Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Info týkající se Ortoklubu

Jedno je fakt a v tom ma zas pravdu Wolff, ze je malo casu. Trial je jednou mesicne, pak se tejden davaj auta do richtigu a ladi, pak to nejde a tak dal...

A kdyz to jde a je cas (chut je stale) tak neni kdo by sel, jen tak za budejce na dve hodky a furt to same. V tom mame vyhodu, vezmu rodinku a uz jedem 3 auta do terenu, jenze my chodime auta naklapet, vyjizdet a sjizdet az se skutali - na bok, strechu... A to uz je znameni ze je toho na auto moc, takze takova pohodova expe s ostatnima je vzdy vitanou zmenou. Akorat by to chtelo poznavat nove kouty naseho kraje. Co Libin? Svaty Tomas a Vitkuv kamen, o vikendech Boletice po turistickej, z Perneku na Hrad a pak koupacka na Lipne, ze Slavkova nebo Svetliku na Pasovary, Divci kamen, od Borsova na Maskovec, co Rimov, Nove hrady - Cuknstejn, z Vitejovic na Osule, co Karluv hradek z Chlumce, Homolka Vojirov, a dalsi tisice a tisice dalsich mist. A ze nevite jestli tam bude scale teren, proto je to expedice, aby se to prozkoumalo, projelo - staci batoh, baterky do auta a mapu. Do lesa nebo na lesnacku se da uhnout vzdycky, a kdyz to auta nedaj tak se da vratit... Hledani a poznavani novych kras a taju prirody, trebas na cele nedelni odpoledne - to je pro me expedice & offroad chalenge...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Info týkající se Ortoklubu

a pro moji pani je to zabity odpoledne, kdy jsem mohl rubat na baraku/zahrade/pracovat za penize.






:-D zivot je otazkou priorit. kdyz se na sebe nenastveme, tak se jiste zase sejdeme... klet byla super. dorazili i taci, co jedou jen wotokabi atp.

trial do vimperka bych fakt chtel dat, moc a moc, na 2 dni, ovsem ten aktualni to z moji strany nebude. a bylo by jiste vtipny zpestreni jezdit krz branky s tema nasema petikilovejma expedickama. doma to nejezdime jak je rok dlouhej tak verim, ze by to bavilo



btw wolffe video narazilo na softwarovy problem. pouzivam na video program vegas od sony. ovsem je problematicky ziskat verzi, co funguje, a zadarmo. stoji to bratru desitky tisic (no hledat to nebudu). mam verzi 9 a ta je hodne spatna. pada a neni schopna vyrenderovat video delsi nez par minut. verze 12 je v pohode, ale mam 32bitovej system a ten program je 64. tedy to nejde nic. tak jsem se vratil k prastry sestce, co jsem mel driv, ovsem to je uz letita zalezitost a nedari se mi odblokovat free verzi na mesic. navic mam verzi co nejakej dobrak taky celkem ocesal a ma to potize s nacitanim nekterych klipu. uz me to stalo par hodin a stale nejsem s to mit verzi, na ktery to pude. ale to se podda. neska vecer ktomu zas sednu. to abys teda vedel, kdyz nas tu tom nechava takhle kecat :-D
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Info týkající se Ortoklubu

To neni jen takove kecani!!! Tohle formuje a rysuje dalsi vyvoj kterym se budete ubirat! Nebo se to tu smaze jak kdysi kdosi psal.

Jo a v nedeli se nedela! Uz z vlastni podstaty toho dne NEDELE-j, jestli to tva draha polovicka neakceptuje, mel bys ji trochu prevychovat. Rozhodne drive nez si vycvici ona tebe :) Pak budes mit po prdeli...
A kdyz bys nesel uz ani ty, pak uz nevim kdo...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Info týkající se Ortoklubu

aaaale nekecej, od novyho roku jsem byl jezdit 2x. ale fakt me to bavi a inspirovali jste me tema skejlovkama (wo, to, ka, bi, jerr, koneckoncu i fandovo kreace.. KDE SI FANDOOOO - promin martine, ty s klukama ne, to je proste hardcore s obrovskejma kolama a slepenejma kastlickama a jezdite i po strese :-D ) az jsem z toho vyrobil range. nikdy bych se k tomu nehecnul nebejt toho, ze wolff vyrabi luxusni kastle na pockani a tomovo cerokii nevim proc stale vede :-D ... (to delaji ty panty na bedne co vozis na zahradce.. a taky vzorovy houpani na vymeklych pruzinach)

je to dobre... nejsem v tom sam.

a na vycviceni moji pani je pozde. uz jsem vycvicenej ja. ale nestydim se za to a stale si muzu tak nak delat co chci takze bych to tak cerne nevidel. navic makat doma me bavi, od chvile co delam na svym o to vic a muj domek a zahrada zacinaji mit pomaloucku koule. zadna polovicata reseni, proto to stoji dycky dost namahy. a bude este tak 10 let. ale davam tomu prednost i pred dodelanim auta, takze stale nemam celni sklo a vejfuk, ktery jsem vyrobil pred 14 dny, se stale nehoupe na podvozku. ani jsem jeste neretusoval po kleti.
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Info týkající se Ortoklubu

no kluci já jsem teď přijel z práce a taky jsem rád že něco spolknu kouknu na autosalon a půjdu do hajan abych mohl zejtra bejt zase do 7 v práci ale to nic nemění na tom že bych v neděli šel jezdit a rád pokecal vo kravinách a trochu se odreagoval od toho zk,,,,nyho všedního života takže se budu snažit abych přijel i za cenu toho že budu muset brzo vstávat ale i to mi stojí za ty 2 hodky v přírodě a mezi tema úchylama :-p
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Info týkající se Ortoklubu

tak vám taky přispěju do toho Freekecu II - je to tak jak tady bylo řečeno,je léto,horko,dovolený,spousta práce,osobně nesnáším vedro-takže jen přežívám,v práci maji lidi dovolenou-takže se supluje za ně,spíme i přes týden na chatě a do ČB jen do práce,atd.
A k tomu všemu,abych se jen nevymlouval,mě to prostě nějak přestává bavit,nevím jestli je to chvilková krize,nebo setrvalý stav,ale nějak na to nemám morál ani náladu.Třeba bude líp,třeba ne,uvidíme.Každopádně tímto všechny zdravím,neřešte tady šroty a běžte si zajezdit :OK:
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Info týkající se Ortoklubu

jelikož se blíží den dětí tak píšu radši teď dne 31 .5.se koná u nás ve Vrátě u rybníka za školou dětský den takže pište a plánujte kdo přijde jezdit pro radost dětí :CIAO:
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Info týkající se Ortoklubu

dětský den se blíží tak se chci zeptat kdo se ukáže 31.5. u nás v Novém Vrátě jako každý rok za školou u rybníka pro pobavení dětí a rodičů? :HOPS: :FINE: :tleskam: :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Info týkající se Ortoklubu

Hele, a vazne je bavi ze jim to striktne nepucujeme a este natahneme kolem cele atrakce mliko...?


Pokud opravim traktor tak zas privezu karu kameni
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Info týkající se Ortoklubu

Wolfe čus bohužel se nezůčastním jsem v tu dobu mimo ČR
Axial SCX10 Oshkos M-ATV
Axial nápravy Oshkosh Hemmt 6x6
http://bifi13cz.rajce.idnes.cz/Oshkosh_M-ATV_na_SCXu/
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Info týkající se Ortoklubu

Pokud dodelam auto tak bych mel byt..
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Info týkající se Ortoklubu

My taky ne, práce...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Info týkající se Ortoklubu

Ja teda muzu, kdyz koukam na kalendar. Wolffe, moje otazka stale neni zodpovezena, ja chapu ze mas detsky den tak si tam vemes auticko :-D ale nenechame tam deti a nepudem treba na orty..? To myslim obrazne, jakoze kdyz jim to nepucime jako obvykle tak z toho budou mit celkem prd. Navic kdyz nezprovoznim traktor a nevemu karu kameni = jediny teren tak .... Ale nechci podkopavat jiz tradicni akci, v prvni vete hlasim ucast, jen.... He?


Pripadne mate nekdo podvozek na autoskolu? Zapujcim na to, kdyz uz teda mam kecy, lexan kastli jeepa,vypada trochu expedicne a nebudu pro ni tolik plakat. Kdyz nekdo pujci ocesanej podvozek axika dame vezicky na kastli a deti jezdi. ... Chtelo by to dve auta pro fakany a dycky udelat expedicni vlacek, vzit je mezi sebe a objet nejaky kolecko trate. At z toho neco maj, kdyz uz ... Ne?
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Info týkající se Ortoklubu

Miro dobrý, tak já pronajmu dvě auta - když to vrátíte nerozbitý a hodí to alespoň na poštovný z českýho shopu tak jsou k mání: Tondovo Ax10 a la Honcho Brutale a Matějovo černej Def - nepoužívat naviják!!!
Jo a jeden rally podvozek je taktéž blbuvzdornej tak by byl k máníé na jednodenní akci. Minulý týden jsme měli akcičku a jezdilo s ním několik hodin asi osm lidí z příbuzenstva na střídačku (střídali se i s mým podvozkem s CALIBROU kerý se však po pár minutách intenzivního plynu přehříval, ale ten nedám)
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

Re: Info týkající se Ortoklubu

Wolffe tak já se ukážu s celou rodinkou, ale přijedeme trochu později zdržíme se u nás na hřišti a pak dorazíme.
A už výš od kolika to bude?
SCX 10 [ ][ ]=TOYOTA=[ ][ ] Fj62

http://frrnovak.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“