Uživatelský avatar
dědek
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 04.11.2016 13:54

Re: 2. závod Ludgeřovice, 8.4.2017 v 10,00 hod

A z čeho tak soudíš?
Souhlasím s Růžou, ano, po dodělání blatníků.
I brněnský ředitel si je musel dodělat.
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: 2. závod Ludgeřovice, 8.4.2017 v 10,00 hod

Dědku... Když se podíváš na auto z půdorysu tak jeho auto splňuje pravidla i včetně převisů..
Myslel jsem to tak ze by blatniky byly jen pri bočním pohledu.. Což je zbytečnost když auto tak i tak splňuje pravidla...
I honcha co jezdili a nebo Truggy od Vatery nemá z bočního pohledu regulérní blatník (seriove vyraběnou korbu) ale při pohledu z půdorysu má kola minimálně do půlky schované, proto si tam mnozí do toho trubkového rámu dávali platíčka třeba lexanu aby to bylo kryté...tudíž blatník/podběh :wink:


Edit: Asi už jsem našel důvod toho Vašeho slovíčkaření .... vy myslíte "podběh" pod korbou .... a ten tam ovlivní jako co? Pokud se nepletu tak velké NIC... A jestli to je ten důvod co se tu řeší... tak to už si vážně děláte srandu :roll: :roll:

Takže Pichler díky tomu kusu bužírky nemá TRUCK TRIAL karoserii ale regulérní splňující OFFROAD ?

Obrázek
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: 2. závod Ludgeřovice, 8.4.2017 v 10,00 hod

.....
Naposledy upravil(a) Čefa66 dne 22.04.2017 8:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: 2. závod Ludgeřovice, 8.4.2017 v 10,00 hod

Ať žije zábava , koníček...a odreagování ze stresu života... :-D :-D :-D
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
losmiros88
Nově příchozí
Příspěvky: 47
Registrován: 24.06.2014 23:44

Re: 2. závod Ludgeřovice, 8.4.2017 v 10,00 hod

Pánové,dovolte mi také něco říct k tomuto tématu.(jakožto druhému nejstaršímu soudruhovi z naší party bláznů).Myslím si,že trial jezdíme rádi a pro ZÁBAVU! Neřešme pičoviny stran desetin milimetrů,že Čefa?Nebo tě začnem v Postřelmově taky přeměřovat na milimetry!Myslím si,že všechna auta,jezdící Trial Morava 2017 jsou O.K.(O Růžovi nemluvě).Howk.
Uživatelský avatar
dědek
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 04.11.2016 13:54

Re: 2. závod Ludgeřovice, 8.4.2017 v 10,00 hod

No, konečně to tady začíná žít, je vidět, že trial Morava funguje ( i bez FB ), jenom by se tu ještě mohly objevit výsledky, nebo to už bych chtěl moc?
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: 2. závod Ludgeřovice, 8.4.2017 v 10,00 hod

Ruzabmx píše:Dědku... Když se podíváš na auto z půdorysu tak jeho auto splňuje pravidla i včetně převisů..
Myslel jsem to tak ze by blatniky byly jen pri bočním pohledu.. Což je zbytečnost když auto tak i tak splňuje pravidla...
I honcha co jezdili a nebo Truggy od Vatery nemá z bočního pohledu regulérní blatník (seriove vyraběnou korbu) ale při pohledu z půdorysu má kola minimálně do půlky schované, proto si tam mnozí do toho trubkového rámu dávali platíčka třeba lexanu aby to bylo kryté...tudíž blatník/podběh :wink:


Edit: Asi už jsem našel důvod toho Vašeho slovíčkaření .... vy myslíte "podběh" pod korbou .... a ten tam ovlivní jako co? Pokud se nepletu tak velké NIC... A jestli to je ten důvod co se tu řeší... tak to už si vážně děláte srandu :roll: :roll:

Takže Pichler díky tomu kusu bužírky nemá TRUCK TRIAL karoserii ale regulérní splňující OFFROAD ?

Obrázek


Tak to se musím ohradit ŽÁDNOU BUŽÍRKU NEMÁM je tam klasický blatník sice s květináče ale plněhodnotný blatník.
Obrázek
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: 2. závod Ludgeřovice, 8.4.2017 v 10,00 hod

.....
Naposledy upravil(a) Čefa66 dne 22.04.2017 8:16, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: 2. závod Ludgeřovice, 8.4.2017 v 10,00 hod

Čefo to nemáš argumenty na ze si vymýšlíš takovy bludy??! Nestalo se nikdy ze bych nepřiznal dotyk nebo couvani , ba naopak jsem i hlásil sebemenší otěr! Na to co tu píšeš jsou jiní experti v poháru. Ty jsi od začátku sezóny rozhybal tyhle nesmyslny rozpory - viz. Předešlá strana tohohle tématu. Takovýhle praktiky děláš i v jiných kategoriich co jezdíš? Ja se pozastavil nad Worwickovim autem které se ti taky nepozdavalo a ne nad vymyslama. Jen me to utvrzuje v tom ze letošní sezóny bude opravdu poslední ,kdyz vidím tyhle "debaty" teprve po druhem zavodě :-(
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: 2. závod Ludgeřovice, 8.4.2017 v 10,00 hod

.....
Naposledy upravil(a) Čefa66 dne 22.04.2017 8:16, celkem upraveno 1 x.
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: 2. závod Ludgeřovice, 8.4.2017 v 10,00 hod

Souhlasím s Čefou, taky nevím proč by měla Morava skončit.
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: 2. závod Ludgeřovice, 8.4.2017 v 10,00 hod

Ano , mohl jsem dolepit tvy tvoje údajne milimetry ale kdyz auto do letoska bylo v pořádku a v pořádku je , začímž si i doteď stojím tak jsem to neudělal. Žádný fotky jsem Ja nikam neposilal. Takze ze jsem ubohý a pláču si strčí víš kam..
Respektuj si podle svých slov pravidla do nejmenšího detailu jak chces . Nemam uz potřebu zabíjet své volné víkendy někde kde se řeší jen to nebo ono a ve finále se skoro auta schovavaji pod ručníky .
Pravidla jsou od toho aby se dodržovali ale ne zneužívali . :wink:
Z me strany to je vše , ale za svým si i tak stojím.
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: 2. závod Ludgeřovice, 8.4.2017 v 10,00 hod

.....
Naposledy upravil(a) Čefa66 dne 22.04.2017 8:16, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hrashek
Nově příchozí
Příspěvky: 72
Registrován: 17.10.2015 13:23

Re: 2. závod Ludgeřovice, 8.4.2017 v 10,00 hod

už mě to opravdu přestává bavit. Čefo, děláš jenom rozbroje, a to podstatné ti uniká - JEZDÍME PRO ZÁBAVU.
Zde uvádím jeden z bodů technických pravidel: karoserie musí zakrývat kola alespoň do poloviny jejich šíře po celé délce kola pod karosérií (nebude se přeměřovat do detailu, ale aby to bylo v přijatelné míře, posoudí komisař); auta s příhradovým rámem bez blatníků nebo truggy nevyhovují této podmínce .
Na technickou přejímku aut jsi se nominoval sám, v pořádku do té doby, dokud jsou auta co prošly bez diskuze, ale u aut co podle tebe neměli projít už to v pořádku není. Parametr na základě kterého jsi vyloučil Růžu jsi měl prodiskutovat i s ostatními, a troufám si tvrdit, že mohl jet, v porovnání s tvým autem, které sis vlastně odsouhlasil také sám. Nejdříve si zameť před svým vlastním prahem, a pak si buď kritikem. Pro upřesnění: u tvého auta ti nevychází pravý fendr podle předpisu technických pravidel o cca 3mm (má být do poloviny profilu pneumatiky). http://www.rajce.net/f856571459/800px
Nechtěl jsem se zmiňovat, protože mi to připadne hodně hodně malicherné, a tato tvoje výhoda stejně není výhodou, na chování a průjezdnosti auta to nic nezmění.
Další z tvých připomínek se týká Worwickovic auta. Co ti na něm vadí? Karoserie je z Offroadu, o platu v pravidlech není zmínka, že by nemohlo být, a také se tam nikde nezmiňuje, že musí mít regulerní fendry. A i kdybychom na tom trvali, jaký bude mít podběch vliv na průjezdnost? Odpovím za tebe, ŽÁDNÝ... Za mě je auto OK.
Obě auta jezdila celý loňský seriál pod přísným dohledem ředitele, a najednou nevyhovují? Chlape vzpamatuj se. JEZDÍME PRO RADOST A PRO ZÁBAVU!!!
A poslední věc, co mám na srdci: každej nemusí mít všechny rád, ale myslím si že forum není od toho, abychom se vzájemně uráželi a nadávali si zde do ubožáků a uplakánků. SORRY JAKO.
Danger on the track !!!
Jedu si pro tebe... pro koho? no pro tebe, však ty víš ...
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: 2. závod Ludgeřovice, 8.4.2017 v 10,00 hod

.....

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“