Uživatelský avatar
storm1974
Uživatel
Příspěvky: 364
Registrován: 23.05.2012 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: 4. závod - Valšov u Bruntálu 14.6.2014

Odkaz na reportáž z Valšova http://www.tvportaly.cz/bruntal
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: 4. závod - Valšov u Bruntálu 14.6.2014

chci poděkovat Slávkovi jak to připravil,nejenom pátek i sobota se vyvedla,netahejte tu nějaké chlastání v pátek,kdo nechtěl nechlastal a komu nejde o setkání, tak přijel až na závod v sobotu.Já pátek bral jako setkání kolegů modelářů,i když nepiju,je pravda, že trať se sypala, hold novostavba,stačilo rozumně napichat branky a nehledět jen na "užovky" Myslím,že největší zádrhel je, jak už bylo zmíněno, vzájemná nepřejícnost. Přiznejme si,že je obdivuhodné tohle všechno zorganizovat a zaplatit.
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: 4. závod - Valšov u Bruntálu 14.6.2014

Kéž by ty poslední slova pana reportéra platily to by bylo moc fajn. A je jedno jestli se jede na pasece nebo v lese.
Příští závod bych byl pro aby sekce napíchali jiní lidé a né pořád já, balů, swine s pepou a worm. Tak samo ti lidé budou komisařovat.
Všichni mají stejnou možnost a já za sebe si moc rád závody užiju bez komisařování atd. Těším se na další závod užiju si pohodu a konečně taky v sobotu s někým pokecám. Myslím že nebudu sám tohoto názoru. :-p
A nebojte já vám chyby vyčítat nebudu. Jsem taky jen člověk a často je dělám :BYE:
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: 4. závod - Valšov u Bruntálu 14.6.2014

Klidně budu soudcovat a s Honzou napícháme branky (mimochodem, chvíli jsem soudcoval i ve Valšově a pokud vím tak Honza také píchal branky). Nechtěl jsem se dotknout všech komisařů a mrzí mne pokud jste si to tak vyložili. Vím, že je to nevděčná práce a sto lidí 100 názorů a pokud se něco hodnotí takto subjektivně tak vždy budou nějaké rozpory.
Přesto jedna konkrétní situace: (nebudu psát kdo soudcoval a kdo byl ten první dotyčný) jeden model v mírném kopci potřeboval být více vlevo než se mu podařilo při otočení zajet. Rejdem si dotyčný závodník snažil pomoct a poté vždy tím, že stál ve svahu o kousek popojel dozadu a točil levá pravá a dokola a občas si přidal plyn přičemž se posunul do strany o dobrých 5cm jak potřeboval. Já osobně kdybych soudcoval tak mu každé protočení kol dozadu a popojetí dopředu budu psát jako couvnutí (toto nebylo jen čisté sklouznutí pomoci točením volantem). Komisař nepsal nic :-( Podotýkám, že auto nebylo uvízlé, mohl klidně popojet dopředu nebo pořádně couvnout. Říkal jsem si OK budeme tolerantní jde o zábavu.
Chvíli na to jel Marian a když si v jiném místě když nechal auto v kopečku a obcházel kopec, aby na auto lépe viděl, tak mu auto popojelo v tom kopci dozadu (upozorňuji, že si tím nijak nepomohl,! Po stejné trase se zase vrátil do původního místa). Dotyčný, který předváděl chvíli předtím to co jsem popsal na to zrovna koukal a s obrovským nadšením začal poukazovat "COUVÁNÍ, COUVÁNÍ...."
Já kdybych soudcoval tak mu to couvání tady nenapíšu. Hold má slabší regl, nebo mu zrovna vypnul bec... zkrátka nijak si tím nepomohl, opět bych si řekl vždyť jde o zábavu. Rozhodčí mu to couvání na popud dotyčného samozřejmě napsal. Tohle mne opravdu naštvalo..... máme prostě dvojí metr a sami na sebe kritičtí nebudeme, ale na druhé poukazovat budeme....
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: 4. závod - Valšov u Bruntálu 14.6.2014

Sohlasím s Jajkem. To, jak se Slávek snažil můžu jen oceňovat. Pokud takové možnosti má a využije je pro nás, tak je to fajn. Každopádně to ale není laťka, která by se měla dál přeskakovat. Každý ať pořádá dle svých možností. A to, co se mu přihodilo při přípravě ...... bohužel, lidi jsou různí. Ale já k němu příště rád zase pojedu.
Když jsme pořádali 1. letošní závod a bylo nás přes 40 ( z čehož jsme měli radost, že je takový zájem), taky jsem psal na Polar a do ČT, aby u nás natočili reportáž. Já jsem, bohužel neuspěl.
Tak samo, když psali o Jlandu v novinách, tak jste taky sháněli výtisky, nebo jsme to některým scanovali.
A vzpomeňte si, jak začínal Dakar a kde je ten humbuk kolem něj dnes! A nebo, proč někteří jezdíte na Ještěd nebo Hostýn, když tam je tolik lidí?
Začali jsme tvořit umělé polygony a každý byl nadšený, že má vše po ruce. Elektrikou počínaje a jídlem konče.
Některým se to přestalo líbit, ale nejde vyhovět všem. Proto navrhuju tratě střídat (přírodní,umělá, přírodní ...)
Co by chtělo ve Valšově zlepšit, jsou ty tratě. Chce to více hlíny (branky se nedaly zapíchat) a více prostoru, to je pravda.
A užovky - neužovky .... myslím, že tohle nemá cenu řešit. To máme už za sebou. Jde zajet i se širokým. Já jsem letos bulatý, tak asi zkusím zůžit.
A přivítal bych více komisařů. Hlavně z nových lidí, kteří nadšeně pokazují na chyby druhých, ale své nevidí.
Naposledy upravil(a) Kiki dne 18.06.2014 20:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: 4. závod - Valšov u Bruntálu 14.6.2014

Aaaa vidím, Tabbert mě už v nějakých věcech předběhl. ;-)
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 4. závod - Valšov u Bruntálu 14.6.2014

Na mailu máte pozdrav z Valšova. Komu nic nepřišlo, tak mi napište a zařadím vás do seznamu. Možná mi někdo už psal i víckrát, ale prostě jsem to tam nezvládl dopsat. Teď by se mi to už mohlo podařit :OK:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
BERTO
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 20.04.2014 10:50

Re: 4. závod - Valšov u Bruntálu 14.6.2014

Přátelé RC Trialu - dodatečná informace k závodu ze 14.6.2014

Určitě jste si všimli,že někteří rodiče pomalu zasvěcují k tomuto sportu i své děti.Z výsledkové tabulky jsme se dozvěděli,že tyto děti už podávají velice slušné výsledky,které by bylo škoda přehlédnout. S ředitelem závodu a jeho vedením jsme se rozhodli , že pro tento 4. závod sponzorovaný firmou BERTO udělíme zvláštní ceny pro tři nejlepší závodníky z kategorie dětí / TRIAL MORAVA kategorie: RC KID /. Ceny dětem osobně předá ředitel závodu při dalším závodě,který se koná již tuto sobotu v DMR aréně v Rožnově.
těším se na Vás , BERTO

Obrázek
Cat pásový nakladač
Cat buldozer
Liebherr pásový bagr
Fend traktor
Klubový tahač sklápěcí
Kloubový čelní nakladač
Scania -tahač s podvalníkem
Kenworth music box
Tatra 148
Ifa 6x4
Honcho scx
Hummer H1
Hummer H2
Tank T34/85
Tank KV
Tank Tyger
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 4. závod - Valšov u Bruntálu 14.6.2014

Jsem si tak říkal, že když se ty děcka trochu posbírali, že jim budem bodovat spešl kategorii příští rok s nějakou medailí na každém závodě... něco jako TRIAL ACADEMY nebo tak něco 8)

Jinak díky Bertovi za honosné ceny :BYE:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
storm1974
Uživatel
Příspěvky: 364
Registrován: 23.05.2012 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: 4. závod - Valšov u Bruntálu 14.6.2014

sWiNe píše:Jsem si tak říkal, že když se ty děcka trochu posbírali, že jim budem bodovat spešl kategorii příští rok s nějakou medailí na každém závodě... něco jako TRIAL ACADEMY nebo tak něco 8)

Jinak díky Bertovi za honosné ceny :BYE:

To by šlo :OK:
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 4. závod - Valšov u Bruntálu 14.6.2014

To je kua motivace!!!!
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 4. závod - Valšov u Bruntálu 14.6.2014

Tak dřív jezdil prakticky jen Lukášek, ale teď když už jste se přidali i ty s Čefou Láďo, tak bude mít ta kategorie už slušné zastoupení, tak ať z těch závodů taky něco máte ... :-D :-D :BYE:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 4. závod - Valšov u Bruntálu 14.6.2014

Hmmm, no proč né?
...ti to vysvětlím v sobotu osobně...
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
BERTO
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 20.04.2014 10:50

2014 -2015 - Přátelé RC strojů - Valšov u Bruntálu

Obrázek
Cat pásový nakladač
Cat buldozer
Liebherr pásový bagr
Fend traktor
Klubový tahač sklápěcí
Kloubový čelní nakladač
Scania -tahač s podvalníkem
Kenworth music box
Tatra 148
Ifa 6x4
Honcho scx
Hummer H1
Hummer H2
Tank T34/85
Tank KV
Tank Tyger

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“