Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Rallycros v "Jajeklendu"

Někteří to mají fakt v rukou ! rodost koukat
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Rallycros v "Jajeklendu"

Taky byste to měli zkusit, třeba vás to chytne ... ještě když bude půl sezony pomalu u baráku :-p A nevykecávejte se na běhání, tělo trochu pohybu potřebuje :-I :OK:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Nikollas
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 13.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Rallycros v "Jajeklendu"

Asi mě za můj názor nebudete mít rádi ale takové to běhání za modelem mi příjde takové divné.
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Rallycros v "Jajeklendu"

Naposledy jsem běžel před 20lety na autobus,já bych raději zustal na jednom místě
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Rallycros v "Jajeklendu"

Kurňa si furt říkám co mi píše za cizí číslo na mobil a to je Jajek :tleskam: rallycross v neděli? no nevím nevím ještě, možná už se budu vypravovat znova do Brna? kde byste chtěli a kdo ?
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Rallycros v "Jajeklendu"

uložil jsem si čislo jak si mi volal,no v neděli jestli nám dovolí počasi si můžem někde zajezdit,nevím kde, zatim jsem já i marek,já na 100procent,vyber nějaké misto,at fur neplánuju jenom já, já dojedu kdekoli,ten hlučin byl perfektni až na ten mráz,v nedeli valíš do brna,tak by to chtělo domluvit asi dopoledne co? :-p :-p ,v sobotu nemožu,
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Rallycros v "Jajeklendu"

Ty já nevím ... ještě je to moc dopředu. Teď je úplně jedno kde to bude, nějaký rovný plac, kde se vyhrne sníh :lol:

dneska jsem zase foffil s holídejou
Obrázek

akorát šofér měl dneska pracovní úraz :-(

Obrázek

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Rallycros v "Jajeklendu"

Tak nevím,já bych zajel do jajlandu na 10hod,vyhrnem si nějaký oval na tom placu,vzal bych aj svetlušku a mužem zajezdit offroad,když už tam budem dáme hlavy do hromady a proberem co a jak vybudujem ještě a tak,jak vyřešit přístřešek,kde nasypat levně dovezenou strusku,aj trocha štěrku nebo písku,jestli to tam chceme mit pěkně udělané atd. Sám to nezvladnu,pokuď to tam chceme mit zajímavé musime na tom popracovat,a nebo to tak nechat sem tam pohrabat listi a dost,každý si doveze svůj slunečník a je přístřešek,chtělo by to probrat,jestli chcete jinou lokalitu na nedělní relly,tak to nechám na vás :hura:

Je hezké jak na foru přibývájí fotky nových aut,různě vytuněné,nové prototypy,noví řídící a pajdulaci,nové doplňky atd.,nové kastle, jsem zvědav kolik toho všeho nového :-p uvidím venku, :-p
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Rallycros v "Jajeklendu"

Tak jsem dneska poprvé vytáhnul Fabku ven.Celý předek je na lepicí pásce,bo byl komplet rozpraskaný.Zbytek je lakovaný zvenku.Podvozek je můj starý,DF-ko.

Obrázek

Tady dodělána kastle Focusu pro dceru.Předek opět celý na pásce.Další fotky na rajčeti.

Obrázek


:-p Jinak jsme nic neprobrali,na ničem jsme se nedomluvili (teda kromě toho,že závody v trialu v březnu jsou zbytečně brzo,na tom jsme se shodli),takže to v landu zůstane asi při starém. :-p
Naposledy upravil(a) Kiki dne 12.05.2013 12:13, celkem upraveno 8 x.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Rallycros v "Jajeklendu"

Hoši uvidíme jak bude počasí, pokud to bude stát za hovno tak nebudeme nic lámat přes koleno ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Rallycros v "Jajeklendu"

Zatím to vypadá,že by se snad mohl dát i nějaký ten závod v rallycrossu.Teda jestli nepříjdou nějaké velké a vytrvalé deště. :YOP:

Zpět na „RC Off Road Trial "Jajekland"“