Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

GECKO-X

Je normální pronásledovat a neustále zesměšňovat Někoho jiného? Řekl bych že na RC4x4 je to docela běžné . Tedy konkrétně pokud jde GECKO-X.
Není příspěvku který by nevhodně nekomentoval nebo mou osobu se nesnažil zesměšnit . Dříve zde byli správci kteří to zde trošku korigovali nyní se zde nic neděje. Nejsem člověk který nesnese kritiku , legraci a osobní rivalita mi nevadí . Vadí mi ale to když se do mne neustále obouvá ať zde napíšu cokoliv.
Ptám se je tohle chovaní normální?
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: GECKO-X

..... otázka je , jestli jsi mu něco neprovedl :-p Pokud jsi na něho byl zlý a třeba mu vyhrožoval fyzickou újmou , nebo likvidací jako kdysi mě tak bych ho i chápal ..... ;-)
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: GECKO-X

.... otázka je , jestli jsi mu něco neprovedl :-p Pokud jsi na něho byl zlý a třeba mu vyhrožoval fyzickou újmou , nebo likvidací jako kdysi mě tak bych ho i chápal ..... ;-)


Tobě se samozřejmě opožděně omlouvám byla to spíše silná slova nežli úmysl, ono na internetu hodně věci vyzní jinak nežli je myšleno. Proto raději dnes svá slova vážím aby to nevyznělo špatně nebo jako v tvém případě .

Cela věc začala cca před rokem a půl, kdy jsem koupil MST CMX . Po marných pokusech složit převodovku (první model kde jsem měl potiže něco dat dohromady) jsem to dal na jeho požádaní k nahlédnutí a opravě Gečku X . Kterému se to na nějakou dobu povedlo opravit cca 3 vyjížďky pak se vylomil plast u toho kovového koliku a cela era cmx tím skončila a trvám na tom že mst je krám a to někteří nepřenesou přes srdce . Dal jsem do toho peníze model nejezdil jak má na mechanická poškození se záruka nevztahuje tak co tet . Napravy jsem použil na Jeep ty drží bez problému ale tlumiče stojí za prd převodovku rovnou hodit do koš a kardany vydrželi na Jeepu z axial rozvodkou cca pul roku. Tak jsem snad lhář či co? Nepatřím k lidem co se považují za zázrak vědy a elektronika mi dělá problémy to přiznávám. Několik desítek modelů jsem již sestavil a všechny jezdí nebo jezdily tu a tam z malou poruchou většinou to elektro. Některé mé realizace jako Ford F-350 karavan, Volvo F 89, MAN jezdí na Slovensku , Polsku a Francii . Ale uráží mne někdo kdo vše kupuje a nic vlastnoručně nepostaví. Na jeho obhajobu jen zmíním tatru 8x8 ale to je strojařina ale i tam diferenciály kupoval. Jelikož se mi podařilo získat plány a dat to klukům strojařům v práci na posouzení odpověď byla taková pokud to chceš dělat v jednom kuse si blázen pokud to pojede v male sérii není problém. Cele kouzlo je vlastně jen naučit tu mašinu to udělat což je otázkou dosti času. Toť asi vše co se da říci.
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: GECKO-X

ludia su ludia. toto vlakno podla mna nema zmysel. ak mas s nim konkretny problem, napis adminom. takto tu to bude zase len o tom, ze budete tu hrat ping pong a myslim si, ze si mate vo odpinkavat obidvaja. Asi na kazdeho sa nieco najde. Proste ak mas s niekym problem, tak ho ignoruj a napis adminom, ze mas taky problem. nic ine ti neviem poradit
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: GECKO-X

Myslím že to tak udělám a pokud to nepomůže dam ho do řešení jiná možnost tu už fakt není. :-(
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: GECKO-X

Udelejte si, kdo nasi diskuzi nesleduje, obrazek sami. Monty nebyl schopny, jak sam napsal, po 10 pokusech slozit převodovku na CMX. Nabidl jsem mu, ze se na to mrknu, stejne jako ostatni jsem mu neveril, ze by byl problem v kvalitě. Rozebral a otocil jsem vevnitr jednu hridelku. Jenomze tim jeho skladanim a snahou s ni zatocit poskodil jedno z ozubenych kol. Vše začalo tímhle příspěvkem v mém vlaknu o jeepu

"Nějak nemůžu najit vlakno od Mr. Monty o jeho špatné zkušenosti s CMX.
Záhada jeho převodovky vyřešena, omylem otočil ozubene kolo na výstupní hřídelce. Je tam kolik, co přenáší kroutici moment a on to ozubene kolo navlékl z druhé strany tohoto koliku, ze strany segrovky. To bylo příčinou toho, že mu tento kolik trčel ven z drážky tohoto kola a opiral se o zuby toho prostředního.
Otočení pomohlo a vse facha jak má.
Nepíšu to, abych nějak snižoval Montyho schopnosti, ale proto, aby si na to stavitelé dali pozor, protože je to blbost, kterou neni těžké přehlédnout."

Předcházelo tomu celkem dost z Montyho strany až sprostá debata o kvalitě podvozku s lidmi, co ho maji a jezdi mimo jine i trial, kde mu teda nakládají....
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: GECKO-X

Celkem zajímavé čtení, bohuzel uz ne tak peprné, jak to předešlé
topic18134.html?nomobile=1

Od te doby me Monty napadá, ze moje pomoc nebyla nezjistna, ze jsem haj.l, co ho celou dobu chtel a chce nejak pošpinit. Dnes mi vyhrozoval soudem, ze zverejni sz korespondenci. Po tom, co jsem ho vyzval, at to udela si asi uvedomil, co by tu ze sebe ZAS udela, tak od toho upustil. Dokonce jsem mi nabidl, ze to udelam já. A tohle vlakno je výsledek. ..... Co si o sobe jako myslí? Jsem zvedavy na reakce lidi, co ho osobne znaji a treba se ozvou i ti, co mi do oci rekli, ze se s nim uz potkat nechtějí....uvidime
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: GECKO-X


Udelejte si, kdo nasi diskuzi nesleduje, obrazek sami. Monty nebyl schopny, jak sam napsal, po 10 pokusech slozit převodovku na CMX. Nabidl jsem mu, ze se na to mrknu, stejne jako ostatni jsem mu neveril, ze by byl problem v kvalitě. Rozebral a otocil jsem vevnitr jednu hridelku. Jenomze tim jeho skladanim a snahou s ni zatocit poskodil jedno z ozubenych kol. Vše začalo tímhle příspěvkem v mém vlaknu o jeepu

"Nějak nemůžu najit vlakno od Mr. Monty o jeho špatné zkušenosti s CMX.
Záhada jeho převodovky vyřešena, omylem otočil ozubene kolo na výstupní hřídelce. Je tam kolik, co přenáší kroutici moment a on to ozubene kolo navlékl z druhé strany tohoto koliku, ze strany segrovky. To bylo příčinou toho, že mu tento kolik trčel ven z drážky tohoto kola a opiral se o zuby toho prostředního.
Otočení pomohlo a vse facha jak má.
Nepíšu to, abych nějak snižoval Montyho schopnosti, ale proto, aby si na to stavitelé dali pozor, protože je to blbost, kterou neni těžké přehlédnout."

Předcházelo tomu celkem dost z Montyho strany až sprostá debata o kvalitě podvozku s lidmi, co ho maji a jezdi mimo jine i trial, kde mu teda nakládají....

_________________
Tatra 815/7 8x8 alà Hanys
Škoda 130 RS
Jeep Wrangler Yj na MST CFX
Toyota HILUX na homemade podvozku
FS GT3C

Od te doby me Monty napadá, ze moje pomoc nebyla nezjistna, ze jsem haj.l, co ho celou dobu chtel a chce nejak pošpinit. Dnes mi vyhrozoval soudem, ze zverejni sz korespondenci. Po tom, co jsem ho vyzval, at to udela si asi uvedomil, co by tu ze sebe ZAS udela, tak od toho upustil. Dokonce jsem mi nabidl, ze to udelam já. A tohle vlakno je výsledek. ..... Co si o sobe jako myslí? Jsem zvedavy na reakce lidi, co ho osobne znaji a treba se ozvou i ti, co mi do oci rekli, ze se s nim uz potkat nechtějí....uvidime




Zase jen povídačky . Pojď ukaž foto kde co bylo špatně nebo to rovnou na tom konkrétním špatném podvozku můžeš ukázat. Nenapsal jsem jednu závadu napsal jsem jich více proč se chytáš něčeho když nevíš co kde jak bylo vylomeno co když to je zrovna něco so jsi nevědomky zapříčinil. Gečkovy jsem se vždy snažil vyjít vstříc a pomoci ale čeho je moc toho je příliš . Kdo mne zná ví že jsem osobitý nikoliv špatný a snažím se vždy pomoci a hodně přehlédnout ale tohle už bylo moc i na mne . Jak Géčko řekl pokud definitivně nepřestane mne pronásledovat skončí vše u soudu a prokazovat bude on né ja . Sice nevím načem a jak ale to je jeho boj. Jak jsem napsal auto jelo tři krátké vyjížďky pak se vylomil plast v místě zajišťovacího kolíku. což asi nebude problém poškozených ozubených převodů na které mne géčko upozornil vrip 0,03-0,05 mm


Takový malý bombonek z poslední doby ale mam i jiné a mnohem horší. :-(
:
Předmět zprávy: Ty jsi fakt pořádný kus blba
Od: gecko-x
Odesláno: úte 28. srp, 2018 21:11
Komu: Mr-Monty

Zpráva

Rozdil mezi jeepem a toyotou? A chtělo se ti brečet? Proč meleš takový hovna? Proč jsi nenapsal, že je to 5let zpět, když jsem začínal? Proč tam raději nenapíšeš, jakej si idiot, že po téměř 10 letech v modelech, neumis poskladat auto a nechas si to delat byvalyma kamarádama? A když se do toho pustíš, tak to zkurvis?
Teď teprve poznáš, jak to vypadá, když do někoho reju.....

_________________
Tatra 815/7 8x8 alà Hanys
Škoda 130 RS
Jeep Wrangler Yj na MST CFX
Toyota HILUX na homemade podvozku
FS GT3C

RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: GECKO-X

ma napadlo este nieco. ak si este dobre spominam, tak toto je modelarske forum, nie najdi si svoju spriaznenu dusu a poznaj svojho nepriatela. Takze, ked vam to tak dobre ide online a so slovami, preco si nenajdete rovnaku hru a ako scrabble alebo nieco podobne online. popripade si nainstallujte TS ( team speak ) alebo ine dorozumievacie zariadenie a prose si dajte rapovy battle. Fakt ma nebavi si refreshovat stranku a pozerat na nic nehovoriace vlakno ako je toto, ktore je ukazkou nedostatku respektu a dospelosti. Kazdy robi chyby a niekedy je chyba aj sa k niecomu vyjadrovat. Je to forum a nazory sa mozu lisit. Kludne sa dajte na sud alebo nieco podobne, ale mat vlakno na fore? Uplne zbytocne mrhanie casom, zdrojmy a moznostami. A tymto koncim.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: GECKO-X

:OK:
Naposledy upravil(a) gecko-x dne 12.11.2018 0:43, celkem upraveno 1 x.
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: GECKO-X

:CIAO:
Naposledy upravil(a) gecko-x dne 12.11.2018 1:25, celkem upraveno 1 x.
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: GECKO-X

Ja to vzdavam, tohle stejně nikam nevede.....
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: GECKO-X

Mr-Monty píše:
skončí vše u soudu



Tak jak to dopadlo? Už dělaj místo v cele po Kájínkovi ? :-D :-D
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: GECKO-X

Tak jak to dopadlo? Už dělaj místo v cele po Kájínkovi ? :-D :-D


Proč? ono je otravné jen někam chodit vysvětlovat a zadara . To je kolikrát lepší jak někoho živit v base :-I :-I :-I a hlavně to pěkně nasere i po letech
když si na to vzpomeneš ;-)

Ps: toto řešení ale použiji až v momentě kdy nebude jiná možnost ale pak za tím půjdu důsledně. :-I

Mrzí mne jen jedno že člověk kterému jsem před lety řekl pojď vše si vyzkoušej o všem pokecáme seženu ti model se slevou se takto chová. Jezdívali jsme spolu kecali a nyní jsem ten co podle něj nic neumím. I to by se dalo přejít pokud by to co tvrdí bylo pravdou. Dál opravdu nemá cenu řešit co kdo je a co kdo není.
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )

Zpět na „Tak takhle NE!!!“