Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Vyhlídky do budoucna ...

Ono je problém, že ty scale trophy v tom pojetí, jaké se jezdí, se prakticky nedají udělat na umělém polygonu. Prostě je na to málo místa ... jako teoreticky, kdyby se to namotalo, aby se vymetla každá díra ... ale stejně by to bylo o hovně :-) to musí být rozlehlejší přírodní lokalita ... takže jedině Krnov :lol: že je na severu říďa s Pepíkem je vtipné ... tam je jenom říďa, když se staví trať, tak Pepík leží ve vaně. Já jsem asi hlavně chtěl slyšet, jestli vás to pořád baví a chcete pokračovat ... bo u některých už je to na spadnutí. Svoje trophy skejlové choutky asi ukojím v CESTu .. snad :lol: Já bych to uspořádal hrozně rád ... hned po prvním Reconu jsem tu velkolepě machroval, jak do toho jdu ... ale prostě nebyl čas a ještě dlouho nebude a Krnov víceméně už opouštím no ... a hlavně, tohle celé připravit v jednom člověku, to je kurva náročný .. takže asi jedem tak jak doteď a cajk :lol:

Okolo Brna toho moc neznám ... jen krásné Rudice a Pálavu, ale s týmem nadšenců, proč ne ... Jinak Milane hezky si to vyjmenoval, proběhl velký krok kupředu ve všech směrech :OK: Nicméně čím tepleji, tím v Krnově hůř, bo tráva je sviňa ..
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Vyhlídky do budoucna ...

ÁÁÁÁáááá já nemyslel zahradu, máme i jiné lokality v Bělkovicích a podobně, lomy, lesy, řeky... :-D :-D :-D

Tady ti nepřijede 200lidí a nepotřebuješ 10 čtverečních kilometrů :-D :-D
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Vyhlídky do budoucna ...

Jestli můžu, tak trial bych nechal jak je. Patřím k těm, který to už čtvrtý rok baví a na každý závod se těším. A Pajero bych taky protáhl , ale tady mě limituje nějaký větší chození - to je co se týče scale ježdění. Jinak velké díky všem letošním pořadatelům a komisařům, myslím, že to fakt funguje k maximální spokojenosti všech zůčastněných.A to je podle mě ten největši posun a změna k lepšímu.
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: Vyhlídky do budoucna ...

Jak uz sme se bavili spolem...Osobne chci rozjet i crawling, bouzel asi nebude tolik nadsencu pro tuhle kategorii.Takze bude odpocivat doma jen na zavody za carou. To same i stim scale trophy bude asi spis na jezdeni mimo Cr (kdyz nepocitam par CEST zavodu u nas). U nas by to teoreticky slo udělat jen to chce vazne bandu lidi a skloubit to s casem i s poharem co ted probiha. Lokality bych cca dve vedel , ted je vazne otazka kolik by nas bylo. V Trial poharu asi neni co menit, leda ze by sme zkusili nejakou ultimate class neco jak wraith ci tak , ale tech aut u nas taky moc neni takze asi neni co resit a vse nechat pri starem.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Vyhlídky do budoucna ...

To je asi to, co jsem chtěl slyšet. Všechno šlape, vás to baví a naplňuje. To je v pořádku, jen jsem se chtěl ujistit jestli to nesklouzává k nudnému nezajímavému stereotypu. Takže pokračujem v nastoleném režimu ... a příští rok už budu mistr jako fakt, ale už jako fakt jo, tak se mi do toho neserte :-D

Strašně rád bych pro vás uspořádal nějakého toho mývala v Krnově, úplně mě dráždí ten potenciál, který se nevyužívá naplno. Ale bohužel, fakt to zatím nedám .... nicméně jsem se namotivoval na CEST 2016 a jedu na bednu, chtělo by to nějaký funkční a konkurenceschopný tým, kdo jde se mnou? :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Vyhlídky do budoucna ...

No zrovna Rudice by byly ideál, ale vzhledem k nějakým majetkovým problémům co kluci expedičáci řešili by to nebylo pro větší množství lidí a ještě se bát o to, že nás někdo v průběhu akce vyhodí, to chce buď ošéfovat s majitelem, nebo jít jinam, ale věřím, že místo se najde-Ondro sorry, ale Krnov není určitě jediný i když je první :YOP: no a když by se k tomuto ježdění přidali kluci expediční, tak je nás zase o pár víc ... nemám zrovna moc času, ale zamyslím, se, zavzpomínám na kolo, kde jsem si dal na něm na hubu - tam to musí být dobrý na ježdění s autíčky :-D Jura.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Vyhlídky do budoucna ...

Krnov jako jediný jsem myslel z tratí, kde jezdíme trial :wink: Jinak ještě s láskou vzpomínám na Novou Pláň, tam by to bylo totální žůžo ... to ty ještě ani nepamatuješ ... to byla lokalita, co mě za celé naše trialování dostala nejvíc
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Vyhlídky do budoucna ...

Nemusíme organizovat hned CEST na tři dny se vším zázemím, kolik lidí z Moravy bude ochotných přijet? Stačilo by pro začátek udělat dva tři závody jednodenní, v menších lokalitách a pokud bude zájem tak se dá pracovat dál. Je nutné si uvědomit, o co vlastně jde, chcete velkou párty a šou, nebo poježdění s co nejvíce scale offroady a dobrou partou?
bflmpsvz
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: Vyhlídky do budoucna ...

A za me otazka, musi to byt uplne scale? Ja bych rad i se svym autickem milovanym :) Na trial uz je malo trial, na myvala malo scale.. to neee!! :lol:

Jinak jednodenni akce, ne moc lidi, zadnej problem, naopak 8)

Mozna to vidim blbe, pac jsem na nicem nebyl. Ale predstavuju si to jako dlouuuuhooou sekci plnou zaludnych prekazek kde neni problem samotna branka, ale vubec se k ni prave dostat?
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Vyhlídky do budoucna ...

Já jsem nikdy nechtěl velkou party a šou :wink: on CEST sám o sobě žádná šou ani není, Recon trošku jo, ale to je něco jiného ...

jezdit může prakticky cokoliv, akorát kdo to má víc skejlový, dostane plusový bodíčky na technické přejímce ... kdybych měl na autě naviják s pulpalem, tak už na vás v Rakousku mávám z bedny :lol:

pravidla bych zatím nehrotil, zas se to tu rozjede, budete v očekáváni, kdy kopnu motyčkou do země a nic ...

tu to maj kluci v AST topic14651.html

... nicméně na závodech jsem ještě nikdy neviděl, že by někdo nemohl jet ... samozřejmě, když nepřijedete s himoto monster truck 1/8

ale zatím se nerozvášňujte kluci, ještě je brzo :lol:


prioritní pro mě bylo zjištění, že vás trial baví a chcete pokračovat, to jsem chtěl slyšet :OK:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: Vyhlídky do budoucna ...

Tak mi teda jeste tech 14 dni pockame no :-)
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Vyhlídky do budoucna ...

jojo v Krnově včera začalo sněžit, utekli jsme hrobníkovi z lopaty, tak já si pak hodím tři šichty s frézou jako posledně a jedem :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: Vyhlídky do budoucna ...

Pockej, jak jsem rikal ze pomuzu, tak je ted asi nemuzu, promin :-D
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Vyhlídky do budoucna ...

:-p Já na CEST (AST a dalších) vidím pozitivní to, že to jednak není ve stylu expedice (postupně se zrychlující hrr, ať už jsme doma/na pivu), ani ve stylu trialu, kde je v tom člověk tak nějak sám (ale zase se moc nenachodí), ale týmové, kooperační poježdění na střední vzdálenost. Za mě není nezbytně nutné lpět na všech těch možných scale serepetičkách (i když auto se klikami, stěrači, zrcátky, světly, rezervou ... vypadá prostě líp), ALE naviják/pulpal/lano/kladka/plechy/rohože a nevím co (na autě, ne v kapse) se prostě někdy hodí, ať už pro pomoc sobě nebo ostatním. Ježdění v duchu *ST, tam vidím posun a "povýšení" z běžné expedice. btw. I mě již nějakou dobu klíčí v hlavě nějaké ty nápady, jak naši pomalou jízdu terénem zpestřit, ale čas ještě nedozrál. ;-)
Edit : Jsem se tak zamyslel, až mi unikl název topicu (RC Off Trial Morava/Vyhlídky do budoucna). Čili sorry za offtopic.
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
hanesek2704
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 06.07.2015 21:57

Re: Vyhlídky do budoucna ...

Ondro je to super zábava...Teď o víkendu jsi to měl dobře zorganizované prostě skvělé...jde vidět že tě to baví a jde ti to...těšíme se na další závody... Nováčci

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“