DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Volný pokec

Tady nám může kdokoli napsat co bude mít na srdi, prostě tlachárna.

Zatím jsem sice sám ale věřím že brzy bude to množné číslo v textech sedět :FINE: :BYE:
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Matezz píše:Tam to znááám, pár set metrů od tama, na Horních Pasekách, mají moji kamarádi z dětství chaty. Jáj, vzpomínám :)
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Volný pokec

Co je dmr arena?
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

:-D :-D
David
Maňák
Rožnov p.R (často bráno i jako Racing)
Aréna proto že těch závodišť se tu klube víc.
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Pánové kukne li sem někdo z okolí a chtěl by pomoct s výstavbou dalších kopců, popř. si zkusit vytvořit nějaký svůj,tak se prosím ozvěte. To co je hotovo je tak jedna čtvrtina toho co se tu vleze. Plánuji i nějakou tu vodu pro bahňáky,bez té by mi to u malého neprošlo. Každá pomocná ruka je vřele vítána. I když si myslím že do jara už se toho moc nezvládne :-) .
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

Zdravím nějakou dobu jsem měl PC mimo službu a nyní koukám na něco co je podstatně blíž než Jajeklend. Rád pomůžu v Ostravě jsem byl párkrát a do Rožnova to mám prakticky s rozjedem přez kopec. Snad se kolegové z Ostravy nebudou zlobit, když přesedlám na jinou loď. Ozvu se telefonicky. Letos toho asi moc nestihnem, bo se blíží bíla peřina, ale kdoví.
J. :OK:
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

No super. Kopřivka je kousek. Zrovna včera jsem tam byl. Jestli budeš mít čas tak doraz 9.12 na expedičku. Myslím že to co teď spadne ještě sleze ale uvidíme co mrazy. Jen ať nás přibývá. :tleskam: :tleskam: :BYE:
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

Na expedičku určitě nepřidu, nemám s čím jezdit Jepp po 50 metrovém pádu na expedici Javorník je dost poškozen, neže by nejel, ale delší trať bych sním určitě nejel, navíc jeho maximálka je dosti pomalá a všichni namě jen čekali. Přez zumu musím vyzbrojit.
Ale říkal jsem si že když bylo jakš takš tak bych v sobotu 8.12. mohl zajet s klukama do DMR areny to okouknout. To ale když tak zavolám.
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Přiznám se že mi v telefonu nějak škrčelo tak nevím jestli jsem ti všechno dobře rozuměl.
Na to auto se mrknem tak třeba napiš kdy bys mohl dorazit a nějak to zkorigujem.
Jestli toho 8.12 ta brigáda nevyjde tak budu muset na závody do Pozděchova kde se snažíme rozjet novou Kategorii 1:12 GT. A sejdu se tam s Lukášem který mi pomáhá dotáhnout do konce zas můj projekt.
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

zavolám a domluvíme se
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Hej Hej Laďo. Copak jsem to tady zahlíd. Bude Toyota?? Jak to dopadlo??
Teda jestli to néjni tané :-D :-D
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: Volný pokec

ahoj dejve tak sem dneska si udelal vylet do holica na vymenu poslal sem idiotovi foton plus tak 200 za telefon ofiko mex podvozek ktereho je plny internet a ouha pan mi rekl ze je to nejake velke ci co a na konec mi rekl ze to vypada jak hracka ne jak model .................. :-(
PS pan je povolanim policajt coz mnohe vysvetluje
bibo78
Uživatel
Příspěvky: 277
Registrován: 15.10.2011 0:00

Re: Volný pokec

.
Naposledy upravil(a) bibo78 dne 14.04.2015 21:05, celkem upraveno 1 x.
.
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Lidi sou divný a divný koníčky maj.
Ach jo :-( :-(
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Tak to dnešní poježdění bylo super. Krásné počasí a teploučko na sluníčku bez větru.
Díky moc všem co dorazili a užili si to ve sněhu. Hned zírra valím shánět řetízek na řetězy. :-D :-D :BYE:

Zpět na „DMR Aréna“