Uživatelský avatar
De-Li
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 18.10.2015 10:06

Re: 7. závod - DMR aréna 24. 10. 2015 + vyhlášení

Ale notak Ondro... Řeknu to takhle... Mě se to líbilo, a myslím že né jen mě. Ale když někdo prostě spěchá tk s tím nic neuděláš... A ten dotyčný za to třeba taky nemůže. Tk nebruč... :D
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: 7. závod - DMR aréna 24. 10. 2015 + vyhlášení

De-Li píše:Ale notak Ondro... Řeknu to takhle... Mě se to líbilo, a myslím že né jen mě. Ale když někdo prostě spěchá tk s tím nic neuděláš... A ten dotyčný za to třeba taky nemůže. Tk nebruč... :D

Tak,tak bylo to super a můj obdiv,že se v tom celej vyhlašovací tým tak dobře orientoval,já jsem chvílema nevěděl jak se vlastně jmenuju. :-D
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 7. závod - DMR aréna 24. 10. 2015 + vyhlášení

De-Li píše:Ale notak Ondro... Řeknu to takhle... Mě se to líbilo, a myslím že né jen mě. Ale když někdo prostě spěchá tk s tím nic neuděláš... A ten dotyčný za to třeba taky nemůže. Tk nebruč... :D


líp bych to nenapsal
..štvalo mně, že musím pryč, plánoval jsem tam přespat... ale to je prostě tak, když máš děti, no..
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 7. závod - DMR aréna 24. 10. 2015 + vyhlášení

No bylo to ze strany, která právě nikam nespěchala, ba naopak. Když někdo letí na pohotovost s děckama, tak to je jasný přeci ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
De-Li
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 18.10.2015 10:06

Re: 7. závod - DMR aréna 24. 10. 2015 + vyhlášení

Tak už to neřešme :OK: Příště to vymyslíme tak, aby se nikomu ani po vyhlašení nikam nechtělo ;-) Snad se nám to podaří
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: 7. závod - DMR aréna 24. 10. 2015 + vyhlášení

Díky všem, že jsem s vámi mohl závodit. Jsem rád za počasí, neboťˇ závod měl původně proběhnout o týden později, ale diplomacie zvítězila a Ondra souhlasil. A počasí bylo super.
No a pár voto mým okem: http://jirikabuda.rajce.idnes.cz/VII._zavod%2C_ukonceni_RC_OFF_ROAD_Trialu_2015_-_24.10._Roznov_p._R./
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: 7. závod - DMR aréna 24. 10. 2015 + vyhlášení

Ještě raz díky za letošní pohár.. Včerejší závod už bylo prima vydechnutí po cele sezoně.. Velké díky patří Davidovi i Markétce jak měli pošefovanej stanek se všim možnym včetne vynikajiciho jidla :OK: Co se tyče večera tak mě to trochu i mrzí že někeří to tak stornovali..přece jen se uvidime za pul roku.. No nic neda se svitit, musime doufat že se do priště polepší....

A ted se přiznejte kdo už ma rozhozene auto po stole ? :-D
Uživatelský avatar
losmiros88
Nově příchozí
Příspěvky: 47
Registrován: 24.06.2014 23:44

Re: 7. závod - DMR aréna 24. 10. 2015 + vyhlášení

Také moc dík za krásný den,počasí nádhera(však bylo ještě předplacené),Dejvovo krmě luxus,jen mne mrzí,že jsem musel jet dříve,ale pěšky bych to pak do Zábřeha fakt nedal....Těším se na vás všechny příští rok a taky jak raketově vyskočím v absolut.pořadí o další dvě šprdle !!! M. :tleskam:
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: 7. závod - DMR aréna 24. 10. 2015 + vyhlášení

Taky bych chtěl poděkovat za fajný závod, pohodičku a Davidovi a Markétě za to, jak se o vše postarali. Ale u nich to už bývá taková tradice.
Taky dík za to vyhlašování, byla prdel a napětí, jestli se to podaří ten večer vůbec dokončit. Sám vím, jak je obtížné zaujmout lidi a trochu je pobavit. Proto musím stát za Ondrou, který musel určitě věnovat čas přípravě celého vyhlášení. Není problém zaujmout hudbou, filmem nebo čímkoliv jiným a nechat lidi, ať se baví sami. Ale zaujmout sám a na delší dobu problém je. No, kdo nezkusil, neposoudí .... a ta kořka k tomu tak nějak patří.
Smekám před nápadem s tombolou! Takže za mě to celé bylo :OK:
To, že jsme odjeli hned po vyhlášení, bylo kvůli tomu, že mladý šel na ranní a my, s Denčou, jsme byli nachcípaní. A já měl navíc celý den horečku. Tak myslím, že jsme i tak vydrželi dost dlouho.
S některými se ještě uvidíme na posledním závodě u nás a zbytku AHOJ :BYE: na jaře.
Uživatelský avatar
keny
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 01.03.2015 19:35
Bydliště: odstrava

Re: 7. závod - DMR aréna 24. 10. 2015 + vyhlášení

Deff maniak píše:Keny supr fotky :OK:
A já si myslel že jich mám hodně :-D

dik ja se snazil pokazde fotim co jde neboj priste zase budu fotit :OK:
Uživatelský avatar
Hrashek
Nově příchozí
Příspěvky: 72
Registrován: 17.10.2015 13:23

Re: 7. závod - DMR aréna 24. 10. 2015 + vyhlášení

losmiros88 píše:Také moc dík za krásný den,počasí nádhera(však bylo ještě předplacené),Dejvovo krmě luxus,jen mne mrzí,že jsem musel jet dříve,ale pěšky bych to pak do Zábřeha fakt nedal....Těším se na vás všechny příští rok a taky jak raketově vyskočím v absolut.pořadí o další dvě šprdle !!! M. :tleskam:


Přidávám se k Mirovi s velkým díky za letošní serial RC Trial, omlouvám se za brzký odjezd, ale jinak to nešlo. Už tak jsem vyzvedával druhou dcerku z hospody, kde si ji musela manželka vzit (do práce), pač jsem neměl hlídání. Gratuluji všem zúčastněným za zasloužilé umístění, a velmi se těším na další sezónu, a rád se hlasím na jakékoliv závodění i mimo RC trial Morava. :FINE:
Danger on the track !!!
Jedu si pro tebe... pro koho? no pro tebe, však ty víš ...
Uživatelský avatar
BERTO
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 20.04.2014 10:50

Re: 7. závod - DMR aréna 24. 10. 2015 + vyhlášení

za mě super závody
Slávek
Naposledy upravil(a) BERTO dne 26.10.2015 19:18, celkem upraveno 3 x.
Cat pásový nakladač
Cat buldozer
Liebherr pásový bagr
Fend traktor
Klubový tahač sklápěcí
Kloubový čelní nakladač
Scania -tahač s podvalníkem
Kenworth music box
Tatra 148
Ifa 6x4
Honcho scx
Hummer H1
Hummer H2
Tank T34/85
Tank KV
Tank Tyger
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 7. závod - DMR aréna 24. 10. 2015 + vyhlášení

BERTO píše:Byl tam ještě návrh vytvoření skupin pro modely,který byl Ondrou jasně vysvětlen-kdo chce jet na bednu,ať si postaví užovku,kdo se chce jen vozit,ať jede s tím ,co má .



prosím??? to jsem nikdy neřekl! kdy a kde jsem tohle prohlásil?! ... to ani zdaleka není můj pohled na věc, můj nejčastější argument proti kategoriím byl, že nehodlám zavádět nic speciál/seriovka, kde každý řešil zúžené nápravy, když jsem měl svého času origo šířku náprav s na tu dobu obrovským rejdem a fajn kastli a už jsem stejně v očích těch nespokojených patřil mezi ty "speciály" i s nezúženým autem ... a rozhodně neminím na každém závodě přeměřovat úhly rejdu a podobně. To je jedno, kategorie seriovek nebo co je dávno pasé a to vůbec nehodlám řešit, ale rozhodně jsem neprohlásil to, co tvrdíš.

A Berto ty rozhodně už dávno nemáš autobus, ani zdaleka.

Ostatním za slova chvály k sezoně a vyhlášení děkuji, Kiki se do toho vžil poměrně přesně :OK: Opravdu mě výrok, že celé vyhlášení bylo hrozně zdlouhavé a trapné dostal a docela mě to sebralo. Vkládám do toho docela dost úsilí a odříkat celej rok během půl hodiny je mi proti srsti, já to bez té omáčky prostě neumím, kdo s tím má problém, můžu mu předat příště diplom okamžitě a nemusí se tam s námi trápit. Nebo můžem oželet vyhlášení dětí, týmů, tomboly, žen a ostatních věcí okolo a za tu půl hodinu to možná bude :-)
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: 7. závod - DMR aréna 24. 10. 2015 + vyhlášení

Já jsem byl maxi spokojen a mám rád omáčky.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 7. závod - DMR aréna 24. 10. 2015 + vyhlášení

Ty jsi můj člověk Staňo, já nedám dopustit na svíčkovou od mamky :mrgreen:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“