Uživatelský avatar
WORWICK
Uživatel
Příspěvky: 125
Registrován: 23.02.2012 0:00
Bydliště: OSTRAVA

Re: Pravidla 2018 POZOR ZMĚNY !!!

Ahoj Hrášku
schválně to píšu na forum otevřeně. Jedině co vím(e) jsou termíny.
Kde jsou pravidla. Máme nějaké, nebo se budeme dohadovat.
SWINE vždy posílal důležité informace hromadným e-mailem (Otevřené forum k přihláškám teď se přihlašujte a pod)
Mrzí mne, že jsem se nemohl zůčastnit schůzky v olomouci. Stačilo poslat hromadný mejl všem.
Dle mého názoru FACEBOOK nahouby, RC4x4 nikdo neobhospodařuje, takže chaos.
Kdeže je náš ředitel. :-p :-p :-p :-p Válí si šunky v Praze :HOPS: :HOPS: :HOPS: :HOPS:
Prezidenta již máme, zvolme ředitele.

Ahoj Worwick

Kontakt na mne.
worwick@volny.cz
733784421
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: Pravidla 2018 POZOR ZMĚNY !!!

Hrashek píše:
standa34 píše:Co na to říct já třeba ani nevím celkové výsledky 2017. Není vedení je chaoz. Letošní moravu tak trochu nebudu stíhat, bo s klukama máme každých čtrnást dní turnaj v Judu. Proto se nechci tolik angažovat. Zavody v Brně pro moravu uděláme to jsem slíbil a dál nevím.

Co to tady čtu, že nevíš celkové vysledky za 2017? To nemyslíš vážně. .. https://www.facebook.com/groups/1225935 ... 181606352/
Dokonce jsi dal like, tak co to tu meleš?



Výsledky mají být TADY, půlka Brna nemá FB.
Uživatelský avatar
Hrashek
Nově příchozí
Příspěvky: 72
Registrován: 17.10.2015 13:23

Re: Pravidla 2018 POZOR ZMĚNY !!!

WORWICK píše:Ahoj Hrášku
schválně to píšu na forum otevřeně. Jedině co vím(e) jsou termíny.
Kde jsou pravidla. Máme nějaké, nebo se budeme dohadovat.
SWINE vždy posílal důležité informace hromadným e-mailem (Otevřené forum k přihláškám teď se přihlašujte a pod)
Mrzí mne, že jsem se nemohl zůčastnit schůzky v olomouci. Stačilo poslat hromadný mejl všem.
Dle mého názoru FACEBOOK nahouby, RC4x4 nikdo neobhospodařuje, takže chaos.
Kdeže je náš ředitel. :-p :-p :-p :-p Válí si šunky v Praze :HOPS: :HOPS: :HOPS: :HOPS:
Prezidenta již máme, zvolme ředitele.

Ahoj Worwick

Kontakt na mne.
worwick@volny.cz
733784421


Ahoj Jirko,
schválně to píšu otevřeně na fórum, třeba se konkrétní lidi zamyslí. Nerozumím tomu, proč uvedené směřuješ pouze na mě? Mým úkolem, kterému jsem dostál, bylo dělat tabulky ze závodů a ty vkládat na FB. Již dříve jsem uvedl, že mi nejde obrázky vkládat na fórum, tudíž výsledky vložil tu Standa, tu Milan, nebo Balů, a pak najednou nic... A zase se jenom bude kecat, že to není na fóru. Místo tohoto kecání mohli tito kecálisté zkopírovat obrázky z FB jako vždycky a vložit je sem!!! A ještě tito kecálisté uvedou, že tabulky neviděli, ale olajkovat na FB ho stihli, no co už, fakt úsměvné...
Další z věcí, co mě vadí, jsou kecálisté, co se zmohou pouze na to, napsat na FB nebo na fórum, že se nic neděje, trial Morava končí, apod. Místo toho by mohli spíše napsat nějaké návrhy, a ne jen čekat, kdo se toho chopí!!!
Mrzí mě také, že se nás na schůzi sešlo pouze 6, ano souhlasím, že se mohlo komunikovat i mailem na ostatní, na které ale bohužel nemám adresy, ale nejsem jediný, kdo tohle mohl ovlivnit, takže prosím o vysvětlení, proč to píšeš pouze směrem ke mě?
K samotné schůzi se vyjadřovat nebudu, udělal jsem si obrázek dostatečný...
Pravidla vložil Milan již 23.1.2018 :-)
Vzdávám to. Užijte si to ve zdraví a ať vyhraje ten nejlepší z vás.

Ahoj Hrashek.
Danger on the track !!!
Jedu si pro tebe... pro koho? no pro tebe, však ty víš ...
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Pravidla 2018 POZOR ZMĚNY !!!

Tak myslím, že stačilo. Bývali jsme všichni kamarádi, na "schůzi" jsme se na sebe usmívali a teď se osočujem. Facebook půlka lidí nemá a sem už nechodí téměř nikdo. Udělejme tlustou čáru a zkusme to znova.
Je vůbec zájem o Trial Morava 2018? Pravidla tu zveřejněna byla, jsou sice ještě nějaké diskuze ale v podstatě se podle nich dá jezdit. Obrázky platí stejně jako minulé. Termíny a místa jsou jakž takž také, teď jde tedy o opravdový zájem. Proto navrhuji první krok, každý kdo má zájem letos jezdit, soutěžit, vyhrávat i prohrávat, ať sem napíše jasně ANO CHCI Trial Morava 2018. Dejme všem týden, myslím, že pro opravdové zájemce je to dost času, jestli sem do příští středy nenapíše aspoň 15 lidí, bude asi lepší to zabalit. A zkuste vynechat takové to, ten říkal tohle a ten zase tamto. Howgh.
Milan008
bflmpsvz
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Pravidla 2018 POZOR ZMĚNY !!!

Podle mě do toho slušné vidle hodil fejsbukový účet a následné zveřejňování všeho stylem, že půlka věci je na fb a půlka tady, část diskuse o něčem proběhne na fb a druhá část tady, část věcí si napíšete na mailu a část si řeknete na schůzi a souhrn informací ztrácí svoji celistvost a vzniká chaos. Veškeré důležité info by se mělo paralelně ve stejný čas na objevit na obou informačních médiích a nejlíp to podložit vždy zasláním emailu všem, kteří se chtějí zúčastnit, což je podmíněné získáním všech aktuálních mailových adres. Jaké bude personální zajištění těchto procesů je věc druhá. Už tady čuju v luftě, že půlka lidí, co by chtělo jet, to zde na forum nenapíše, protože tu prostě nechodí a neví o tom. Tohle byste měli sjednotit, jinak to nepůjde, bych řekl.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
matix737
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 06.12.2015 10:40
Bydliště: Řetová a Mikuleč

Re: Pravidla 2018 POZOR ZMĚNY !!!

ANO CHCI Trial Morava 2018
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Pravidla 2018 POZOR ZMĚNY !!!

Jak jsem již psal jinde,budu se účastnit všech závodů kterých budu moci. Do června priorita 1.drift 2.trial M. 3.ostatní ...
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pravidla 2018 POZOR ZMĚNY !!!

Kluci, jà letos jezdit nebudu, už jsem v jiným chlívku psal důvody. Jen do Postřelmova bych na jaře rád, tak snad vyjde termín. Laďa
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Pravidla 2018 POZOR ZMĚNY !!!

Já to samý co Čefa,co půjde tak pojedu.A co jsem řekl klukům co mají expedice ,tak si trial se sériovkama chtějí všichni zkusit.
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
losmiros88
Nově příchozí
Příspěvky: 47
Registrován: 24.06.2014 23:44

Re: Pravidla 2018 POZOR ZMĚNY !!!

ANO,CHCI TRIAL MORAVA 2018,19,20. A to i kdybych měl jezdit sám,měl bych alespoň bednu jistou!
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Pravidla 2018 POZOR ZMĚNY !!!

losmiros88 píše:ANO,CHCI TRIAL MORAVA 2018,19,20. A to i kdybych měl jezdit sám,měl bych alespoň bednu jistou!

Kdybys zůstal sám,tak písni pojedu s tebou,ať to nemáš tak jednoduchý 8)
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: Pravidla 2018 POZOR ZMĚNY !!!

Asi se k Vám přidám... ať utrhnu aspoň bronz. Jinak co se tyče cele sezony tak nevím ,užovku sice mám ale už v loni mě to odradilo :|
Uživatelský avatar
adavlada
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 12.09.2016 16:07

Re: Pravidla 2018 POZOR ZMĚNY !!!

Zdarec,
tož já pojedu taky i se synem.

Vlada
Uživatelský avatar
Litmark
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 02.08.2017 13:41
Bydliště: Blízko Olomóce

Re: Pravidla 2018 POZOR ZMĚNY !!!

ANO, chci jezdit Trial Morava. A chci ředitele.... :tleskam:

Jen ještě k organizaci....Swiňáka jsem nezažil, ale pokud má mít Trial Morava nějakou šanci na pokračování, tak se tomu musí někdo docela dost věnovat, musí se k němu sbíhat informace, nebo je sám aktivně sbírat a pak je musí souběžně prezentovat na zmíněných soc. sítích a tady na fóru a ještě to jistit emailem. Z toho plyne, že bez ředitele to nemá prostě šanci. Bez ředitele, kterej na to bude mít čas ...... Jenže kdo z nás ho tolik má, že? A ještě aby ho věnoval nezištně ostatním.... To se i ukázalo na účasti, předem avizované, schůzi dobrovolníků RC Trial Morava. To, že info o schůzi bylo jen tady a tudíž to nemohl někdo tušit, je tak trochu neznalost,či co, páč stačí zapnout sledování tohoto tématu a chodí upozornění na nový příspěvek přímo do emailu. Takže je to i o troše vlastní iniciativy.....

Organizační model, kdy není hegemon, ale vládne pustá demokracie, se podle mě ukázal jako slepá cesta.....Zároveň pochybuju, že se někdo dobrovolně prohlásí ředitelem pro tak organizačně a časově náročnou věc. V tomhle byl Swiňák asi výjimka ( předpokládám, že ještě asi neměl vlastní potomstvo).

Pokud se nenajde podobný zapálenec s dostatkem času, tak nevím, nevím.....
Uživatelský avatar
WORWICK
Uživatel
Příspěvky: 125
Registrován: 23.02.2012 0:00
Bydliště: OSTRAVA

Re: Pravidla 2018 POZOR ZMĚNY !!!

FAcebook je na P.ˇ.u. Vždy byl Ředitel a RC 4x4 , kdy ředitel poslal e-mali všem přihlášeným. Demokracie je chaos. chce to čagan do ruky a hotovo. Všichni si dělají co je napadne a to platí pro moravu i ludgeřovice. Howgh domluvil jsem.
Jo a ještě ta schůze před sezonou. Přes facebok to stojí za P.ˇ.u. Jen RC 4x4 a emaily. Přijel bych, ale nevěděl jsem.

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“