Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Taky ti Míro přijde že si tu povídáme sami dva??? Minulou stránku nám narušil jenom v úvodu Wolf (před měsícem), že nebude jezdit :-I
V sobotu se jede Dubová, tak si pokecáme tam :-D
Ber rodinu, ať si pokecaj i ženský...

Tak schválně:

post349951.html#p349951
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

:-D a mne to bylo divny. Samozrejme ze jsem zapomnel na fotbalove soustredeni, tridenni podnik za 90 litru co vyzaduje mou ucast jakozto chuvy pro tu nejmensi. Budu prosimpekne popojizdet autickem maximalne kolem piskarny Cep I a Cep II. Je to nekde tam kolem.

Martine, tohle ke komunikacni nastroj skrz RC pro ty, co nejsou na fejcbuku. Ostatni jsou a pisou si tam a nebo vsechno prodali :-D takze ja se uz nedivim. Uz jim nejde ani telefonovat :-D tuhle jsem to zkousel a nebrali mi ani telefon. Tak to je dano castecne tim, ze jsem Mira, ale rozhodne se jedna o upadek, o tom zadna :-D


Ale jak mam ty tvoje PÖ vlozky tak jsem sundal kola, pomaznu i podvozek a tak, asi me to zas chytlo a budu vyrazet s expedickou a von se nekdo prida :YOP: kdyztak to holt jeste prokoumam a strihnu si treba par zavodu AST nebo tak, vylezu na Klet... Abych se svezl i jinak nez sam :hura:
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

teď už jezdí každej sám nebo vůbec nejezdí a když už jste u fb tak tam je to úplně stejný jako tady akorát tam nejste vy 2 tam jsem byl já a Michal ale teď už to nemá cenu ani tam prostě už na to všichni se..u a už to asi lepší nebude Fanda věděl že nastane konec a odešel ve správnej čas :-( :-( :-( :-(
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

A jééjej to jsou zase katastrofické reči..Je hnusně nikomu se nechce jezdit a to je ten duvod..neboj zase se jezdit bude..
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

hnusně je vyjímečně tenhle týden ale když je hezky tak jsou všichni na chatách a chalupách a to se taky nikomu nechce tak nevím v zimě je zima v létě není čas :-p :-p
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

wolff píše:hnusně je vyjímečně tenhle týden...


Úplně luxusní počasí na ježdění. Kdyby bylo krásně, všichní si "musí" prožít nějakej společnej čas s rodinou, něco dělat, všude práce kam se jeden podívá a manželky makej, dělej, tohle jsi slíbil... Ti co s modelem vyrazí jsou ufuněný z vedra, zpocený jak prasata, spálený krky jak furt čumí někam k zemi a manželky se na ně mračí že den probendili po svým a ne po jejich...

:-D

Takže takhle je to naprostej ideál.
Neexistuje špatného počasí, jen nevhodně zvoleného oblečení!!!
Jinými slovy: my Dubovou jedeme za všech okolností!
A budeme velice rádi když se nás sejde co nejvíc. Ale ani v roce 2014 při tepolotách kolem nuly a občasném dešti se sněhem jsme nevyměkli, byť přijeli jen tři lidé (z toho jen jeden měl model, dva ze zvědavosti). Úspěch byl založen na pár drobnostech: dobré boty, pláštěnky, rukavice, čepice...
Obrázek
A loni bylo chladno a mživo a taky se jelo! I když se ke všeobecnému zklamání objevilo jen jediné hostující vozidlo!!! Vidíte tam vzadu v levo nahoře toho borce??? Má na rukou igelitku, to aby mu nenavlhla vysílačka a na těle bundu, aby mu nebyla zima. Nic co by desetinového offrouďáka mohlo zastavit.
Obrázek

A pivo mám, takže až dojedeme :FINE: ...dáme kafe...
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Taky jsem to včera konečně dolátal. Dneska ráno jsem si trochu přivstal, abych si ty dvě hodinky na obroušení našel - než povezu děti do školy. Takže fotky jsou už zastaralý, ty jsou totiž z večera ještě nevobroušený

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Tak je to po kupě. Se mi to líbí... Taky mám hotovou kliku na dveře, jasně že jednu, dveře u spoolujezdce jsou zavařený a exocage rámy napříč. Jenže je tak malá, že stále váhám jak ji vhodně přidělat. Kapička vteřiňáku + jedno otření o skálu = začínám znova. Takže zatím bez kliky.

Obrázek

Obrázek

A v Dubové jsem prohnal svůj stroj s boudou defa a je to prostě divný. Vůbec se mi to nelíbí. Takže jsem boudu jednou projel, ušpinil a zase jsem jí rozřezal. Tejden práce se zkrácením o 3 cm se neujal, tak teď nastavuju o 5 cm. Třebas to bude lepší :lol:
Sami uznejte, nebylo to ono...

Obrázek
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: FreeKec

... hm co máte všichni s těma kovovejma rámama. Těžký to je, atd
;-)
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Josefh píše:... hm co máte všichni s těma kovovejma rámama.


Hezký to je, pevný to je - bouda je v laminátu a křupe jak swiňa. Takže takto se to musí zlepšit. Ale prostě sluší, nádhera, nemůžu se na to vynadívat. Stará verze chevyho mě po estetickej stránce nijak moc neuspokojovala, ale tohle je jiný
:hura:
Uživatelský avatar
skabry22
Nově příchozí
Příspěvky: 60
Registrován: 22.05.2013 12:53
Bydliště: Okres Č.K.

Re: FreeKec

Chevymu to moc sluší a hlavně, ten rám je funkční zařízení.
A ten Def, no chybí mu z mého pohledu ,,jiskra" je to takový nevýrazný. Nezvažoval jsi změnu barvy?
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

skabry22 píše:Nezvažoval jsi změnu barvy?


:-D
Barva zůstává, je prostě černá, taková nevýrazná. Ale teď bude ještě černější. Zásadní změna bude v celkovém vzhledu. Je to def, nudnej def. Chce to prostě něco jinčího, míň okoukanýho a takovej ten styl těch uřízlejch světel se mi taky moc nezamlouvá...
Je to prostě taková krátká nakopnutá koza
https://thumbs.dreamstime.com/z/ladoga- ... 684578.jpg
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

To to radsi zahod :-( :NO:
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Neboj, bude suprovej... Takovej typicky dubovskej vodrbanec - čistej offroad, žádnej požírač kilometrů po nudném černém asfaltu. Tak příšerně splívat s asfaltem!
Černej off musí do syté májové zeleně plné pampelišek, tam vyniká jeho ego!

Ale myšlenka je jasná: je to krátký a vysoký. Chce to níž a dýl. Tady v náčrtku je to vydět:
Obrázek
A ta maska je děsná, kazí to ty výrazný mříže před světlama, pak ty světla vypadaj mnohem větší. Takže masku trochu víc předsazenou, světla menší a rovnou po dvou párech... A užší nárazník, ať ta maska je nizounká a velkej náhled pod kola.
Kde já už to viděl, nemělo to náhodou tak nějak ARO???

Obrázek
Uživatelský avatar
skabry22
Nově příchozí
Příspěvky: 60
Registrován: 22.05.2013 12:53
Bydliště: Okres Č.K.

Re: FreeKec

Takže to bude Defaro :-D

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“