Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: RC Offroad Trial Morava 2019

Děkuji ;-)
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: RC Offroad Trial Morava 2019

Tak dráha je skoro úplně připravena, Jirka Groch se ještě pilně věnuje sekci, kterou si vzal na starost. Úplně nivě branky s velkými čísly připravené, tak to muže vypuknou. No a vzhledem k tomu, že Vám loni chyběl adrenalin, tak dáme čas na sekci na 8 !!! MINUT ... ať ten adrenalin, případně testosteron trochu vyprovokujeme, už se moc těším na všech OSM ! přihlášených :-D TRIALU ZDAR Jura.
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: RC Offroad Trial Morava 2019

8 min mi neva, ale nejsem si jist zdali to případně někdo nenapadne v pravidlech je 10 minut na sekci. A nemyslím si že by to šlo jen tak změnit bez dřívějšího schválení,.... aco na to vedení,.. ředitel a tááák.
nechci rýpat a ani nerýpu, jen chci sezonu v klidu odjet a nehádat se! :OK:
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: RC Offroad Trial Morava 2019

No já si Jirko myslím, že to stačí probrat při ranní rozpravě, každý na to může říct svůj názor. Já jsem flexibilní a žádnému názoru se nebráním. On je to vlastně test, jestli si to tady někdo čte :-D ... v sobotu čao. ( V Mrakolandu, z kterého je to převzaté se jezdilo na 6 !!! minut, tak se nemusíme bát, jít klidně níž )
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: RC Offroad Trial Morava 2019

Čefa66 píše:No já si Jirko myslím, že to stačí probrat při ranní rozpravě, každý na to může říct svůj názor. Já jsem flexibilní a žádnému názoru se nebráním. On je to vlastně test, jestli si to tady někdo čte :-D ... v sobotu čao. ( V Mrakolandu, z kterého je to převzaté se jezdilo na 6 !!! minut, tak se nemusíme bát, jít klidně níž )
JO v pohodě ja s 8 minutami problém nemám, jediný co maám problém , vlastně dva je jak se do Brna dostat (jedno auto v servise a na druhým mi upad výfuk) a druhá jestli projdu přísným Brněnským STK ! nové auta nám ještě nejezdí nějak se někde šprajcly díly na cestě a musel jsem znova objednat, takže pojedu ti z minulých sezon. jediná změna co nastane od konce posledního závodu bude, že nabiju baterku a mám jednu novou náhradní :-D
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: RC Offroad Trial Morava 2019

8o Ale čteme to čteme, a bereme to jako žert :-D brát to vážně ani bychom nepřijeli :CIAO:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Litmark
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 02.08.2017 13:41
Bydliště: Blízko Olomóce

Re: RC Offroad Trial Morava 2019

Za mě: Odsouhlaseno bylo 10 minut. Pokud chce většina změnu, dozvíme se to ráno před startem a pak je na řediteli, jestli většinový požadavek odsouhlasí.....
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: RC Offroad Trial Morava 2019

jak jsem psal 8 min nevadi, ale jednou se udělaly pravidla na rok 2019 a měnit je ještě před prvním závodem....
Aby pak každou chvíli někdo nedával návrhy na změny a budeme zas kde jsme byli. No co, necháme to na řediteli
Šmoula
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 25.01.2017 17:30

Re: RC Offroad Trial Morava 2019

:-I 4minuty!!! :-D
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: RC Offroad Trial Morava 2019

Já si myslím, že adrenalinu bylo loni víc než dost, až to skončilo "nepohodou" mezi Brnem a "zbytkem světa", teď se podařil křehký smír a už je opět narušován nejapnými vtipy, tak stihněte ještě jeden a prodávám trialku :-I
bflmpsvz
Uživatelský avatar
WORWICK
Uživatel
Příspěvky: 125
Registrován: 23.02.2012 0:00
Bydliště: OSTRAVA

Re: RC Offroad Trial Morava 2019

Ahoj všichni
k diskuzi o času na sekci jen tolik:
Na schůzi se o této záležitosti hlasovalo a na základě tohoto demokratického hlasování je v pravidlech 10 min.

Citace:
- Jednotlivé sekce budou limitované 10 minutami (zabrání se tím „dlouhým expedicím“), po
vypršení limitu se budou počítat neprojeté branky jako neprojeté. Čas bude odměřován tzv.
minutkou. Čas v sekci začíná „vjetím“ do první brány. Časy je potřeba psát pečlivě, mohou rozhodnout o umístění!

Děkuji za pochopení a přeji hezké závody.

Worwick
ředitel
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: RC Offroad Trial Morava 2019

Však pohoda a klídek a hlavně žádný fórky a štamprlata !!! Jinak prodám expedičku :-D
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: RC Offroad Trial Morava 2019

milan008 píše:Já si myslím, že adrenalinu bylo loni víc než dost, až to skončilo "nepohodou" mezi Brnem a "zbytkem světa", teď se podařil křehký smír a už je opět narušován nejapnými vtipy, tak stihněte ještě jeden a prodávám trialku :-I


V klidu Milane, stejně neprojdeš technickou přijímkou :-)
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: RC Offroad Trial Morava 2019

Nějak to tu uvadlo,.... tak to osvěžím nějakou tou fotkou. pokud se tam někdo nenajde tak se omlouvám, ono v těch skupinách to tak nejde vše pohlídat, ALE jednou na každého dojde :-D

https://jirikabuda.rajce.idnes.cz/RC_OF ... 30.3.2019/

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) jirkak dne 06.04.2019 22:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: RC Offroad Trial Morava 2019

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek






Další najděte na rajčeti................. JK

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“