni deska, dal by to mohl byt zdroj....
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

V počítači to není už sem ho vyměnil za jinej a furt ten samej problém.Obrazovka jde také normálně,ale nezobrazuje.
Spíš takhle. od obrazovky jdou 3 kabely:napájecí,ten normální širokej co je u všech obrazovek a pak ještě jeden malej kablík,kterej,ale nemám kam zapojit.Nikdy zapojenej nebyl a najednou je tam nějakej problém :lol:
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

a jak víš že monitor jde normálně když nezobrazuje?? jinak se taky stává že je problém v připojovacím portu monitoru(to kam strkáš ten širokej kabel) a to pak hlásí NO SIGNAL ale může to bejt taky dost jinejch věcí.....zkus třeba i poklepovou metodu, prostě monitoru jednu dvě ubal a třeba se chytne, mě takhle monitor fungoval asi tři měsíce,prostě se musel probrat....
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Obrazovka mi píše,že nemá videokabel a že neni signál. :roll: Neboj už sem jí dal pár facek :mrgreen: ale nic :evil:
Ještě teda zkusím ten kabel.
Uživatelský avatar
Ozy
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 22.01.2011 0:00
Bydliště: Karlovy Vary

a jakou komcovku ma ten malej kablik, jestli to neni od repraku v monitoru. to ze pise no signal neznamena ze funguje :P
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

No jo od repráku mě to nenapadlo.Ale bude to asi v tom kabelu,tak to zkusim a dam vědět :wink:
Uživatelský avatar
petos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 768
Registrován: 25.01.2010 0:00
Bydliště: Banska Bystrica SK

A skontroloval si ci su dotiahnute skrutky na koncovkach videokabla?
Aj v monitore aj v PC?ak si totiz kabel len zastrcil,mohlo sa stat,ze si niecim pohol(ani o tom nevies) a kabel sa povytiahol.
koncovka kabla so skrutkami-
http://3.bp.blogspot.com/_s0a-BeeUNfY/S9WIwSuUqtI/AAAAAAAAAFY/k3N0azdgv4U/s1600/dvi-cable-pic.jpg

Ked skrutky dotiahnes(aj na pc,aj na monitore),zapnes pc a obraz nenabehne,skus nasledne na boku monitoru pohladat ci sa ti nedaju prepinat vstupy v menu monitora(VGA,DVI,HDMI,Display-port)
niekedy sa stane ze monitor zblbne a automatika nespravne nastavi vstup.
(priklad: pustas signal VGA kablom,ale monitor ma nastaveny HDMI vstup)

pokial nepomoze,ak mas v PC inu graficku kartu(napriklad na maticnej doske),pripadne 2 vystupy z grafickej karty skus kabel prehodit na druhy vystup.
Ked nepomoze aj toto,skus iny PC pripojit k monitoru cez povodny videokabel.
Ked sa nerozbehne s inym PC,vymen kabel medzi PC a monitorom.
Ked nepomoze,vyskusaj iny monitor.

Vylucovacou metodou prides na chybu.
ten dalsi kabel moze byt od vstavanych reprakov v monitore,USB hubu,TV tuneru,bez fotiek je moznosti viac.
SCX10 jeep JK 4x4
TRX6 Pacific P12 6x6
Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

Do BIOSu najede? Zkus to pres HDMI...Pises zes menil i komp a furt nic tak to bude fakt leda kabelem, nebo zkus na tv vybrat spravnej zdroj signalu. Jak tam je HDMI 1, 2, 3, PC VGA atd.. Jak pise petos - polad vstupy
Traxxas Sumec, RC4WD rock crushers 40, Tekin RX8 / T8 1550 kv 2x3S paralel, trialek, crawleni, takovej mazlik..

http://maranamarana.rajce.idnes.cz/Trax ... _expedice/

http://www.youtube.com/watch?v=dnx0LDBD ... rder&list=
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1753
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

v tom případě asi vadnej monitor.
Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

Von furt pise nejaka Obrazovka, tak jestli nemysli telku. Jestli normalni programy ukazuje, bude to jinde..
Traxxas Sumec, RC4WD rock crushers 40, Tekin RX8 / T8 1550 kv 2x3S paralel, trialek, crawleni, takovej mazlik..

http://maranamarana.rajce.idnes.cz/Trax ... _expedice/

http://www.youtube.com/watch?v=dnx0LDBD ... rder&list=
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Obrazovkou mylim monitor :mrgreen:
Jinak jsem zkoušel kabel,dal jsem jí pěstí,zkoušel jsem nějak poštelovat kabel....on k nám stejně přijede ajťák poštelovat internet tak ho rovnou zaúkoluju :-D
Uživatelský avatar
petos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 768
Registrován: 25.01.2010 0:00
Bydliště: Banska Bystrica SK

a nechces si to postelovam sam a nieco sa aspon naucit?
SCX10 jeep JK 4x4
TRX6 Pacific P12 6x6
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Jóóó tak to zkoušim už tejden :-D

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“