Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

FreeKec

Cus, zde si muzem pokecat sami o nasich autech ci jinejch vecech....
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

To: Mr_HONDA.. Nu az se zase domluvime na jezdeni prijed.. uvidis jak na tom budes..ale zajezdit si myslim muzes v pohode..zase to nevypada tak Monstrozne.... treba te to chytne a das se do dalsi stavby 1:10 Offroadu...
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

to ma tom pravdu je to hrozne chytlavy a s tou bandou co na ortech jezdi tuplem takze se mas na co tesit :lol:
Mr_HONDA
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 06.04.2012 0:00
Bydliště: Týn nad Vltavou

Tak jako já se fakt těším, bude to zase něco jiného, koukal jsem na vaše fotky i na nějaké to videjko a vypadá to fakt bombově. Právě jak jsem psal o té chybě před dvěma lety. Prostě jsem to podcenil a koupil "hodně muziky za málo peněz" sice pojezdím všude, rychle i pomalu, ale nic z toho nejde dělat naplno. Mezi monsterama je to SH.T (reely) a ať to přestavím na cokoliv, pořád to nebude ono, ani po vzhledu, ani po vlastnostech. Nicméně je modelařina pro mě takovou okrajovkou, takže by mě to muselo fakt chytit za gule abych se do něčeho takového pustil - hlavně teda po finanční stránce. Peněz je málo, tak se snažím maximum dělat doma na koleni (ukážu na srazíku) a v paneláku bez dílny to zrovna sranda není.
Něco o mě: Je mi 26 let, čtvrtým rokem splácím hypošku na byt, s přítelkyní jsme obá bikeři (H6, Jawa 250 kývačka a pařez v repásku pro malého) a snažíme se vychovávat našeho 1,5 roku starého synátora, do toho se sem tam přihlásí naše 15-ti leté autíčko o nějakej ten díl či opravu takže ta modelařina je až někde na 12té koleji :cry: Nicméně jsem optimista a vzdát se nehodlám bez boje, nic předem nezavrhuji a držím se hesla Kdo nechce hledá důvod, kdo chce hledá způsob.

TO: TOM Monstrózně to vypadá na foto a hlavně tam nesedí ten origo nárazník - mám ho v merku. Naživo je to mnohem lepší alespoň teda opticky :o naopak na foto to vypadá že to poleze i po zdi, ale opak je pravdou. Na rovinu Vás beru jako takovou "cvičnou partu" kde zjistím jak jsem na tom a pokud to bude trochu možné, budu s Vámi jezdit pravidelně a možná bych časem po pár radách a úpravách vyrazil i na nějakou tu Kleť či do Vimperka. Koukal jsem že jezdí i nějací Whelikingové a někde jsem viděl i finalmonstera na TLku tak to už mě nakoplo a říkám si proč to nezkusit jezdí CC-01 a těm bych měl stačit. Bohužel narážím na problém že jak nemám scale auto navíc od RC4WD a výbavu za 20.000 tak se moc lidí do vstřícnosti nehrne.
Mr_HONDA
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 06.04.2012 0:00
Bydliště: Týn nad Vltavou

Toto je nejaktuálnější foto:
http://durexxx.rajce.idnes.cz/STAVBA_TR ... 121639.jpg

Navíc nějaké detaily, dodělaná svět. hrazda a rozšířené blatníky - ty tomu opticky přispěli nejvíce, v pozadí je pak vidět rozestavěnej podval a rozdělaná loď na tento vlek u kterého momentálně řeším zavěšení dvou náprav.
Culy
Uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 21.03.2012 0:00
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele: WWW

Zdravíčko. Chtěly jsme se zeptat jak to vypadá s těma samolepkama? Minuleý týden sme si nechaly dát folie na auto a ten chlapík dělá uplně všechno od výloch až po nevim co takže si myslim že by nám klidně něco vytvořil.
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahoj co se tyce Loga tak mame 3 navrhy.. a nej se nam libil navrch č.1.. a ten jsme chteli nechat udelat jako samolepky a pak pro kazdeho kdo by chtel tak i tricka. na zada logo a dopredu treba jen Nick a neco..to je na domluve..tak pokud si zkusite udelat samolepku a bude to ok i s good matrose aby to neco vydrzelo..myslim ze si pak nechaji udelat vsichni samolepku s logem a ne jednu samozrejme..a pak by byla treba i jina lepsi cena.. http://tom60105.rajce.idnes.cz/Loga_4x4/
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

4Mr_HONDA hele když budeš moct a bedem jezdit přijed a neřeš co máš za káru. Na té poslední fotce to vypadá slušně, takové post-apo expediční auto :lol: .
A snadno tam pojedeš kudy to pujde. Chceme s klukamy vyrazit někdy navečer, se světlama. Tak až to domluvíme, bude to tu určo oznámený.
Mr_HONDA
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 06.04.2012 0:00
Bydliště: Týn nad Vltavou

Paráda, osvětlení mám také, takže ani večír není problém. Jinak POSTAPO beru jako poklonu. :lol: Díky
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

no jasan POST-APO je pro mě téma, které mě baví
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

cau kluci nemeli byste nekdo doma zbytecny levny servo nejaky to z hobbykingu ja potrebuju na bugy pro holku ze bych dal do axika silnejsi a to axikovy bych dal do ty bugy dik :lol:
Uživatelský avatar
Miha77
Nově příchozí
Příspěvky: 85
Registrován: 09.03.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

Wolfíku, já ti ho klidně objednám.
TA-01 (přední a zadní náprava) Porsche Cayenne,
Jeep Rubicon - nápravy SCX
Xray 007 - Nisan 350Z Outdor
Xray T3 2012
Tamiya TT-01 Impreza WRC
http://miha77.rajce.idnes.cz/TA-01/#album
http://miha77.rajce.idnes.cz/Jeep_na_podvozku_SCX/
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

zitra se domluvime na ortech dik
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

tak jsem dnes postavil tu buggy zitra udelam par fotek z jezdeni tak uvidime co to bude za zazrak vecer jsme ji uz projeli ale blba baterie tak jsme jezdili jen chvili ale radost byla velika :tleskam: ;-)
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“