Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: 3. závod - DMR Aréna 17.5.2014

Tak jsem taky dorazil, umyl autí, dal k topení(studenýmu), nachystal bednu od auta-zítra v tom povalijó rajský na zahradu :-D
Davidovi děkuji za to že se do toho pustil, jinak bych se tam podíval až někdy o prázdninách až pojedeme na Radhošť. Díky ! Za jídlo a každej ftípek a nádherný prostředí, vzalo mně to, máš to krásný! Moja je moc ráda za zvonek i podložku pod svíčku-moc se jí líbí, už to našlo svoje místo :hura: :hura: :hura:
Taky děkuji všem který - neměli svůj den, neměli náladu, nebo házeli autíčkem a v neposlední řadě jim upadla poloosa . . . . .
Alespoň se dostalo na nováčky při rozdělování "bedny" Díky díky díky děvčata i chlapci za nádherný den - jo ještěže jsem spal v tom autě, sice jsem neslyšel kytaru ani bubny, jen šumění deště a po ránu ptáčky. Ovšem když jsem si šel pro židlu v 7:30 tak na podestě jakýsi dřevorubec valil kubíky dřeva ;-)
Já se vyspal nádherně! Ještě jednou díky za krásný den Jura.
Trial, Drift, Silnice, Terén
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: 3. závod - DMR Aréna 17.5.2014

Tak já už se oddávám rumíku. Slavím, že jsem si nepokazil tu nulu, co tam mám ve výsledcích. :OK:
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: 3. závod - DMR Aréna 17.5.2014

A víš, kde máš Denču? :-D :-D :-D
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: 3. závod - DMR Aréna 17.5.2014

Dejve, růže měla obrovský úspěch, slíbila, že s ní mne mlátit nebude :-D , ptala se zda nezreziví, tak jsem ji říkal, že když ji naučí zpívat tak ne, nebo ji mám dát raději vdečko :-D ?
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: 3. závod - DMR Aréna 17.5.2014

Tož já vám taky něco napíšu, nevím co fšichni fšechno chválíte, vždyť to nestálo za nic, teda až na pár drobností jako byly perfektně připravené tratě, zázemí, hromada jídla(nakrmil jsem i ženu), výborné zákusky a pár dobrých kamarádů. Ale měl bych připomínku, jak u vrat stály ty pytle na tříděný odpad, tak mi tam chyběl jeden na zatraceně zk...ený a po..aný nejezdící auta, neboť jsem pěkně dlouho hledal popelnici a nakonec jsem tu mrchu musel přivízt až domů.
Jinak vám všem závidím krásný poježdění.
:tleskam: :hura: :BYE:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: 3. závod - DMR Aréna 17.5.2014

tabbert píše:A víš, kde máš Denču? :-D :-D :-D


V Hati, na zábavě. Ale celou cestu domů bečela, jak se jí chce spát a je unavená!!! :-D :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: 3. závod - DMR Aréna 17.5.2014

Já já prosím taky komisařoval:-P Jinak velké díky za patečni posezení ,,měl jsem ho jak hrábě,,. Kytara super!! Jídlo super!! Parta jak se patří!! Prostě mazec:-)
Uživatelský avatar
BERTO
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 20.04.2014 10:50

Re: 3. závod - DMR Aréna 17.5.2014

Kamarádi,tak toto byl pro Nás z Valšova krásný a příjemný výýýkend.Dejve a celý spolku kolem tebe "KLOBOUK DOLUUUUU" :tleskam: :tleskam: za úžasné prostředí,kde jste museli nechat stofffky hodin dřiny. Dále za veškeré technické zabezpečení akce,jak v pátek, tak i v sobotu.Myslím,že ty pátky mají něco do sebe a Těšíme se na Vaši účast.

Hlavně děkuji všem ,kteří se podíleli na uvolnění jednoho místa NA BEDNĚ PRO NOVÁČKA. Kamarádi,věřte mi ,já vám ho vrátím,jen se musíte vic snažit :FINE: :FINE:
BERTO


http://bertoteam.rajce.idnes.cz/DMR_17.5/
Naposledy upravil(a) BERTO dne 30.05.2014 17:55, celkem upraveno 1 x.
Cat pásový nakladač
Cat buldozer
Liebherr pásový bagr
Fend traktor
Klubový tahač sklápěcí
Kloubový čelní nakladač
Scania -tahač s podvalníkem
Kenworth music box
Tatra 148
Ifa 6x4
Honcho scx
Hummer H1
Hummer H2
Tank T34/85
Tank KV
Tank Tyger
Uživatelský avatar
storm1974
Uživatel
Příspěvky: 364
Registrován: 23.05.2012 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: 3. závod - DMR Aréna 17.5.2014

Pěkný závod,super lidi a zábava jako vždy.Až na ten rozbitý RUM,pak zkus něco zajet když jsi od rána rozhozený.Ještě bych chtěl poděkovat Čefovi Mesanymu a Kenymu za věci které nám dali pro kroužek,chlapi díky děcka budou rádi.
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: 3. závod - DMR Aréna 17.5.2014

Tak já se taky přidávám. Díky Kenovi a Barbie za páteční občerstvení a bohužel nevím komu za skvělé buchty v sobotu. A hlavně Dejvovi za parádní akci, bylo to super a sekce uvnitř fakt nádhera.


PS: Hráškovi neděkuju, páč mu dlužím pivo a to, že to dal na jedno couvání a já ne, mě fakt nasralo :twisted: :wink:
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: 3. závod - DMR Aréna 17.5.2014

Tak tedy v první řadě bych chtěl poděkovat hlavně Davidovi za přatelske pateční přijetí , posezení a nocleh.
Cose týče zavodů - myslím že ostatním to sedlo a dařilo se..Tratě byly až zaludné ale krasně spracovane.
Oběd byl vynikajicí :OK: Sice sem si pstroužka vychutnal až ke konci ale vychutnal :) Jinak byla dobra nalada , prima pokec i pokoukáníčko. To že venku levitovalo auto či co sem ani nezaregistroval pač sme měli s Pepém škopko/kouřový dýchánek na uklidnění z teho mojeho ..... auta. Jak tu psal Milan , tež sem hledat nějakou studnu nebo popelnicu do ktere bych tu ...... hodil , ale nenašel. Takže sem ji zavřel do komory at se na to nemusim ani divat. Nadruhou stranu mam takovy hřejivý pocit za Láďu že se mu konečne vydařil aspon trochu závod a o Jurovi ani nemluvně.. Aspon kluci od Hrdobců to zachranili když me zklamala technika :OK:

Nezbývá než se jen strachovat a zaroveň těšit na další závod :BYE:
Uživatelský avatar
Troll29
Nově příchozí
Příspěvky: 48
Registrován: 06.07.2013 9:55
Bydliště: Smržíce, okr. Prostějov

Re: 3. závod - DMR Aréna 17.5.2014

Tak moc pěkný a povedený závod a nebýt nováčků mohlo to být na bednu. Vnitřní tratě jedním slovem paráda a jídlo druhým super. Užil jsem si to na max. Doma měla žena radost z Davidových výrobků, už to u nás plápolá a zvoní, až mě brní uši :-) . Takže Davidovi mockrát díky a ostatním taky za příjemně ztrávený den.
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: 3. závod - DMR Aréna 17.5.2014

Fotky fotky fotky?? Nikdo nic??? :-D
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: 3. závod - DMR Aréna 17.5.2014

jojo pěkná vesnička a krajinka :YOP:kdyby mě david nezabrzdil stavěl bych dále,leda že by zmenšil drift plochu :-p :-p :-p :-p :-p ,drěvo ještě mám
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: 3. závod - DMR Aréna 17.5.2014

Domky jsi stavěl ty ?? 8o Tak to jsi frajer !!! :OK: :OK:
A kde jsi byl ???? Chyběl jsi !!!!
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“