Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Je čtvrtek ...

Zdravím Vás ... asi se bojíte, že bych přijel do Postřelmova na závod :-D oprávněně ... jenže nikde žádná pozvanka, takže všichni co nemají fejzbuk, mají “smolika” ale ten nemá ani sekretářka :-p ... no třeba má nějaké osobní pozváni aby dovezla diplomy, výkazy a vůbec “ošéfovala” výsledky .... tak se pěkně držte a ať vyhraje nejlepší ....
Uživatelský avatar
Miška
Nově příchozí
Příspěvky: 30
Registrován: 01.01.2019 21:04

Re: Je čtvrtek ...

Zdravím Moravo, jak je vidět tak poslední závod ………se asi nejede......takže aspoň budu mít konečně volný víkend a nemusím nikam jezdit.
Jestli nejste schopni napsat primitivní pozvánku na závěrečný závod, tak opravdu to zabalte.
Doufám, že se ještě dnes dozvím v kolik je závod a co si můžu objednat k jídlu. Nemám ani čas abych nachystala sebou svačinu!!!
Já se Vám starám, o diplomy o poháry, o nálepky, dělám to ,že mě to baví a vy na to se....!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Facebook je pro náctileté a ty co nemají nic na práci
Uživatelský avatar
MartinK
Uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11.09.2016 13:38
Bydliště: Kopřivnice

Re: Je čtvrtek ...

Cituji hráška z ksichtbooku:

"Ahoj všem. Připomínám závěrečný závod RC Trial Morava. Kdo neví, tak 9.11.2019 tak nějak jako vždycky sraz v 9.00, start asi v 10.00. Kopec je připravený, píchat budeme s Mírou, teda mi nebudeme píchat, budeme píchat branky, a pořádně si to najedeme potrati, teda jako po trati si to najedeme, ne že bych chtěl někomu nadávat potrati, to nee. Tak papa vy luluni"
Martin Kabuďa


1/10 Tatra 815 Alá hanys
1/10 SCX10 Užovka Trial
Uživatelský avatar
670210
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 09.11.2013 21:26

Re: Je čtvrtek ...

Míša má pravdu ale na druhou stranu je také pravda to, že rc4x4 občas jede a občas nejede :-I
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Je čtvrtek ...

Závod v pohodě, počasí si s námi hrálo, ale nakonec to dopadlo výborně ... aji jsem si zalítal :-D

https://www.youtube.com/channel/UCyvST6 ... 9FA/videos
Uživatelský avatar
Miška
Nově příchozí
Příspěvky: 30
Registrován: 01.01.2019 21:04

Re: Je čtvrtek ...

souhlasím závod byl, jak prezentují parádní videa na youtobe :-)))
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Je čtvrtek ...

Miška píše: 07.11.2019 21:22...
Jestli nejste schopni napsat primitivní pozvánku na závěrečný závod, tak opravdu to zabalte.....Já se Vám starám, o diplomy o poháry, o nálepky, dělám to ,že mě to baví a vy na to se....!!!!!!!!!!!!!!.....P.S. Facebook je pro náctileté a ty co nemají nic na práci
Miška - Velice dobře a výstižne napsané. Souhlasím. :FINE:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Je čtvrtek ...

Čefa66 píše: 09.11.2019 19:18 Závod v pohodě, počasí si s námi hrálo, ale nakonec to dopadlo výborně ... aji jsem si zalítal :-D

https://www.youtube.com/channel/UCyvST6 ... 9FA/videos
Dobré video. Chtělo by to bližší záběr na místo předávání cen. Jinak dobře udělaný záznam. :OK:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“