Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Krásnej den,krásný pošasí,krásnej závod :OK: Kluci to zase posunuli dál ,zamakali a mají to tam super.Jen kdyby mě tam někdo nelohl kola.Během závodu skončilo Číro na cihlách :-D
Obrázek
Naposledy upravil(a) Balu dne 27.04.2013 22:29, celkem upraveno 1 x.
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Mariáne pokud pro tebe není motivace, že tvůj ulta supr speciál s uzávěrkou poráží seriové ccčka a rtrka , tak nevím co by ještě měla být motivace ke zlepšení. Řešení je asi se zlepšovat a ne posouvat hranici aby na tebe vyšly body. Uprostřed sezony určitě žádné bodování měnit nebudu.

Jinak fakt hezký závod, počasí bomba, parta super, pohodička sluníčko lehárko ... prostě fajn. Tratě zrádné ale to k tomu patří, ten výjezd po šutrech a stromové kůře mě hodně bavil. A stupně vítězů hodně chválím, jak mistrovství evropy 8) zítra tu snad vše hodím
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Jak je můžu porážet když jsem poslední stejně jako dalších dvanáct lidí ale to ty nepochopíš protože se tě to netýká.Nechápu proč to neposunout a nenechat závodit celé startovní pole vaší první desítky se to nedotkne a nás to bude víc bavit?
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Jaké naší první desítky? pro tebe jsou jiné pravidla jak pro ostatní? brání ti někdo být v desítce?
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

s tebou to opravu nemá cenu řešit mně nejde o to jestli jsem nebo nejsem v první desítce ale o to že když už se celí den snažím abych zajel nějaký výsledek tak aby to mělo smysl takhle je to o ničem ale stejně to nepochopíš a napíšeš že jsem uražený že nemám bod
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Chlapi,jsem moc rád,že jste byli spokojeni.Pro nás je to další motivace.
Právě jsem se vrátil z piva s Radimem a taky jsme si to pochvalovali.Doufám,že přes léto spácháme nějakou delší akci s tekutinami. ;-)
Uživatelský avatar
storm1974
Uživatel
Příspěvky: 364
Registrován: 23.05.2012 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Balu píše:Krásnej den,krásný pošasí,krásnej závod :OK: Kluci to zase posunuli dál ,zamakali a mají to tam super.Jen kdyby mě tam někdo nelohl kola.Během závodu skončilo Číro na cihlách :-D
Obrázek

Na to už ti neskočím(byl jsem tam) :OK:
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Frenky píše:s tebou to opravu nemá cenu řešit mně nejde o to jestli jsem nebo nejsem v první desítce ale o to že když už se celí den snažím abych zajel nějaký výsledek tak aby to mělo smysl takhle je to o ničem ale stejně to nepochopíš a napíšeš že jsem uražený že nemám bod


Nevím jak to napsat..ale je pravda,že něco na tom bude a bylo by to více zábavnější..a více motivující.Mě také zamrzelo,že se nehlásilo od desátého místa nahoru..opravdu to vypadalo...jako by zbytek neexistoval...
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Chlapi, to přece je pravá motivace, zakousnout se a do té desítky se dostat, jináč si taky můžem založit II.ligu a hecovat se mezi sebou, ale opravdu mezi sebou a neprobírat to tady.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Je to diskuzní forum tak proč to neprobírat kdyby tento systém fungoval tak neklesají počty závodníků ale naopak já taky už nejspíš na další závod nepojedu protože pokud se nedostanu na bodovanou pozici tak se nedozvím ani výsledek a v podstatě nikdo ani nepozná zda jsem tam byl nebo ne bavilo mně když jsem soupeřil s s lidmi kteří jsou jezdecky na podobné úrovni jako já některé jsem porazil jiní porazili mně ale nakonec jsme byli všichni poslední tohle je celí problém :-(
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Frenky,takhle zase ne !! To já stále jezdit budu a rád...motivace je,a bude...ale chtělo by to aspoň opravdu hlásit veškeré pořadí...To bodování do dvacky by se mi také moc líbilo a byl bych pro..ale nelze jít proti proudu....Takže prostě budu jen do počtu....
A je pravda,že proti všem zaregistrovaným do trialu 2013 a co se ještě nezúčastnili žádného závodu jsi na tom stejně i když jsi tam byl..... :-( Ale jak jsem psal...jít proti davu nelze.. Takže aspoň bod za účast.... :-[
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Mariáne pokud máš problém s bodováním, tak jsi to měl řešit s předstihem v zimní přestávce, když se tu řešili pravidla a ne v půlce sezony, když vidíš že furt neboduješ tak jak jsi asi původně předpokládal ... mohli jste vznést připomínky a mohlo by se to zavést, ale v půlce sezony .... :NO: A jestli si myslíš, že teď přijeli o čtyři lidi míň než do Krnova jenom protože nikdo z nich neměl body, tak to je pocit jen tvůj, nikdy tu nikdo jiný proti tomuhle nebojoval ... na všech závodech světa je prostě nějaké bodová hranice a ti co jsou až za ní, mají motivaci se zlepšovat a dostat se tam. Podmínky mají všichni stejné, tak nevím co tu furt plácáš, že se celý den snažíš a je to k ničemu ... ti co jsou před tebou se asi snažili víc, to by tě snad mělo hnát dopředu ne? Tvůj odvěký rival Tomáš taky dojel v Krnově pátý a ani to nebolelo :wink:

Že vyhlašování bylo jen v první desítce už není v mojí kompetenci, holky z toho byly asi taky trochu vyhukané a byly rády že to nějak odříkaly, ale to už je zas věc druhá, to není o pravidlech ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Tak v tom případě je pro mně řešení jediné ;-)
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

OK aspoň bude o starost míň, těšilo mě :wink:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

mně ne čau

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“