Uživatelský avatar
WORWICK
Uživatel
Příspěvky: 125
Registrován: 23.02.2012 0:00
Bydliště: OSTRAVA

Výsledky 2019

Ahoj trialisti.
Zde budu publikovat Vaše úspěchy a neúspěchy na neoraném poli RC TRIAL MORAVA 2019.
Pokud budete mít výhrady k výsledkům, ovšem které nebyly zaviněny vaší zručností při ovládání Vašeho vozidla prosím o zprávu do SZ.
První výsledky mají chybu a to že tabulka TEAMU počítá všecny tři jezdce. S autorem tabulky opravím.

Aktuální výsledky jsou ZDE již prozatímně opravené:
https://rctrialmorava2019.rajce.idnes.c ... 9_2.zavod/


https://rctrialmorava2019.rajce.idnes.c ... 19_3.zavod


TRIALU ZDAR
Worwick
Naposledy upravil(a) WORWICK dne 30.05.2019 13:05, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Výsledky 2019

Ahoj řediteli, mně to tedy píše, že album neexistuje, co ostatní?
bflmpsvz
Uživatelský avatar
WORWICK
Uživatel
Příspěvky: 125
Registrován: 23.02.2012 0:00
Bydliště: OSTRAVA

Re: Výsledky 2019

UŽ TO JEDE
Uživatelský avatar
dědek
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 04.11.2016 13:54

Re: Výsledky 2019

:-(
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Výsledky 2019

Nazdar borci, vy to tedy vedete ... KDE JSOU SAKRA VÝSLEDKY ??? Když nemá čas ředitel, tak má snad zástupce, který to taky umí. Jinak to asi nikomu nevadí, tak si je klidně schovávejte. Standa se Vám teď asi jen směje .... :ILL:
Uživatelský avatar
MartinK
Uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11.09.2016 13:38
Bydliště: Kopřivnice

Re: Výsledky 2019

Vadí, nevadí, já si výsledky z palce nevycucám takže nezbývá než čekat :-(
Martin Kabuďa


1/10 Tatra 815 Alá hanys
1/10 SCX10 Užovka Trial
losmiros
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 16.12.2018 16:36

Re: Výsledky 2019

Marťo,taky mě nějak chybí tabulky.To bylo keců na ustavující schůzi od řídi a Litmarka....No prostě Morava jde do prciny.Tuto sezonu nějak dojedem a pak vidím budoucnost jen v Brně.Tam to funguje.Já tam teda jezdit budu!Čau.
Uživatelský avatar
MartinK
Uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11.09.2016 13:38
Bydliště: Kopřivnice

Re: Výsledky 2019

Funguje nebo nefunguje.. pro nás je to celkem z ruky, a jezdit pořád do brna se nám asi chtít opravdu nebude :-(
Čekal jsem že po posledním závodě se to rozhejbe a dočkáme se tabulek už z před prázdnin, ale jaksi jsem se spletl...
Martin Kabuďa


1/10 Tatra 815 Alá hanys
1/10 SCX10 Užovka Trial
Uživatelský avatar
dědek
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 04.11.2016 13:54

Re: Výsledky 2019

co s tím furt votravujete, v pravidlech je jasně napsáno :

Umístění v závodu nepokládají závodníci za nejdůležitější.
Prvořadá je pro ně možnost setkat se, pobavit a předat si navzájem zkušenosti !!!!!


Buďte rádi, že jste se potkali a pobavili a neřešte nějakou tabulku a umístění. :-D
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Výsledky 2019

Myslím, že toto je správný přístup. Setkávat se s lidmi, co je pro ně nejdůležitější výsledkovka, bych ani nechtěl. Zažil jsem několik soutěží ve dvacetinkách, kam providelně přijížděl jeden Japonec s manželkou. Starší pán, už rozhodně dlouhou dobu v důchodu, a pravidelně mu stálo zato přiletět z takové dálky. Nebyl to ani zdaleka nějak dobrý modelář, spíš horší, ale neobyčejně oblíbený. On se totiž radoval z každého krásného letu, jaký se podařil komukoli. Vůbec mu nezáleželo na tom, že většinou skončil u konce. A proto se až rozbrečel, když se mu podařil nějaký let a všichni mu mohutně aplaudovali. Prostě super člověk a díky takovým ta setkání byla nezapomenutelná. Na rozdíl od několika našich "závodníků", kteří naopak udělali vše proto, aby vyhráli. I klidně něco, co bylo za hranou a dokázali se hádat hooodně dlouhou dobu.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Výsledky 2019

Tak to já jsem také takový závodník, v důchodu, umístění pravidelně na chvostu a raduji se s každé povedené jízdy :OK:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Výsledky 2019

Byl jsem na zavodech 1/10 offroad v Marianskych laznich a tam se dokonce dva magori popraly. Ostuda jako prase. 😁Poradatel je donutil se verejne omluvit 😁
Uživatelský avatar
Litmark
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 02.08.2017 13:41
Bydliště: Blízko Olomóce

Re: Výsledky 2019

Ahoj,

tak jsem z toho taky rozpačitý, já sice tabulky umím, ale do této tabulky přístup nemám, nedostal jsem ho, psal jsem řediteli, zatím mi neodpověděl...
Sice jsem na posledním závodě nebyl, byl jsem na firemní víkendové akci, nicméně myslím, že je pozorovatelný trend úpadku soutěže.

Nechci rozebírat příčiny, nezveřejnit výsledky několik soutěží po sobě je zásadní problém, ale nebude to asi jediná příčina.
To že naše zábava nedokáže přitáhnout mladší ročníky, to je problém současnosti ve všech modelářských oborech...virtuální realita je zatím těžká konkurence.
A doby, kdy každá menší volnočasová aktivita, sice s ideologickým nábojem, měla finanční i časovou podporu v každém podniku (Svazarm, ROH, SSM) jsou nenávratně pryč..

V každém případě 6. závod se v Lipové pojede a snad bude i zakončení sezony v Postřelmově. A co dál se uvidí.....
M.
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Výsledky 2019

Postřelmov Postřelmov Postřelmov !!! Tam se uvidí ;-)
losmiros
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 16.12.2018 16:36

Re: Výsledky 2019

Martine,stran tabulek s Tebou nemohu souhlasit,říkal jsi,že v nepřítomnosti ředitele to bude na Tobě.Šestý závod prosím zavčas uveřejni vč.GPS.
Rádi s Hráškem přijedem.Samozřejmě konec sezony uděláme v Postřelmově,i když bude po letní sezoně,zaměstnanci stánku na náš závod rádi příjdou a rádi nás napojí a bude i mas.směs v bramboráčku....vše jsem zařídil.Pozdravuj ředitete. :-D

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“