Uživatelský avatar
Hrashek
Nově příchozí
Příspěvky: 72
Registrován: 17.10.2015 13:23

Re: Výsledky 2018

Pěkně kluci, pěkně :hura:
Danger on the track !!!
Jedu si pro tebe... pro koho? no pro tebe, však ty víš ...
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Výsledky 2018

:-( Tak nám Trial Morava zemřel, čest jeho památce :-(
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Hrashek
Nově příchozí
Příspěvky: 72
Registrován: 17.10.2015 13:23

Re: Výsledky 2018

Máš pravdu Milane. .. bohužel ale nezemřel na Košťála, jak si spoustu lidí myslí. Po zhodnocení situace je hlavní příčinou zakládání klubových závodů a hraní si na vlastním písečku. Pak je pochopitelně celý rok napěchovaný závody, skoro každý týden něco. ..tu ludgeřovický pohár, tu brněnský a pak taky trial Morava. A docela chápu, že nelze objíždět všechno. Dokud se jel jen trial Morava, tak byl každý natěšený. Takže shrnutí? Trial by umřel i za přítomnosti nejlepšího ředitele. .. nelze nikomu nic vyčítat, prostě je to tak.
Danger on the track !!!
Jedu si pro tebe... pro koho? no pro tebe, však ty víš ...
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Výsledky 2018

Krásné vzpomínky mi nikdo nevezme, aspoň tak.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: Výsledky 2018

Kupodivu jste to dotáhli dál než se očekávalo..... :-(
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: Výsledky 2018

Tabulku jsem upravil. Omlouvám se za zmatky.
Uživatelský avatar
dědek
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 04.11.2016 13:54

Re: Výsledky 2018

Dovolím si nesouhlasit, za Swiňáka by to dle mého neumřelo a mít to "ředitele" nebo alespoň schopného "jednatele", tak to taky neumře.

A kdo vlastně rozhodl, že to umřelo ???

No, alespoň další závod nebude kolidovat s expedicí Pálava :OK:
Uživatelský avatar
Litmark
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 02.08.2017 13:41
Bydliště: Blízko Olomóce

Re: Výsledky 2018

Také přidám svůj postřeh.....

účastnil jsem se jen krátce, ale dojem jsem nějaký získal. Trial Morava, pokud opravdu umřel, tak na celkový nezájem. A to proto, jak zmínil Hrášek. Před lety to prostě byla nová atrakce, jiné soutěže nebyly, ani expedice, tak se tomu všichni věnovali naplno. Ředitelování bylo oceňováno a jednotlivé soutěže asi taky. Byla zábava, handrkování, úspěchy atd., ale všechno jednou skončí, a ne jen vinou jednoho ředitele,....je to přirozený vývoj, netřeba se trápit...Formule 1 už taky není, co bývala....


Jedna z možností jak dál, kterou vidím já a předpokládám že i několik dalších, vzhledem k nárůstu počtu různých soutěží, expedic a jiných akcí je:


- Opustit formu deseti závodů za rok, udělat tak tři, čtyři. Nebude to tak časově zatěžovat, závodníci budou mít prostor i na jiné svoje aktivity, při malém počtu závodů je potom i lepší komunikace a domluva pořadatelů. Někdo by to ale stejně měl nakonec zastřešovat, alespoň co se týká prezentace, sjednocení sbírání a šíření informací.


- Závod potom udělat formou AST, možná dvoudenní (na to musí být vhodná lokalita se zázemím), kategorie C1,C2. C3 asi ani ne.


- Zvýší se tím atraktivita závodů a snad i zájem


- Samozřejmě nemá cenu lámat něco přes koleno, pokud je zájem, tak tímto otvírám diskuzi na toto téma. Ono se samo ukáže, jestli tato myšlenka je životaschopná.

- Trial Moravu bych dojezdil, pokud pořadatelé z lokalit mají zájem, pojal bych to jako derniéru se vší parádou.... :FRIENDS:



P.S.
Pokud došlo k omylu při vyhlašování umístění v kategorii do 15 let v 3. závodu, tak beru odpovědnost na sebe a našim juniorům se omlouvám....Chocholouška na mě 8o
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Výsledky 2018

Litmark píše:
- Závod potom udělat formou AST, možná dvoudenní (na to musí být vhodná lokalita se zázemím), kategorie C1,C2. C3 asi ani ne.


- Zvýší se tím atraktivita závodů a snad i zájem




To je ale úplně jiný Kroupa z jiné třídy. Společné prvky s trialem nejsou absolutně žádné, ani auta nejsou moc použitelná. Rozjet něco takovýho od nova je v této sestavě řek bych nemyslitelné vzhledem k tomu, že ani nefunguje pokračování ve slušně zajetém systému .... a současné jezdecké osazenstvo myslím ani moc po víkendových soutěžích se spaním moc netouží.


Litmark píše:
- Trial Moravu bych dojezdil, pokud pořadatelé z lokalit mají zájem, pojal bych to jako derniéru se vší parádou.... :FRIENDS:



To by bylo hezké.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Litmark
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 02.08.2017 13:41
Bydliště: Blízko Olomóce

Re: Výsledky 2018

Ano, společný prvek s trialem je snad jen průjezd brankou....:-). Nicméně jak je vidět, zájem o trial má klesající tendenci, řekl bych. Pokud to tak není, ať se tedy ostatní vyjádří....

Co se týká aut, tak je naopak mezi lidmi zvyšující se počet expediček a TRX-4, což je zase vhodné auto na AST....topic18613.html

Samozřejmě, bylo by to něco jiného a od nova, ale co už, nějak se začít musí. Jestli současné osazenstvo přejde, nebo ne, to by se uvidělo....nebo neuvidělo. Trial Morava předpokládám taky nějak začínal a uvidělo se.... :-)

Jen navrhuju změnu, pokud se ostatní zapojí do diskuze, je možnost, že vykrystalizuje forma závodu, která bude pro všechny přijatelná a tím pádem atraktivní......Pokud ne, tak asi doba RC soutěžení, společných akcí a zábavy pro celou rodinu skončila, no.

Třeba teď lidem ke spokojenosti stačí jen jezdit expedice....,co já vím?
A možná ještě není správný čas na AST na Moravě.....?
A možná to tady už nikdo ani nečte, protože komunikovat na FB je tak snadné :-)
Uživatelský avatar
losmiros88
Nově příchozí
Příspěvky: 47
Registrován: 24.06.2014 23:44

Re: Výsledky 2018

Ahojte.
Já jen pár slov.Moc,moc mě mrzí,že jde Morava tak rychle do kopru.
V ASTčku nevidím záchranu.Možná máš pravdu,že začalo být přeexpedicováno,to má asi taky vliv.Dojeďme letošní Moravu a uvidí se,co dál.
ALE !! Ode dneška za týden se má pořádat další závod trialu Morava "někde u Rožnova".Ještě jsem se nedočetl o tomto závodě ani slovo!
No tak nevím,co si o tom mám myslet.Hlavně,že Postřelmov zeje prázdnotou...
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: Výsledky 2018

Uživatelský avatar
losmiros88
Nově příchozí
Příspěvky: 47
Registrován: 24.06.2014 23:44

Re: Výsledky 2018

Ahoj kamarádi!
Nebudete mě věřit ale MORAVA ŽIJE!!!
Píšu umístění z 5.závodu RC TRIAL MORAVA 16.6.2018 v Postřelmově.Byl to super den.
Prosím Standu Pichlera o zanesení výsledků do tabulky.Děkuji.

1. Hrášek 41bodů
2. Los Miros 80 bodů
3. Jirka Groch 83 bodů
4. Šmoula 87 bodů
5. Žirafa 93 bodů
6. Lukáš 153 bodů JUNIOR
7. WorWick 159 bodů
8. Tinka 189 bodů JUNIOR
9. Elikuk 193 bodů JUNIOR
10. Laďa Staněk 211 bodů
11. Litmark 213 bodů
12. Démon 255 bodů JUNIOR
13. Laďa Ada 284 bodů
14. Milan 008 353 bodů
15. Samuel S. 548 bodů
16. Zbyňa S. 646 bodů
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: Výsledky 2018

Uživatelský avatar
adavlada
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 12.09.2016 16:07

Re: Výsledky 2018

Ahoj,
prosím o opravu tabulky Junioři. 5. závod v Postřelmově vyhrál Luboš, nikoliv Lukáš.
Luboš se je účastníkem Moravy.

Děkuji
Vlada

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“