Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: 1. závod - OSTRAVA - JAJEKLAND 22.3.2014

Tak bezesporu při nájezdu do branek je užovka ve výhodě, ale stejně jako má své výhody, tak jsou i nevýhody. Jako vše má i tato úprava své pro a proti ;-).
Origo rejd na SCX 10 je pro blbnutí dobry, ale aby člověk jezdil na špici v závodě je nedostačující.
Toto jsem si potvrdil loni, kdy jsem s podvozkem nic nedělal a nebyl jsem schopný nic pořádného zajet, ale je fakt, že jsem měl loni i olšové ruce a chybělo mi i zapálení vůbec něco zajet, neboť jsme dost závodů vynechal.
Letos jsem na autě jen upravil rozvor, aby mi sedly kola do podběhů a úplně jednoduše zvětšil rejd a musím říc, že je to úplně jiné ježdění.
Zbytek je v mém případě o hladině alkoholu v krvi :-D (jinak se neumím soustředit)

Takže závěrem můj názor je, že pokud chce člověk jezdit na špici, určitě potřebuje zvětšit rejd a pak zvolit správnou karoserii, aby neměla velké převisy a v náklonech neměla hrany, které by chytaly o branky ;-) Super karoserii ma Kikin a sWniNak, ale i Storm a další.... co jsem tak koukal.
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: 1. závod - OSTRAVA - JAJEKLAND 22.3.2014

Tak Maro názor dobrý...S tím alkoholem dávám zapravdu..v první sekci se mi ruce třásly a nešlo to...pak jsem lupl pár deci červeného a byl jsem klidnější, nervozita pryč...a hned byla nejlepší sekce...bohužel pro mě už ta poslední.. :-D
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 1. závod - OSTRAVA - JAJEKLAND 22.3.2014

S tím alkoholem to ale nesmíš přepálit hned ze startu... mohlo by to být kontraproduktivní. Na druhou stranu je ti pak jedno, jestli trefíš nějakou branku nebo ji netrefíš vůbec :-D :-D Nicméně jednu čtvrtku na zklidnění budu muset asi zavést, byl jsem hodně nervózní a dělal zbytečný chyby
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: 1. závod - OSTRAVA - JAJEKLAND 22.3.2014

:-p To aby jsme podepsali sponzoring s nějakou likérkou. Ale né DRAK!!! :-D
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: 1. závod - OSTRAVA - JAJEKLAND 22.3.2014

No ale abychom vás abstinenty pak všechny nepojezdili
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 1. závod - OSTRAVA - JAJEKLAND 22.3.2014

Čus na mailu vám přistál první článek.

Máme v poháru spoustu nových lidí, takže ti co žádný článek v mailu nemají, nejsou ještě v naší kartotéce, tak mě napište do SZ váš mail a přidám vás tam. Ať vám neutečou ty nejčerstvější perličky z RC Offroad Trialu Morava 8)
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“