Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

KKA: Včera jsme byli na kontrole a posunuli nám termín z dneška na pondělí. Nervózní nějak kupodivu nejsem. Všechno máme připravené, na kurzu jsme byli, už jenom čekáme, kdy se prcek rozhodne vykouknout. Možná je ale fanda prokrastinace jako já, tak se ven nehrne :)

Troll: Mno kolíbka houpaná nějakým silnějším servem ... to by se dalo spíchnout :)
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Takze dneska dojedes Matezz :lol: :lol:

Jinak pro ty co dneska dorazi, budem tam uz od tri, proste zaparkovat pred stadionem na velkym parkovisti a pak projit branou podel detskyho hriste rovne, to uz uvidite.

Me snad poznate :-)

Kdyby neco, volejte 603 835 316
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Kamarádi a kolegové, děkuji všem za krásnou sobotu, výborná parta, skvělé zázemí, vydařené počasí, krásně jsem si zazávodil, bez ohledů na výsledky, jsem opravdu velmi spokojen, fotky dodám zítra. :tleskam: :hura: :FINE: :OK: ;-) :YOP:
bflmpsvz
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Díky moc clapi. Je to u vás paráda.Rád zase dorazím.
Moc pěkný závod :OK: :OK:
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Ja dekuji vsem :-)

Jinak nepostradate nekdo tricko? Kdyztak fotku pak poslu.
Uživatelský avatar
préďa
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 06.07.2013 17:18
Bydliště: Zábřeh

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Zdar chlapáci

Díky Vám všem za perfektně strávenou dobotu v dobré partě s výbornou náladou - zvlášť poděkování všem traťovým komisařům za zvládnutí dnešního parného dne na place bez stráty života - vím co mluvím mám tak spálenej gsicht že si snad v pondělí budu muset jít udělat novou fotku na občanku .

Standa - Préďa
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Tak tricko je Wormikovo, pak tu mam veci pro Marka (diplom, nalepka, pernicek, tricko) a nalepku pro Dejva. Konec jsem trosku nezvladl, omlouvam se :-)
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Fotky od Naďky, děkujeme :BYE:

Účastníci závodu

Obrázek

1. místo

Obrázek

2. místo

Obrázek


3. místo

Obrázek

...

Obrázek


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek

VŠECHNY FOTKY ZDE:

http://muclicek.rajce.idnes.cz/TRIAL_ZABREH_17.8.2013
Uživatelský avatar
storm1974
Uživatel
Příspěvky: 364
Registrován: 23.05.2012 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

:OK: Taky se přidám:Super akce,pěkné tratě,perfektní parta lidí a s bramborou jsem spokojený ;-)
Uživatelský avatar
Troll29
Nově příchozí
Příspěvky: 48
Registrován: 06.07.2013 9:55
Bydliště: Smržíce, okr. Prostějov

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Pěkný závod, lidičky super, počasí až moc vypečený a pár bodů nakonec taky, jsem spokojen :-). Jirka
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Přidávám se k pochvalám.Super závody,dobrá parta a zázemí.I s Blitzem jsem zablbl na dráze s klukama,ale chce to ještě hodně trénovat. 8) A díky za perníček :OK:
P.S. Komisařům skládám poklonu a dík,bylo to náročné.Já se snažil schovat do stínu,ale stejně mě večer bolel škopek a z piva to nebylo 8)

Obrázek
Naposledy upravil(a) Balu dne 19.08.2013 15:19, celkem upraveno 2 x.
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Tak moje hodnocení závodu je jen a jen kladné. Je vidět, že si kluci dali opravdu záležet. No nejen kluci ale i mnoho lidí okolo co pomáhali s přípravou tratí, ubytování, občerstvení ... slivovice a piva. 8) Vše bylo opravdu dobře nachystané a nestrádali jsme. Tyhle víkendové akcičky se mi začínají moc líbit, to je zas úplně o něčem jiném. Posedět, pokecat, popít, poznat nové lidi ... všechno super. Takže díky za závody, komisařům poklona za práci v drsném horku. Za sebe díky za perníček, zajímavé tratě (i když tam jsme se taky trošku podepsali) a taky za tričko, to byla velice příjemná pozornost podniku, díky 8) Rád se tam znovu vrátím.

Body a tabulku jsem ještě nestihl řešit, zatím není čas. Jediné co jsem pro jistotu zkontroloval byl stav můj a Davidův a opravdu to souhlasí 200 vs. 202. Takže gratuluji Dejvovi k hezkému třetímu místu :lol: Mám teda zprdelekliku a David smůlu jak cyp ale hlavně že je prdel no nééé Obrázek

Ještě jeden takový podnět. Trochu jsme se s chlapama bavili a zavzpomínal jsem na loňské vyhlášení. Docela mě mrzelo že se sežral řízek, já to vyhlásil a v podstatě se jelo dom. Letos bych rád, kdybychom ještě sezonu tak nějak završili nějakým závěrečným posezením, řekněme třeba s bečkou což s sebou nese i nocleh. Jelikož v zimě už to bude trochu problematičtější, tak jediná možnost je asi ten Zábřeh, jelikož ubytování tam je asi nejrozumější s ohledem na zimní podmínky. Karel říkal, že by neměl být problém. Otázka je jestli ještě odteď stihneme další čtyři závody ... jelikož na září je DMR, v říjnu teda Balu a pak by ještě chtěli ostraváci ... no bylo by toho asi dost no tak se nějak vyjádřete no ale teoreticky by se dalo .... zatím jen takový výhled do budoucna. Loni byl poslední závod 3.11.

No a za další bych ještě tak trošku doplnil naše povídání o jeden příjemný fakt. Přišla mi sms od Matezze, který si pořídil novou hračku na ovládání. Jen s rozdílem, že ta hračka bude teď myslím celkem slušně ovládat jeho na nějakou dobu :OK: Jmenuje se Vítek, 3 kila šedesát pět a rovných padesát centimetrů, takže gratuluju taťko, přeji ti aby ti baterky vydržely co nejdýl, takovej cvalík bude mít slušněj odběr ... no a taky trošku toho zdravíčka :BYE:

Ty výsledky nějak nahodím ... nějak třeba zítra nebo tak nějak :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Závod v září DMR je až na konci, Ostraváci by klidně mohli udělat závod třeba 7. chystat se tam zas tak moc nemusí. A tak by završení mohlo být začátkem listopadu v Zábřeze.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

No to po dlouhé době mám zase rally ... u nás v Krnově, resp. v Branticích. Budu pomáhat s organizací, náš tým to pořádá. Už byste konečně mohli někteří nastartovat káry a přijet to zkusit ne? 8)
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: 5. Závod - Zábřeh na Moravě 17.8.2013

Dekuju všem zučastněnym za super naladu partu pokec a nekterym i za to ze sme popily:-) Super den v super parťe a komisařům opatří taky me velké diky :-) Už se teším na další setkaní

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“