Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

Já teda určitě spokojenej NEJSEM!, páč su kokot, umístění mohlo bejt daleko lepší. Ale zase jsem se s váma viděl a to mi vždycky potěší. Jezdíme to pro zábavu a to je nejhlavnější. Co se týká komisařování, tak jsem se ulejval, to přiznávám, příště se snad polepším.
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

Panové jedete si tu celkem zajimavé myšlenky... Osobně jsem třeba komisařoval Ladikovi jednu nebo dvě sekce.. jenže bylo kolem a kolem takovy obecenstvo že i kdybychom chtěli tak bychom nic neupsali, navíc na nějaky šulení bodů vážně nehraju..
Dále branečky, ja si řikal že sem střizlivej jak dělo a proto je nevidím :-I Ale vážně by to chtělo na některý místa klidně fosforeskujici branku ...

No a co se týče kolem a kolem? Super... nenadarmo se říká - čím víc to máš ..."na háku" tím víc tě to baví.. a vono rychtyk - Takhle sem se dlouho od srdička nezasmal a nepobavil.
Takže za mě fakt super závod.. jen mě mrzí že sem nepomohl víc s bečkou a stejkama :-D :-D A taky že muj tymovej kolega to má víc na háku jak já :-D

Takže ještě jednou moc děkuji pořadatelům za fakt prímovej den... :OK: :BYE:


EDIT: Mesany " páč su kokot, umístění mohlo bejt daleko lepší " - Ladiku muj milovanej <3 .. ty si mi ukazal to kouzlo toho že to maš fakt v merku.. A ještě jako Pán s úsměvem na tváři si odešel s hrdostí :FINE: :-D
Uživatelský avatar
Hrashek
Nově příchozí
Příspěvky: 72
Registrován: 17.10.2015 13:23

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

Ruzabmx píše:Panové jedete si tu celkem zajimavé myšlenky... Osobně jsem třeba komisařoval Ladikovi jednu nebo dvě sekce.. jenže bylo kolem a kolem takovy obecenstvo že i kdybychom chtěli tak bychom nic neupsali, navíc na nějaky šulení bodů vážně nehraju..
Dále branečky, ja si řikal že sem střizlivej jak dělo a proto je nevidím :-I Ale vážně by to chtělo na některý místa klidně fosforeskujici branku ...

No a co se týče kolem a kolem? Super... nenadarmo se říká - čím víc to máš ..."na háku" tím víc tě to baví.. a vono rychtyk - Takhle sem se dlouho od srdička nezasmal a nepobavil.
Takže za mě fakt super závod.. jen mě mrzí že sem nepomohl víc s bečkou a stejkama :-D :-D A taky že muj tymovej kolega to má víc na háku jak já :-D

Takže ještě jednou moc děkuji pořadatelům za fakt prímovej den... :OK: :BYE:


EDIT: Mesany " páč su kokot, umístění mohlo bejt daleko lepší " - Ladiku muj milovanej <3 .. ty si mi ukazal to kouzlo toho že to maš fakt v merku.. A ještě jako Pán s úsměvem na tváři si odešel s hrdostí :FINE: :-D

Jo jo, na suleni bodu si myslim nehraje vetsina, pac to delame hlavne pro zabavu, ale jak se ukazuje, ne vsichni to tak citi. Ani ta moje myslenka nebyla na nikoho konkretne, byla to jen myslenka.
Danger on the track !!!
Jedu si pro tebe... pro koho? no pro tebe, však ty víš ...
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

Já jsem velmi spokojený též, na tu bídu co jsem si myslel že z toho výsledku bude ...
O organizaci psát nebudu, měl jsem jídlo, pití, pokecal jsem se spoustou výborných lidí, trošku jsem se i vytočil (to na sebe! ) zadriftoval, pojezdil s náklaďáčkem ... krásný a nádherný den v Rožnově DÍKY !!! Markéto, JirkoKá a hlavně Davide !!! :OK:
Co se týká toho někdy podivného hodnocení, tak se Vám, co toto vidíte a jste si jistí ! divím, že za dotyčným nejdete a neřeknete mu "Já Vám to odkomisařuju ten zbytek a ty mu (jí) klidně raď " Berte desky z ruky a dojeďte to, lepší jak jakýkoli slzy !! Všem Vám ale věřím (pokud nevidím na vlastní oči něco jiného) /A TO SE HNED OZVU !/, někdy taky čekám na zapsání, až závodník projede krizové místo a potom píšu (několikrát jsem kdysi díky tomu mohl uškodit, protože jsem na chvíli spustil oči z jeho stroje). Všechny výsledky píšu podle toho co vidím a vědomě bych nikomu neškodil, ani nestranil!
Jinak se na trial letos zase vždycky těším a to jak na ty strhaný ksichty, tak na ty, co přijedou v sobotu !!! :-D
Díky vám lidi !

P.S. Bohužel si dovolím jednu málo kritickou - nevím jak vám, ale mně David strašně chybí ve startovním poli :-( . Jura.
P.P.S. Jo a s Růžou jsem se nasmál moc ! Né jako když jezdil za nás :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
losmiros88
Nově příchozí
Příspěvky: 47
Registrován: 24.06.2014 23:44

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

Přátelé,díky za pěkný závod u Davida,pouze musím říci,že díky svým očím(mám porušený barvocit)jsem fakt neviděl některé zelené branky v zelené trávě...ale to je můj problém..stálo mě to mnohem lepší umístění..Stran toho soudcování..Musím k tomu taky něco říct.Moc mě mrzí,co jsem v sobotu viděl.Jsem asi slaboch,že jsem nezasáhl,ale nechtěl jsem se pohádat s kamarády.Jenom si myslím,že by rodiče měli mýt zakázáno soudcovat svoje děti.Má to logiku,ale to už je zcela na řediteli závodu.Jestli to nechá být....
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

Achjo to je najednou nových nápadů a podnětů ... jsem si říkal, že už je všecko tak zajeté, že nebudu muset nic nového vymýšlet a řešit a najednou tolik návrhů :-D

No, přehlédnutí branek. Ano některé byly asi viditelné hůře, ale není základním předpokladem před vstoupením do sekce, si ji pořádně prolézt a zjistit, kam se jede? Pak se to přece nemůže stát :-) Já si teda každou sekci důkladně promyslím, takže kdo netuší, kde jsou branky, může si za to sám ... :-) Ale samozřejmě přiznávám, že v té trávě to možná bylo horší, branky už měly odřenou barvu, ale prostě hrálo do toho i mnoho okolních vlivů. David byl celý týden tak vyřízený z práce, že už skoro volal, že závod zrušíme. Díky celopátečnímu non-stop dešti se nestihla vytrhat všechna tráva dostatečně a tak dále, a tak dále .... A dotek branky skrz trávu. To je prostě na posouzení, taky se mi to kolikrát nezdá, ale furt platí, že rozhodne komisař, který se případně poradí s publikem a rozhodne dle vlastního uvážení. Ale to není jen tráva, tyhle doteky jsou i skrz klacík, kamínek, kořínek, posouvající se zeminu a na každé trati občas něco takového proběhne. Že tomu vyšší tráva pomůže, to je pravda a u své jízdy jsem to řešil asi dvakrát. Ale prostě podmínky a stav tratě byly takové, jaké byly, v rámci možností časových a povětrnostních.

Abych korigoval celý den, kdo komu hodnotí ... jako myšlenka je to hezká, ale asi netoužím po tom, abych celý den chodil jak securiťák po trati a hlídal každého komisaře, čí výkaz má zrovna v ruce. Do pravidel to nějak zanést můžu, ale hlídat to celý den prostě nebudu, jsme dospělí a nebudu tam celý den dělat šerifa. Můžeme se domluvit, že děcka si nebudou dělat komisaře sami sobě, rodiče svým dětem a týmoví kolegové spolu. Ale o to víc bude pak tíha komisařování na všech ostatních, aby to odsýpalo, protože tyhle zákazy to celé ještě znesnadní. Aby se nějak týmy střídali na sekcích, o tom by se taky dalo přemýšlet. Nějaká drobná povinnost by asi vzniknout mohla, ale zároveň tak nějak, aby to furt bylo schůdné a takové pohodové ...

Jinak pokud bych někoho viděl, že dělá nějaké nepřístojnosti a píše něco pofidérně, tak zasáhnu ihned a řeknu mu tohle a tohle a takhle a totok. Mlčet a pak si vylít srdce na foru nebyla nikdy cesta k úspěchu, protože týden po závodu už nevyřešíme na internetu nic. Je třeba to řešit okamžitě a věřím, že dotyčný by se při vybafnutí přímo u sekce mírně zapotil a své počínání přehodnotil.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

Jooo kluci.. ještě - zapomněl jsem diplom a malou baterečku :-D ... jen jestli nahodou to někdo nezahlidl :wink:
Uživatelský avatar
keny
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 01.03.2015 19:35
Bydliště: odstrava

Re: 2. závod DMR Aréna - 14. 5. 2016

http://keny1.rajce.idnes.cz/DMR_arena_2016/par fotek bez cenzury naco to mazat kdyz foti tinka

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“