Uživatelský avatar
pepito
Uživatel
Příspěvky: 196
Registrován: 06.03.2013 16:11

Prodám všecko

Ahoj kluci prodám všechno co mám doma jde o komplet nascadu Rtr dvě baterky vysílačku F-14 futabu kufr plnej šroubku světelnej modul od Carsonu . CHtěl bych to prodat všecko naráz za 2500Kč . Fotky hodím na rajče a dodám ještě dnes večer
Uživatelský avatar
robur
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 28.11.2009 0:00
Bydliště: skoro Svitavy

Re: Prodám všecko

Můj zájem o Nascadu trvá , i když jsi z toho napoprve vycouval bez vysvětlení ........
2,4 GHz / Medvěd G
Uživatelský avatar
pepito
Uživatel
Příspěvky: 196
Registrován: 06.03.2013 16:11

Re: Prodám všecko

nakonec jsem si prodej rozmyslel za což se omlouvám že jsem nedal vědět . Ale rád bych se toho zbavil naráz protože to prodávat po částech je otrava.
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Prodám všecko

Omlouvám se za zasírání topicu, ale pan "pepito" má přinejmenší podezřelé chování. Se mnou domlouval koupi převodovky, nejdřív se zdálo vše v pohodě a pak se přestal ozývat a odpovídat až se nakonec úplně odmlčel. A ani se neobtěžoval dát vědět, že to nechce i po několika urgencích :-(
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
pepito
Uživatel
Příspěvky: 196
Registrován: 06.03.2013 16:11

Re: Prodám všecko

Tak se ti omlouvám že jsem se už neozval. Mužeš mě laskavě přestat svinit vlákno? Muže mě někdo vysvětlit proč jste všichni tak strašně paranoidní ?
Uživatelský avatar
Poly115
Nově příchozí
Příspěvky: 89
Registrován: 10.02.2013 17:11
Bydliště: Černovice u Tábora
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Prodám všecko

To ti asi nikdo nevysvětlí, Ty sám bys měl pochopit a hlavně vědět , co je na tom pravdy... Jinak asi by bylo dobré neslibovat fotky, když je nejsi schopen dodat ;)
Axial Wrangler Wraith
SCX10 - Jeep Wrangler Rubicon
Traxxas E-Revo vxl
Foto
Web
Uživatelský avatar
pepito
Uživatel
Příspěvky: 196
Registrován: 06.03.2013 16:11

Re: Prodám všecko

Se.ru vám tady na to pokud nekdo neco chcete ozvete se do sz nehodlám tady číst špekulace k.rva je tady tisíc uživatelu kteří dají fotky za týden nebo dva a nic se nedeje . Tak me vleste na zada .

PROSÍM ADMINA ABY TO TADY SMAZAL. DĚKUJI
Uživatelský avatar
pepito
Uživatel
Příspěvky: 196
Registrován: 06.03.2013 16:11

Re: Prodám všecko

Uživatelský avatar
robur
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 28.11.2009 0:00
Bydliště: skoro Svitavy

Re: Prodám všecko

A současný stav podvozku je na které fotce ?? Já jen, že se na fotkách vyskytují dvě stadia podvozku s dost podstatnými nevratnými zásahy ......... Díky za info a prosím zatím nemazat.
2,4 GHz / Medvěd G
Uživatelský avatar
pepito
Uživatel
Příspěvky: 196
Registrován: 06.03.2013 16:11

Re: Prodám všecko

ty fotky z kabinou jsou foceny dnes ráno takže ty jsou aktualní . Ten podvozek je tak ořezanej aby tam šli velký kola a nedřeli je to více méně na přestavbu ale když se koupí nové plato tak jde s toho o udělat opět silniční vozidlo.
Uživatelský avatar
robur
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 28.11.2009 0:00
Bydliště: skoro Svitavy

Re: Prodám všecko

Mno , chybí tam toho víc než dost , řízení a uchycení tlumičů překopaný, mám obavu , že tohle nový plato nespraví ............ Navíc ke tvé nevalné pověsti .......... Zorži/pepe20/ atd........ asi žádnej obchod - díky ....

tak-takhle-ne-f64/koncim-prodam-vse-t9118-15.html

Obrázek
2,4 GHz / Medvěd G

Zpět na „Tak takhle NE!!!“