Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Trial dráha Přerov

8o :-( tak do toho bych já už nešel .... :cry:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
JohnnyBOSS
Uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 09.07.2014 21:03
Bydliště: Olomóc už nee. Včil Mohelnica
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Trial dráha Přerov

Kurňa taková průmyslová špionáž :P
AXIAL SCX10 Defender D90 KAREL
AXIAL SCX10 Mercedes Benz 3553 TRUCK TRIAL BOBINA 2.1
Uživatelský avatar
670210
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 09.11.2013 21:26

Re: Trial dráha Přerov

Chce to pravidelne chemicky nicit!!! Zabte krtka! :FINE:
Uživatelský avatar
WORWICK
Uživatel
Příspěvky: 125
Registrován: 23.02.2012 0:00
Bydliště: OSTRAVA

Re: Trial dráha Přerov

Příroda je mocná čarodějka. To je fakt maras.
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: Trial dráha Přerov

Zvazujem s klukama jestli se dotoho jeste pustit nebo co stum.Je mi lito to nechat tak ladem a tvorit jinde. Zase na druhou stranu jak rikal Balu je problem stema ...... na kolech co to tam stejne nici. Myslim ze od toho co se to zatravnilo tam nikdo nebyl ani z tech nicitelu.

Uvidime jak rozhodne rada ale za me..... bych si udelal brigadky a zvetil tak super misto pro zavody nebo i jen na pojezdeni :OK:
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Trial dráha Přerov

Mněl bych jeden návh. Vzhledem k tomu že se začíná jezdit vice trial vyděl bych to takto .
1. dohodnout se na společném postupu.
2.zakoupit pozemek a rozdělit jej na majitele a každý by zodpovídal za svou sekci . (toto opatření je kvůli sporům které dříve nebo později přijdou.
3 vybudovat tam rc poligon jak třeba pro trial tak rc tanky nebo rc trucky ( opět multifunkční zařízení aby nesloužilo jen pro jedny.)
4.vybudovat zázemí pro jezdce třeba stačí jen větší pergola. (víz Mrakač)
5. atd těch bodů budou pak desítky a bude jen na nás jak si to uděláme a dohodneme

Pořizovací ceny ostatní nezemědělské pudy jsou za babku takže za 10 000Kč je flák zemně a při 5 lidech je to 2000 na hlavu při 20 lidech 500 a řekněme si na rovinu co se zato dnes koupí takže žádná hrůza .Jde spíše do toho dát vlastní čas kterého moc není. Rozhodně na vlastním už člověk muže stavět sekce na pevno a poctivě za pomocí kamenů betonu atd ;-)

Zkuste prosím popřemýšlet a pak mne kamenovat :-I
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Trial dráha Přerov

Nebudu tě kamenovat, ale to neprojde, ani já bych do toho nešel, ani ve dvou se nedomluvíte... jediné řešení je v Mrakolendu, prostě nějakej blázen na SVÝM pozemku bude něco budovat po SVÉM a jestli mu občas někdo něco přispěje... hele, já v podstatě tři sekce na trial mám, kluci tam jezdili a prý se jim to líbilo, tedy, jestli mi ze slušnosti jen nemazali med po hubě, ale nicméně je to tam tak pro 15 lidí maximum.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: Trial dráha Přerov

Milane.u tebe to je vazne prima.Ale zavoddy bych tam neporadal, je to tak na komorni zalezitosti nez aby tam hostovalo 40 lidi... Co psal Mira je zajmava myslenka , ale vzdy se najdou nejaky krpy a podobne,takze si myslim ze je to stejne nerealne... 8o
Uživatelský avatar
JohnnyBOSS
Uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 09.07.2014 21:03
Bydliště: Olomóc už nee. Včil Mohelnica
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Trial dráha Přerov

Mně se taky líbí ta myšlenka za pětikilo vlastnit 1/20 něčeho, kde se bude dát řádit. Ale horší s tím časem :mrgreen:
AXIAL SCX10 Defender D90 KAREL
AXIAL SCX10 Mercedes Benz 3553 TRUCK TRIAL BOBINA 2.1
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Trial dráha Přerov

To fakt není reálné, nedomluvíte se ani ve dvou, natož ve dvaceti :-D
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Trial dráha Přerov

No,není lepší mít pětikilo v kapse a řádit kde mě napadne ??? zatím je přírody všude kolem dost... :CIAO:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
JohnnyBOSS
Uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 09.07.2014 21:03
Bydliště: Olomóc už nee. Včil Mohelnica
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Trial dráha Přerov

co koupíš dnes za pětikilo? :D Dvě jetý Nimh baterky :mrgreen:

Ale jako jo, dá se ještě pořád najít lokalita, kde si zdarma a dobře zajezdíš :mrgreen:
AXIAL SCX10 Defender D90 KAREL
AXIAL SCX10 Mercedes Benz 3553 TRUCK TRIAL BOBINA 2.1
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Trial dráha Přerov

Jen za 500,- Sakra...to jsem přeplatil !! :-D :-D :-D
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Trial dráha Přerov

Vy mě zase bavíte, když je dobrá konstalace hvězd, tak se dokážem celý den hádat o jednom couvnutí za tři body a teď si všichni hromadně kupíme plac a budem společně tvořit tak, aby se nám to všem líbilo :-D :-D Kde by to jako mělo být? No asi se uklidníme, ale klidně Monty s Johnem začněte stavět a můžete uspořádat jeden ze závodů :-)



Mně se moc líbí, že jezdíme pořád jinde. Kdybych měl čtvrtý rok jezdit furt na jednom place, tak by mě to určitě tolik nebavilo ... no ale zas v mrakáči maj na trati hospodu .. :tleskam:


No ale jako jestli po tom jooo toužíte, našel jsem super plac na ježdění v Krnově pod letištěm. 18. října tam udělám nějaké ježdění, kdo mi dá pětikilo, tak ho pustím pojezdit :mrgreen: :mrgreen:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Trial dráha Přerov

Mně se taky líbí ta myšlenka za pětikilo vlastnit 1/20 něčeho, kde se bude dát řádit. Ale horší s tím časem :mrgreen:


Pokud něco děláš pro majetek je to špatně. Pokud bych se do něčeho takového pustil tak s lidmi jako je Balů Swině a Ruzabmx a jim podobní protože tito lidé to budou dělat pro ježdění a zábavu a adrenalin při hadce o jednu branku. Jak podotkl Milan hadky byli a vždy budou takže by to muselo být tak jako u nás v kvh tedy všichni se radí 60% lidí to schválí a jeden to rozkáže ;-) takže ta dráha by musela byt taková malá a.s.ka . Pořádek musí bít i ve veřejném domě. :-I

opravdu to je jen nápad co sním bude je bůh ví kde.

Pokud bych to měl brát vlastnicky tak jedině kvůli udírně. http://www.youtube.com/watch?v=7WvUtB3kKPw :-D

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“