Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Volná diskuse

Tak sekci máme otevřenou, děkujeme velkým šéfům.

Tady můžete psát všechny připomínky k pravidlům, technickým požadavkům, lokalitám ... a jiným nesmyslům :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volná diskuse

Rad bych se zeptal, jake zavody jsou pro letosek v planu? Myslim tim jake lokality, rad bych se pridal. Pripadne bychom mohli s klukama z Brna taky jeden zavod nachystat.
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Zatím zřejmě Krnov, Jajekland (Ostrava), Nová Pláň (Bruntál), DMR aréna (Rožnov pod Radhoštěm) ...

No Brno by se teoreticky taky dalo, otázka kolik lidí by bylo ochotno přijet. Někteří to mají relativně v pohodě, většina však docela daleko .... od toho je tu diskuse. Ale pokud bychom to měli zařadit do našeho poháru, tak byste si museli naštudovat naše pravidla :BYE:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Volná diskuse

Tak popravdě Rožnov také není pro mě nejblíže...nic proti..budu tam muset dojet,ale to i raději Brno...Vím..ale v Rožnově mají kluci dobrou trať... :OK:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

Ja jsem klidně i pro Brno, ideální by bylo pokud by se to zorganizovalo i s noclehem ať pak můžeme závod patřičně spláchnout ;-)
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

:OK: Jasně,uděláme z toho výjezdní zasedání,předsedo. :YOP:
Akorát pořadí bych obrátil.Po příjezdu bečka a u závodu pomalu střízlivět.
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volná diskuse

Super, tak ja zjistim situaci a dam sem zpravu.
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

Opět vás jdu nasrat, ale nedá mi to. Po posledním závodu v Jajeklandu, kdy jsem až nevěřil kolik se sešlo jezdců (i když jsem něco takového očekával) a s ohledem na čas a traťové komisaře bych doporučil (na základě své vlastní pořadatelské zkušenosti) vypsat už před závodem prazenčku! Ať pořadatel co nejdříve ví co ho čeká a můžete se připravit. Je fajn když zájemců přibývá, ale zvládat pak organizačně 30 a více lidí je už fuška a chce se to na to trošku připravit, ať závod odsýpá ;-) To je jen postřeh, ale klidně zase do mne :-D
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

To máš Máro těžké.Já kolikrát v pátek,ve 14.30 nevím,jestli nepůjdu v sobotu do rachoty. :-(
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Však jasné Máro, máš recht. Prezenčka, no vypsat papíry s jménama není až takový problém. Hlavním řešení bych viděl jako dostatečný počet komisařů, kteří se budou furt střídat, ať i pořadatel má čas pokecat a zajezdit bokem. Samozřejmě komisaři zodpovědní, kteří budou poctivě zapisovat všechno co se v sekci šustne a nebude se dloubat prstem v nose když auto pětkrát couvne a shodí tři brány :lol: a taky samozřejmě důkladná znalost pravidel 8o
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

Kiki píše:To máš Máro těžké.Já kolikrát v pátek,ve 14.30 nevím,jestli nepůjdu v sobotu do rachoty. :-(

Jo ale pořád lepší když napíšeš, že možná dorazíš ať má pořadatel představu, že bude 30 aut asi a když nedorazíš tak už to nevidím takový problém, jako opačně když se neozvé nikdo my se domluvíme 5 lidí a pak jich dojede 30 a ty na to nejsi připravený, komisařil, lidi papíry tratě...
Fakt je lepší alespoň přibližně vědět, že na závod přijede cca 20 -25 lidí, než něco vypsat a pak čekat zda vůbec někdo dorazí, nebo být zaskočen, že najednou je tu 40 lidí a co teď ???
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Volná diskuse

Marek má pravdu,také jsem si to už říkal,když jen čtu..ten dojede,ti chcou...Je to super,tolik lidí...ale ať se to opravdu zvládá...Ale nakonec stejně polovina nedojede..takže myslím,že to bude stále v normálu... :wink:


Co teď..?? Dáme si Kit Kat... :-D
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

Jo ale pořád lepší když napíšeš, že možná dorazíš ať má pořadatel představu, že bude 30 aut asi a když nedorazíš tak už to nevidím takový problém


Tak to máš recht,takový úhel pohledu mě nenapadl. :YOP:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Ale jo něco na tom je, já si vždy před závodem tak nějak sepsal jména a šul nul mi to vycházelo, ale v tej Ově to fakt bylo jakési překvápko. No a jak bys to chtěl, před závodem posílat přihlášky někde na mail nebo pro to udělat speciální vlákno nebo jak? předpokládám, že když pojede výprava třeba z Brna tak nám o tom řeknou :-D
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volná diskuse

Z vlastní zkušenosti mohu říct že prezenčka hodně usnadní život. Pořádáme závody malých měřítek v Zubří kam jezdí od 50 - 70 modelů. A Tohle se může stát i tady. Je to velmi mladá ktegorie a zájem může růst. Jen od nás z arény může dorazit 8 úplných nováčků a to jsem na podzim byl sám.

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“