Uživatelský avatar
Troll29
Nově příchozí
Příspěvky: 48
Registrován: 06.07.2013 9:55
Bydliště: Smržíce, okr. Prostějov

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

Ahoj kluci, tak se na Vás přijedeme podívat už dnes. Na zítra ještě hlásím jednoho mlaďocha na závod. Prý to jede vyhrát, tak nevím no.
Zahřívadlo beru sebou :-). J.
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

Přidávám fotečky a další poznatky ze závodu rozepíši zítra.

http://standa35.rajce.idnes.cz/14.5.16_DMR_Arena_Roznov
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

Tak k sobotnímu závodu musím poděkovat organizátorům a za skvěle organizaci a bufet. Trochu by to chtělo zapracovat na organizaci vlastního závodu, třeba ze začátku celkem nezájem dělat komisaře. Proč? Další upozornění proč junioři si navzájem dělají komisaře? Proč rodič dělá dítěti komisaře a sem tam vynechá nějaké body VŽDYŤ JDE O HOVNO tak proč. Jinak závod byl super už se těšíme na další. S.

Ještě jsem vás zapomněl pozvat na Expedici Pálava 28.5.216 sraz v Pavlově 9:30
:tleskam:
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

Díky všem za účast na závodech v naší DMR Aréně. Děkuji za dobý páteční večer. Ač počasí v pátek a i v sobotu ráno moc slibně nevypadalo, nakonec se vyčasilo a vše myslím si dobře dopadlo.
Nyní bych chtěl reagovat na předchozí příspěvek.

Ano ráno byl trochu chaos, vlivem počasí se v pátek dráha nachystat nedalo a v sobotu ráno taky pršelo. do poslední chvíle se vlastně nevědělo jestli se třeba nepojede vevnitř. Ráno pak bylo třeba nachystat krom sekcí i zázemí což musí udělat pořadatel sám a my jsme nato s Davidem dva - tím nás neomlouvám!

Co se týče komisařů, s tím souhlasím je to problém a i mně se zdá že si to bodujeme tak nějak kolikrát " v rodině" Tady by bylo třeba se nad tím zamyslet. pokud je 5 sekcí a pořadatelé jsou dva a k tomu je občerstvení nemožné to stihnout. Tohle je otázka myslím si na ředitele závodu a diskuzi v jiném tématu RC offroad Trial Morava zde na fóru.
Já sám jsem Lukáška (jel s mým autem) a vím že ne vždy když ještě přitom radíš napíšeš hned každý bodík, Někdy jsem to psal pozdě až projel, jednou mě nato tuším Čefa upozornil. Za sebe však musím říct že jsem bodoval svědomitě a neupisoval.

Další poznatek ze závodu bych měl v čekáni ve frontách na sekci. Jsou situace kdy jedním autem jede více pilotu a ne každý to ví. Vznikají tak nedorozumění, někdy i hádky o tom zda se předbíhá a pod. Řešení bych viděl ve dvou možnostech. 1) musel by ve frontě stát každý řidič - což by asi nikoho nebavilo, 2) v případě že tady pojede jedním autem více lidi budou mít nějakou kartu nepřehlédnutelné velikosti (tvar, velikost, materiál bych nechal diskuzi) se svým číslem, nebo jménem a ta by nahrazovala auto.

No ale přejdu ještě k závodu zbylo nám trochu piva v soudku, kdo by měl zájem pošlo poštou :-D , při vyhlášení jsem měl dlouho strach že mě nespočítali a 7. místo bylo opravdu velkým překvapením - nečekal jsem to. Oto víc mě se.. že jsem se nevěnoval řádné kontrole a přípravě vozidla. To by mi pak neupadl kardan a ušetřil bych 50 bodů - to by pak byl fičák :BYE: jenže kdyby byly v ...........
Takže snad se ponaučím a v Ludgeřkách pojedu podobně ...
Každopádně ještě jednou díky všem
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

Tak ze mě super!
Zázemí paráda, tratě jo nebylo to nejlehčí a měl jsem dost obavy, ale dalo se a vyšlo to a zjistil jsem, že meruňka je vcelku dobré ovoce :lol:

http://sistri.rajce.idnes.cz/RC_trial_Roznov_14.5./
,,Dělání, dělání to nám hrůzu nahání"
-------------------------------------------------
RC OFFROAD KLUB PLZEŇ
http://www.rcoffroadplzen.4fan.cz/

http://www.zmmodel.cz
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

sistri píše:Tak ze mě super!
Zázemí paráda, tratě jo nebylo to nejlehčí a měl jsem dost obavy, ale dalo se a vyšlo to a zjistil jsem, že meruňka je vcelku dobré ovoce :lol:

http://sistri.rajce.idnes.cz/RC_trial_Roznov_14.5./


Jo dobře uvařená je k nezaplacení,...
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

Jirko ten útok na bodování "v rodině" určitě nebyl na tebe. Bohužel na účet dotyčného jsem během těch pár let slyšel stížností z vícero stran ve smyslu, že byli načapáni při nekorektním zapisování trestných bodů. Osobně mě to dost mrzí, že pak má někdo s takovým přístupem radost z daného výsledku. Nebudu jmenovat, snad to bude pro dotyčného podmět k zamyšlení ...

Jinak Jirko chaos bych ráno nějak netvrdil .... že se chystají sekce ráno před závodem je docela běžné, zvládli jsme to s plzeňákama a Karlem a Jirkou v rozumném čase bez nějakých tlaků. Že musí ráno organizátor lítat, řešit občerstvení a startovku, to k tomu prostě patří. Vždy dělám ráno prezenci jezdců já, ale tentokrát jsem byl nasazen na stavbě tratí. Bylo to v poho ale si myslím.

Od tebe a Davida nikdo přece nečekal, že ještě při tom všem odkomisařujete celý závod. Už delší dobu komisařování šlape myslím slušně a střídají se téměř všichni, teď se pravda nějak lidem chtělo méně než normálně, tak byly možná prostoje. Takže opět žádám co nejvíce lidí, aby přidali ruku k dílu. Aby si děti nekomisařovali sekce navzájem, s tím souhlasím, to by nemuselo dobře dopadnout. O to víc si vážím lidí, jako třeba Lukin Vavřík, který přijel deset minut zadriftovat a jinak skoro celý den komisařoval a trial ani nejel.

Jestli někdo jede ve více lidech na jednom autě, tak to může normálně prostě říct jezdcům za ním a je klid ne. Však jsme lidi, máme hubu a normálně se můžeme domluvit ne? Nějaké karty místo aut mi přijdou od věci. Odjakživa se lidi na autech střídají, takže bych nehledal problémy tam, kde nejsou. Tohle je banalita.

S pivkem mám svědomí čisté, měl jsem jich určitě nejvíc. Bohužel no, v pátek se moc lidí neslezlo a kořalka byla na stole moc brzo, že jsem jich nestihl moc poslat. Snad teda nebyla finanční ztráta nějak velká, ale při čepování posledního piva už byl soudek téměř prázdný bych řekl.

No jinak ale myslím super závod, já su velice spokojen :-) Děkuji.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

Pivko v poho :) Růža to statečně zachraňoval :-D
Počasí potrápilo ale nakonec se umoudřilo a bylo i veseleji.
Jinak dík moc že jste dojeli a tím podpořili i další vývoj arény.
Tleskám vítězům a všem zůčastněným. :tleskam: :tleskam:
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

Já děkuju za pátek a za pokojíček pro holky :-) Zapoměl jsem tam to víno, tak si ho otevři, mělo by být dobrý ;-)
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

:tleskam: :tleskam: :tleskam: Jo, jo, všechno super, akorát já se asi dám na tu filatelii :-(
bflmpsvz
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

milan008 píše::tleskam: :tleskam: :tleskam: Jo, jo, všechno super, akorát já se asi dám na tu filatelii :-(


Pak řekni, mám tu něco na výměnu, ja už začal :lol:
Uživatelský avatar
Hrashek
Nově příchozí
Příspěvky: 72
Registrován: 17.10.2015 13:23

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

standa34 píše:Tak k sobotnímu závodu musím poděkovat organizátorům a za skvěle organizaci a bufet. Trochu by to chtělo zapracovat na organizaci vlastního závodu, třeba ze začátku celkem nezájem dělat komisaře. Proč? Další upozornění proč junioři si navzájem dělají komisaře? Proč rodič dělá dítěti komisaře a sem tam vynechá nějaké body VŽDYŤ JDE O HOVNO tak proč. Jinak závod byl super už se těšíme na další. S.

Ještě jsem vás zapomněl pozvat na Expedici Pálava 28.5.216 sraz v Pavlově 9:30
:tleskam:

Souhlasím s výše uvedenym, nejsi sám kdo si toho všiml a to jsem se pak blbě prokecnul před Eliškou o tom jak někdo šidil při zapisování bodů, tak to těžce nesla. Pak ještě bych přidal připomínku ke komisařování, určitě jsem pro, aby si nekomisařovali jezdci z jednoho teamu. Tím nechci nikoho obviňovat, věřím že jezdíme proto že nás to baví, jen chci aby se tím předešlo možným zbytečným dohadům a zkažení dobré nálady a vztahů mezi námi. Jak píšeš, vždyť jde o hovno, je to ku*va jenom závod.
Danger on the track !!!
Jedu si pro tebe... pro koho? no pro tebe, však ty víš ...
Uživatelský avatar
Hrashek
Nově příchozí
Příspěvky: 72
Registrován: 17.10.2015 13:23

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

jirkak píše:Díky všem za účast na závodech v naší DMR Aréně. Děkuji za dobý páteční večer. Ač počasí v pátek a i v sobotu ráno moc slibně nevypadalo, nakonec se vyčasilo a vše myslím si dobře dopadlo.
Nyní bych chtěl reagovat na předchozí příspěvek.

Ano ráno byl trochu chaos, vlivem počasí se v pátek dráha nachystat nedalo a v sobotu ráno taky pršelo. do poslední chvíle se vlastně nevědělo jestli se třeba nepojede vevnitř. Ráno pak bylo třeba nachystat krom sekcí i zázemí což musí udělat pořadatel sám a my jsme nato s Davidem dva - tím nás neomlouvám!

Co se týče komisařů, s tím souhlasím je to problém a i mně se zdá že si to bodujeme tak nějak kolikrát " v rodině" Tady by bylo třeba se nad tím zamyslet. pokud je 5 sekcí a pořadatelé jsou dva a k tomu je občerstvení nemožné to stihnout. Tohle je otázka myslím si na ředitele závodu a diskuzi v jiném tématu RC offroad Trial Morava zde na fóru.
Já sám jsem Lukáška (jel s mým autem) a vím že ne vždy když ještě přitom radíš napíšeš hned každý bodík, Někdy jsem to psal pozdě až projel, jednou mě nato tuším Čefa upozornil. Za sebe však musím říct že jsem bodoval svědomitě a neupisoval.

Další poznatek ze závodu bych měl v čekáni ve frontách na sekci. Jsou situace kdy jedním autem jede více pilotu a ne každý to ví. Vznikají tak nedorozumění, někdy i hádky o tom zda se předbíhá a pod. Řešení bych viděl ve dvou možnostech. 1) musel by ve frontě stát každý řidič - což by asi nikoho nebavilo, 2) v případě že tady pojede jedním autem více lidi budou mít nějakou kartu nepřehlédnutelné velikosti (tvar, velikost, materiál bych nechal diskuzi) se svým číslem, nebo jménem a ta by nahrazovala auto.

No ale přejdu ještě k závodu zbylo nám trochu piva v soudku, kdo by měl zájem pošlo poštou :-D , při vyhlášení jsem měl dlouho strach že mě nespočítali a 7. místo bylo opravdu velkým překvapením - nečekal jsem to. Oto víc mě se.. že jsem se nevěnoval řádné kontrole a přípravě vozidla. To by mi pak neupadl kardan a ušetřil bych 50 bodů - to by pak byl fičák :BYE: jenže kdyby byly v ...........
Takže snad se ponaučím a v Ludgeřkách pojedu podobně ...
Každopádně ještě jednou díky všem

Bylo toho hodně co se muselo díky špatnému počasí stihnout v sobotu ráno a tak možná moje výtka k upravenosti trati je bezpředmětná, ale stejně si dovolím kritiku na umístění branek v trávě. Vím, alespoň u sebe, kdy jsem měl dotyk způsobeny právě vysokou trávou, ale nechci se s nikym dohadovat a tak jsem to prostě přijal jako rozhodnuti komisaře (a je k tomu primo z te konkretni branky fotka, kdy jsem cca 2cm od tycky). A ještě jedna věc týkající se branek v trávě, zelené značení v zelenem porostu taky není úplně ideální, treba by se mohlo sjednotit barevne značení tyček i praporku, ale je to jen námět pro ředitele k diskusi. Každopádně jsem si tento vikend uzil a dekuji za super akci :OK:
Naposledy upravil(a) Hrashek dne 16.05.2016 16:10, celkem upraveno 1 x.
Danger on the track !!!
Jedu si pro tebe... pro koho? no pro tebe, však ty víš ...
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

Hrashek píše:
standa34 píše:Tak k sobotnímu závodu musím poděkovat organizátorům a za skvěle organizaci a bufet. Trochu by to chtělo zapracovat na organizaci vlastního závodu, třeba ze začátku celkem nezájem dělat komisaře. Proč? Další upozornění proč junioři si navzájem dělají komisaře? Proč rodič dělá dítěti komisaře a sem tam vynechá nějaké body VŽDYŤ JDE O HOVNO tak proč. Jinak závod byl super už se těšíme na další. S.

Ještě jsem vás zapomněl pozvat na Expedici Pálava 28.5.216 sraz v Pavlově 9:30
:tleskam:

Souhlasím s výše uvedenym, nejsi sám kdo si toho všiml a to jsem se pak blbě prokecnul před Eliškou o tom jak někdo šidil při zapisování bodů, tak to těžce nesla. Pak ještě bych přidal připomínku ke komisařování, určitě jsem pro, aby si nekomisařovali jezdci z jednoho teamu. Tím nechci nikoho obviňovat, věřím že jezdíme proto že nás to baví, jen chci aby se tím předešlo možným zbytečným dohadům a zkažení dobré nálady a vztahů mezi námi. Jak píšeš, vždyť jde o hovno, je to ku*va jenom závod.


Já to klukům raději ani neříkal protože by bulely s Eliškou teda jenom Filip on je taková cíťa :-I
Uživatelský avatar
Hrashek
Nově příchozí
Příspěvky: 72
Registrován: 17.10.2015 13:23

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

sWiNe píše:Jirko ten útok na bodování "v rodině" určitě nebyl na tebe. Bohužel na účet dotyčného jsem během těch pár let slyšel stížností z vícero stran ve smyslu, že byli načapáni při nekorektním zapisování trestných bodů. Osobně mě to dost mrzí, že pak má někdo s takovým přístupem radost z daného výsledku. Nebudu jmenovat, snad to bude pro dotyčného podmět k zamyšlení ...

Jinak Jirko chaos bych ráno nějak netvrdil .... že se chystají sekce ráno před závodem je docela běžné, zvládli jsme to s plzeňákama a Karlem a Jirkou v rozumném čase bez nějakých tlaků. Že musí ráno organizátor lítat, řešit občerstvení a startovku, to k tomu prostě patří. Vždy dělám ráno prezenci jezdců já, ale tentokrát jsem byl nasazen na stavbě tratí. Bylo to v poho ale si myslím.

Od tebe a Davida nikdo přece nečekal, že ještě při tom všem odkomisařujete celý závod. Už delší dobu komisařování šlape myslím slušně a střídají se téměř všichni, teď se pravda nějak lidem chtělo méně než normálně, tak byly možná prostoje. Takže opět žádám co nejvíce lidí, aby přidali ruku k dílu. Aby si děti nekomisařovali sekce navzájem, s tím souhlasím, to by nemuselo dobře dopadnout. O to víc si vážím lidí, jako třeba Lukin Vavřík, který přijel deset minut zadriftovat a jinak skoro celý den komisařoval a trial ani nejel.

Jestli někdo jede ve více lidech na jednom autě, tak to může normálně prostě říct jezdcům za ním a je klid ne. Však jsme lidi, máme hubu a normálně se můžeme domluvit ne? Nějaké karty místo aut mi přijdou od věci. Odjakživa se lidi na autech střídají, takže bych nehledal problémy tam, kde nejsou. Tohle je banalita.

S pivkem mám svědomí čisté, měl jsem jich určitě nejvíc. Bohužel no, v pátek se moc lidí neslezlo a kořalka byla na stole moc brzo, že jsem jich nestihl moc poslat. Snad teda nebyla finanční ztráta nějak velká, ale při čepování posledního piva už byl soudek téměř prázdný bych řekl.

No jinak ale myslím super závod, já su velice spokojen :-) Děkuji.

Ondro, ohledně komisařování bych měl jeden navrh, možná je to blbost, ale k zamyšlení určitě. .. jezdí nas cca 8 teamu, coz takhle pred zavodem každému teamu přidělit 1 sekci po celou dobu zavodu, ať se prostridaji clenove teamu? Většinou jsou tří clenne, a ty co jsou 1 - 2 dat dohromady na sekci?
Danger on the track !!!
Jedu si pro tebe... pro koho? no pro tebe, však ty víš ...

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“