Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Rozlučka s ředitelem

Ahoj vespolek, tak chtěl bych tady umístit oficiální info, aby měli přehled všichni i ti, kteří se nemohli zúčastnit posledního závodu v Rožnově.

Takže z několika důvodů jsem se rozhodl po pěti letech pověsit ředitelskou kariéru na hřebík a ukončit mé aktivní působení v RC Offroad Trialu Morava. Hlavním důvodem je touha zkusit nový styl závodů, který bude vzdáleně trialu také podobný, ale bude to víc adrenalinovější a extrémnější :-) Chci se zúčastnit jak českého, tak rakouského poháru, takže vše se již do časového harmonogramu nevleze. Bude se jednat o extrémní kategorii C3, kterou u nás pojedeme v rámci poháru RC AST. Pokud se budete chtít připojit, rád Vás na startu uvidím, určitě to bude velmi zajímavé!

Jak bylo řečeno na vyhlášení, bylo to krásných pět let s Vámi, během kterých jsem poznal spoustu skvělých lidí, užil si kopec srandy, naučil se montovat auta a jezdit ... a taky ředitelovat, dirigovat a delegovat :mrgreen: Opravdu významným způsobem se mi tato životní éra zapsala pod kůži a nikdy na to nezapomenu, díky Vám všem za účast a společnost na závodech. Jsem velice pyšný, že se nám společnými silami povedlo vypiplat největší a troufnu si říct i nejprestižnější trialový pohár v republice.

V plánu je, aby tradice trialu na Moravě pokračovala, takže pod stejným názvem se bude jezdit i nadále ve stejných lokalitách, přičemž možná i nějaká přibude. Rozdíl bude v tom, že nebude ve vedení žádný centrální mozek lidstva, nicméně si vždy vše vezme na starost organizátor daného závodu a bude mít rozhodovací právo ve všech směrech a na dalším závodě převezme žezlo organizátor následujícího závodu. Jaké další změny budou se necháme překvapit, povolané osoby jistě včas všechny novinky představí.

Určitě se přijedu mrknout, ale už jen jako řadový jezdec. Tak se mějte, ať vám to jezdí a TRIALU ZDAR :BYE:

Trofej nejcennější jsem po pěti letech konečně vybojoval, tak už můžu v klidu chcípnout! :mrgreen:

Obrázek



Budu s láskou vzpomínat kamarádi, páááááá

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Rozlučka s ředitelem

Obrovská gratulace ještě jednou " pane Mistr"
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Rozlučka s ředitelem

Od teď tedy už jen sWiNe 8o Gratuluji ke zlatu Ondro :hura: Dále přeji aby ti šla karta i v C3 ;-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Rozlučka s ředitelem

Prinejhorsim bude reditelovat C3 a za par let se vsichni domluvi a nakej pohar na nej zase zbyde :-D

gratuluji k odhodlani, ktery tam na jihu Moravy mate a fandim vam, hejno aktivnich lidi je lepsi nez jeden reditel! :FINE: jen tak dal, kdyz je to za dobrou vec tak je jedno pod jakou vlajkou! :-)
Uživatelský avatar
raun
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 22.01.2013 18:01
Bydliště: Praha

Re: Rozlučka s ředitelem

...gratuluji k zaslouženému vítězství...mistře...:)
#RTR.CZ member and driver
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Rozlučka s ředitelem

EXprezident 8o
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Rozlučka s ředitelem

Miloš to má na čtyři, Prase to měl na pět :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Rozlučka s ředitelem

Ale Lado, prezidenta mame na 5, i kdyz je to Milos
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Rozlučka s ředitelem

No vidíš Míro co jsem za vola :-D Ale pět se mi do rýmu nehodí takže u mě to má za čtyři :mrgreen:

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“