Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Kurňa,máme kliku,že malý Adam nechtěl body za to,že je malý!!! :-(
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Souhlasím s ředitelem :OK: a Frenky, to tvé řešení nechápu, koho tím chceš vytrestat? Přece jezdíš proto, že tě to baví, né proto aby nakonec jsi slyšel hlasitě své jméno před nastoupenou jednotkou. A taky by mne štalo kdybych neměl rovnoceného soupeře, tak nedělej zagorku akoukej máknout do příštích závodů. :-[
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Kluci,myslím,že se hádat zase nemusí....o tom to není...Kuva..je to jen zábava..!!! :-p

P.S- Když to jinak nejde..tak už zase ladím...ať jsem aspoň devátej !! :-D Ale kdo mi naladí ruce ????
Naposledy upravil(a) Tomhabmw dne 28.04.2013 14:00, celkem upraveno 1 x.
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Tome já se hádat nechci, ale nebudu s ním po každém závodě řešit jak máme na hovno bodování protože nic nemá. Všechny to baví, všichni si to užívají ať dojedou jakkoliv kromě jednoho ... jestli někdo chtěl změnu v pravidlech, tak přes zimu na to bylo prostoru dost. Konec diskuse, nebudem si kazit jinak skvělý závod :OK:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

No Tome, tak copak jsi už udělal?
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Chlapi,další závod v DMR Aréně bude super!!!Myslím,že kluci z Arény nás budou chtít trumfnout.Minimálně v občerstvení. :-D
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Máš nějaké zaručené informace, něco o slivovici? :-D
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

milan008 píše:Frenky, to tvé řešení nechápu, koho tím chceš vytrestat?

Proč vytrestat však by to prospělo všem každý by se aktivně z účastnil závodu a mohl by na konci sezony říct že byl třeba dvacátý a měl by motivaci do dalšího roku kdežto takhle si můžeš říct že jsi dvacátý protože to takhle je podle abecedy nebo náhodného tipu toho kdo psal konečnou tabulku.Už to chápeš??
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

No...něco takového si myslím,Milane.Budou to do nás všech lít a mají body doma. :YOP: :-D
Uživatelský avatar
Worm
Uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 25.09.2010 0:00

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Tak předně se omlouvám, že výsledky nebyly vyhlášené kompletní hned, ale nejdřív jenom první desítka. Je to určitě chyba a v příštích závodech tomu tak snad už nebude.

Na druhou stranu si myslím, že ještě pořád není trialový pohár na tak vysoké úrovni abychom se museli hádat kvůli pořadí nebo nějakých bodech. Sice se k tomu už pomalu blížíme a každý chce být přirozeně ten nejlepší, ale mám za to, že pořád by to mělo být spíše sranda poježdění mezi brankami s bandou podobně postižených. Jinak je to celé o přístupu každého. Kdo chce jezdit na bodech a bojovat o vítězství a slávu, ať si postaví adekvátní auto, trénuje každý den a třeba mu to i vyjde. Jak už tady bylo několikrát řečeno, výchozí podmínky jsou pro všechny stejné a je jenom na vás jak s tím naložíte. Myslím si, že i bez toho, abych byl na bodech, je možné si závody užít. Stačí si najít soupeře, kterého chci porazit nebo si dát nějaký cíl, třeba jako Milan, že se ani jednou nepřevrátím. Měnit bodování v rozběhlé sezóně je nesmysl, na to byl prostor přes zimu.
8)
Ford F100 Rasty, FordkAA 1930
Revo 1/16 - Montek Motorsport
FOTO VIDEO
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Děkuji. Tečka.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Děkuji předsedo :-D
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Joseph_Breaker
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 30.05.2011 0:00
Bydliště: Severní Morava

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

fakt vydařená akce, brány parádní pořadatele super, já sem spokojen. Foto jsem přidal do galerie. Jen bych chtěl říci, že nejvetší pravidlo tohoto závodu je Zábava. Setkat se, pokecat si, a užít si krásný slunečný den s partou 20ti '' modelařinou postižených'' přátel v areálu postaveném přímo za tímto učelem. Pokud ti toto nestačí tak co potom chceš? Chceš vyhrávat? Tak se do toho zakousni, chod trénovat, postav auto které bude malé uzké a mrštné, a né mastodont s uzavěrkou který se ani nevleze do brány. A uvidíš že to pujde. Ale je to hlavně zábava, Proto jsme to s ondrou začli šířít, Na expedicích se medaile nerozdávají a podívej se třeba na Ještěd....
Pes který štěká...
...je nedovařený.
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: 2. závod - Ostrava 27. 4.

Jde poznat že mně nikdo nepochopil nikdy jsem neřekl že chci vyhrát ale že si chci zazávodit a to bohužel v současnou dobu nejde proto minimálně příští závod vynechám a poté se uvidí co dál a kterému odvětví modelařiny se budu nadále věnovat změna je život :wink:

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“