Uživatelský avatar
robur
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 28.11.2009 0:00
Bydliště: skoro Svitavy

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Ty čéče , jsi dalsi kdo nas tady taha za nohu , nebo jsi utek z ustavu , když si nepamatuješ co bylo pred pul rokem ?? Už se na Tamce ozval dalši , žes vod něj vyfasnul podvozek a prachy na stavbu Dakarky to chces jako rict , ze sis na to tak nejak nevzpomel kdyz ses tady kasal ze mas vsechno srovnane??

http://www.forum.tamiyaforum.cz/viewtop ... 1&start=15

Nebo je pro tebe dalších 15 000 zas jen pár drobnejch ?? To byl ten Axik cos ho tady prostrelil ze jo ?? Ja si to hned myslel :-(
Však vona to matka zas zatáhne že - nějakejch 30 litrů dohromady , to je v poho , dyk 4 měsíce nemusí žrát že jo - Spratku jeden zkurvenej :-(

:OHNO:
Naposledy upravil(a) robur dne 09.02.2013 21:39, celkem upraveno 6 x.
2,4 GHz / Medvěd G
pepe20
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 22.10.2012 18:37

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Nene v žádným případě to nebyl ten Axík a o něm vím s ním to řeším už delší dobu On mi dal podvozek Strady . A prdel si z vás nedělám a ani jsem neutekl z ustavu .Každopádně ted se na foru řeší ta stavebnice . Opet se opakuji nemám problém to vyřešit ba naopak to chci vyřešit co nejdřív.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Hele tobě někdo dá podvozek. Proč?
Pak ho chce zpátky. To je asi pochopitelné.
Pak řekne, že tam něco chybí. To asi dokážu pochopit, ale už je to zavádějící. Nicméně tobě to divný není.
A není ti to divný ani natolik, že když řekne, že chce novej podvozek, tak mu ho hodláš koupit?!? Kurva to tam jako chybělo co? Co je to celý za píčovinu?!?!

Mimochodem - celá tahle causa jo o nějaký Stradě? Žádná Strada se neprodává jako stavebnice!!!
Uživatelský avatar
robur
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 28.11.2009 0:00
Bydliště: skoro Svitavy

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Salvatore a ostatni - uvedu na spravnou miru , ja uz to trochu pochopil, von von to má v hlave dobre srovnany , on totiz stihnul za tu chvilku ojebat vic lidi.
Poskozeny 1. mirvoy prisel o kamion a penize za stavbu
Poskozeny 2. Garfield RS prisel o podvozek strady a 11 tisicovek na stavbu
Naposledy upravil(a) robur dne 09.02.2013 21:43, celkem upraveno 3 x.
2,4 GHz / Medvěd G
pepe20
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 22.10.2012 18:37

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

nene pán z Prahy mě poslal stavebnici Manu TGX od Tamiye měl jsem ji doma cca 3týdny složil jsem ji a pak dál začal upravovat aby se s toho udelal model dle přání pána po tech třech týdnech me zavolal že si pro ni přijede tak si pro ni přijel a odvezl domu vim že tam chybel motor ačelní sklo toho jsem si všiml až odjel po tom co přijel domu me volal že tam chybí spousta vecí tak jse,m ho poprosil o výpis chybejících dílu a že je popřípadě objednám na to vubec nereagoval po dvouch dnech se me ozval že to řešil s právníkem a ten že mu řekl že má nárok na novou stavebnici . tak jsem tedy sklonil hlavu po mejch předešlejch pruserech a rekl že nemám problém s tím že mu ji koupim novou ale že musí počkat do 15tnáctého tohoto mesíce až me dojdou penize a on na to začal reagovat tím že chce podat trestní oznámení a před třemi dny mě psal že má dlaší 3 lidi které jsem podvedl o den později že má 4 a dnes na foru napsal že má dva a od pána s kterým řeším tu stradu z ktere chtěl postavit dakarku jsem se dozveděl že se prakticky kontaktoval jen s ním ale jelikož s ním jsem domluvenej tak říkal že se domluvíme solo. doufám že je to pochopitelné.
pepe20
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 22.10.2012 18:37

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Robure co to tady valíš za ptákoviny kdyt víš s prominutím uplný ho.no nikdo o nic nepřišel o žádnej kamion ani stradu a už vubec ne o žádnýho axiala tak dej pokoj tady se řeší to o tom kamionu a ne o stradě kterou už mám skoro vyřešenou a o axialu se nikdy nic neřešilo a ani řešit nebude protože me nikdo žadnej axial nikdy nedal a nikdo s toho nikdy nechtěl nic postavit nejsem idiot abych prodával veci co me nekdo dal abych s toho neco postavil.
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Ani se mu nedivím , ono to totiž z tvého dementního popisu situace tak vyznělo a asi už by to nikoho nepřekvapilo .........
Já myslím , že robur jakožto osoba s právní praxí určitě zas uvede na pravou míru , sleduju , že postupně upravuje znění příspěvků podle toho jak se množí a vypovídají tvoji "zákazníci" .......

V každým případě jsi mně pěkně vytočil , díky takovejm chudákům jako jsi ty a kolardo budou za chvíli rodiče na akcích odtahovat děti od Dakarskejch i jinejch modelů se slovy "pome pryč to sou ti zloději a podvodníci"
A laskavě pochop , že tady řešíme jinou věc a to tu , že jsi se tady před měsíci omlouval a tvrdil že máš všechno vyřešené
a jak ti můžeme věřit a při tom leda prd ....... pořád to nemáš srovnané a každej kdo od tebe třeba něco koupí o to může velice rychle přijít zabavením a ještě bejt vláčenej po výpovědích.
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Takže ty si věděl, že ve stavebnici, kterou si mu vrátil chyběl motor a přední okno. A přesto si mu chtěl bez keců koupit novou stavebnici? Do prdele, myslíš že jsme tady všichni jitrnice, nebo co? Mimochodem, MAN TGX od Tamiye stojí do deseti...
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Pokud si mu vrátil stavebnici a něco v ní chybělo to pochopim,ale proč objednávat nový díly?? isi to měl doma tři týdny tak to přeci musíš někde mít ne? tohle nechápu zase já....
a pochybuju že pokud tam chyběl motor a čelní sklo tak po tobě chtěl novou stavebnici...?? další pičovina
kdyby tam tohle chybělo tak každej normální člověk by tě kontaktoval s tim že mu něco chybí ale zase pochybuju že pokud si to odvážel si nevšiml že chybí čelní sklo když si řikal že to bylo postavený......
tohle všechno nějak divně smrdííí.....
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Na Tamka Foru je to přesně vyčísleno ,
-stavebnice kamionu za 9500 plus 1500 záloha na práci , poškozená stavebnice pepemu zůstane výměnou za novou , kterou musí pořídit
-na Dakarku u dostal podvozek Strady a RC plus 11000 na stavbu 8o a toto musí taky nějak srovnat
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
Klingy
Uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 11.02.2012 0:00
Bydliště: Praha Západ

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Docela mě mrzí že už i v tak klidnym odvětví jako je modelařina a mezi nadšenici do modelů auta jiné techniky , se bohužel začínaj vyskytovat takovýhle podvodníci.Kdyt je to jen koníček a lidi to dělaj pro radost ale bohužel všude se najdou ňáký s prominutim vychcaný svině který z toho chtěj těžit pomocí různejch podvodů a nekalech praktik na tom bohatnout :-(
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Koukám, že se tahle individua množí ve vlnách. Zabanovat a nebavit se s nima, je to furt dokola a nikam to nevede. Fakt chcete riskovat od nich něco zase koupit a dostat se tak případně i do nepříjemností? Spousta lidí chodí po vícero fórech, tak si tyhle informace předávat a dát vědět i na modelářský bazary - jaký tyhle perzony používají kontaktní informace, jejich IP, atd.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Salvatore, tyhle dva exoti tu dle mého názoru už byli dost dlouho, šancí měli dost a pořád se na ně vytahuje další a další špína a oni se v tom pořád zamotávají a neví kudy kam.
Přimlouvám se o ban pro oba. Pepe20 i Kolardo
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

:-( Chtel sem neco napsat ale udelal to za me Klingy..nechapu,tehle pripadu zacina byt cim dal vic....
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Já se právě spálil když jsem začínal s modelařinou, zaplatil jsem devět tisíc za benzínový ollroad který nefungoval, jen byl zbastlený na zkoušku. Ten člověk co to prodával jen využil mé nevědomosti protože modelář by to od něj nekoupil.
Pak našel toto forum, pročetl a koupil jsem nového axíka a na něm se mi pořád něco sralo, potom dalšího axíka z druhé ruky, taky nic moc ale už je po kupě.
Nakonec jsem narazil na Mexe a toho mám pořád a jsem rád i když taky má své mouchy.
Co chci říct je že na sv.ně narazíš všude ale jen proto že jim ještě nikdo nezaťal tipec.
Tudíš jsem rád že jsem mezi vámi kteří tomu rozumí a snaží se tomu udělat přítrž.
Díky vám všem mě modelařina zase baví

Zpět na „Tak takhle NE!!!“