Uživatelský avatar
Klingy
Uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 11.02.2012 0:00
Bydliště: Praha Západ

Re: liaz?

Pajik_CZ píše:

Cena 40.000kč při rychlém jednání možná sleva na 39.999,-
]


8( hergot ten člověk má ale ceny to kdybych věděl tak bych rychle jednal a mohl sem mít celou 1 kč slevu a to se vyplatí :-D
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: liaz?

Cores, ten provázek :-D
Pajik cz, to si dělal asi zase prču né, to byl zlatej ten axík za 40000,- a ta sleva :-D
Čenda souhlas ;-)
Kolardo, FOTO
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Re: liaz?

na konci inzerátu uvedl, (po tom, co se na něj všichni vrhli stejně jako tady :lol: ) že se jedná o vtip a úmyslně fake inzerát, ale věřte tomu klukovi.... :-(
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: liaz?

Nevím jestli myslíme to samé obrázek nevidím .
To co myslím já je ta Kolardova akcička zpřed 14nácti dnů (mimochodem , o té se Vám zapomel zmínit ve výčtu svých přešlapů za které mu tak křivdíme) ..........ale co , už mně zde označil i když nepodloženě za toho kdo mu nejvíc křivdí a haní mu jeho pověst , tak co bych sem nedal k lepšímu anabázi , které jsem se účastnil a za kterou mně určitě nemá moc rád ..........

Jedná se o inzerát na TamkaForu a tuším i modelbazaru , po kterém ho už definitivně hnali klackem ...............
Než to promazal , bylo to asi takto :
že prodá... Axial Crawler , kompletně v hliníku , třistupňová převodovka , silné servo Savox a nějaký kola a aku k tomu. Cena ..... jeho oblíbená, kterou znáte i odsud.
Na fotce měl vyfocenýho tohoto broučka ............ Obrázek
(originál foto na stole už není , vše bylo rychle vymazáno) zbyl jen tento výřez ........
Obrázek

Po mé připomínce , že asi popletl foto , a že to s tužingem , Savoxem , ani Axialem nemá moc společného , že cena nového RTR setu je desetinová ..... nám klasicky vyp.čoval , promazal inzeráty a zmizel z TamFora ......... doufám navždy.
No a máte ho tady ...
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Kolardo

Re: liaz?

pajik + rotruck... zase se snažíte??? tento inzerát jsem hodil spíše pro pobavení... kdybych to chtěl opravdu prodat, určitě bych si nevymýšlel nereálné věci a už vůbec bych to neprodával na tamiya forum za 40.000kč, kde si můžu být víc jak 100% jistej, že se model neprodá...

co se jedná o tu liazku, tak jsem v tomto týdnu zkoušel několik kombinací a křížení podvozků strada a axial, nakonec jsem se rozhodl zůstat u prvotního podvozku, takže v tom nehledejte žádné výmysli...
Uživatelský avatar
robur
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 28.11.2009 0:00
Bydliště: skoro Svitavy

Re: liaz?

Mno , já když tak pročítám ty korespondence s poškozenými , do kterých vstupuje i mamá Kolařova a náš školáček se tam kasá svými stovkami ouskutečněných obchodních transakcí , že nikoho nenapadlo spasit Dominičkovu dětskou dušičku informováním sociálky, která by se určitě ráda postarala o jeho záchranu před vlivem zvrhlého okolního světa ........... to voni uměj ... a jednaj rychle :hura:
2,4 GHz / Medvěd G
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: liaz?

Aha , tak to se tedy omlouvám ...... nedošlo mi , že když jsi to umístil do sekce bazaru a ještě na modelbazar ,navíc s kontaktem a cenou , že jsme to měli pochopit samozřejmě jako legraci ........
To je přece logické , kdo by to dával do vtipů , nebo freekecu ....... jsme to ale popletové a vidláci nezkušení . No holt co s náma naděláš ............
Nehledě na to , že jsi po rychlém vymáznutí tvrdil , žes to smazal proto , že je to prodané ...........
fakt už nevím , kde dělám chybu sem asi divnej , ale furt mně to nějak nezapadá a nezapadá do sebe ..........
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: liaz?

Kolardo píše:tento inzerát jsem hodil spíše pro pobavení...


Tak to je super nápad jak zabít nudu :-D to příště zkusím až nebudu mít co dělat :hura:
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: liaz?

matbre píše:
Kolardo píše:tento inzerát jsem hodil spíše pro pobavení...


Tak to je super nápad jak zabít nudu :-D to příště zkusím až nebudu mít co dělat :hura:



pánové prominou, ale už mě nenapadá jiný slovo než debil
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: liaz?

Může mi tu někdo z přítomných vysvětlit, jakej to má jako smysl, dávat inzerát pro "pobavení". ?????????? Pobavení jako koho ????
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

Re: liaz?

Pro pobaveni debilů jako je on sám ne??? ;-) :OK: :OK: :-D :-D :-D
Expedicní auta:
Tatra 815-4 Vojenská na tatra nápravách od Oty..
Defender 100 na Deekey sashi..
Defender 6X6 Foley 150 Právě ve vývoji- cca 3 tydny do konce.
Defender 110 Double cab crew ve vývoji-mesic a pul do konce

Něco pro zábavu:
Buggy Reely
Uživatelský avatar
Klingy
Uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 11.02.2012 0:00
Bydliště: Praha Západ

Re: liaz?

na modelbazaru se asi všichni trhali smíchy :-D a řikaly si jo pane tak tenhle vtip se vám vážně poved :-D
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: liaz?

Jsem si teď přečetl ty jeho super facebůůk stránky a tam je hodně lidí, kteří mu to žerou a chváli jeho model "Liazky" (až moc lidí mu to chválí)
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: liaz?

Tak po přelouskání všech stránek jsem se válel asi půl hodiny smíchy na zemi :-D :-D :-D :-D :-D Já myslel,že tohle je možný jen v holywoodu a ne v reálu :-D :-D Nechápu takový lidi :-(
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

Re: liaz?

Docela mazec tohle :D :-D :-D


Obrázek

Martin Edudant pěkný! ale neni ta přední část trochu moc dopředu?
9. září 2012 v 14:24
Đomin Kolardo Kolář sice nevím, jak to myslíš, ale celý model je dělaný přesně podle liazky... co jsem naměřil, to jsem vydělil číslem 10 a podle takto upravených rozměrů jsem se řídil.. kdyžtak koukni na tu fotku s nástavbou... přijde mi to normální...
9. září 2012 v 15:16
Martin Edudant já byl teď v hasičárně tak jsem na to koukal, kabina je dobře, mě to zmátlo bez předního okna. Akorát nástavba je vzadu seříznuta spodní díl kvůli nájezdovému úhlu
9. září 2012 v 17:27
Đomin Kolardo Kolář no, nezapomeň na to, že každá nástavba je jiná a každý sbor si je doupravuje... krom toho takovejch 30% liazek je po repasu a nástavby se upravujou tak, aby tam nebyly ty příšerné výřezy vzadu... jak jsou spojky k nádrži
10. září 2012 v 9:03
Đomin Kolardo Kolář jinak momentálně stavím další 3 liazky pak 148, 815 a tu novou tatru 815/7 co budu dělat co nevidět... s nástavbama a kabina problém není, to vyrábím téměř zadarmo, ale horší je to s podvozkama a elektronikou... kdybys měl zájem o koupi kabiny a nástavby, dej vědět, určo se dohodneme... dělám i vozy s nádrží do 10 litrů a funkční čerpadla.... teď jsem si vzpoměl, že ty stavíš tu šestinu trambuse né??? jak jsi pokročil?
10. září 2012 v 9:08
Martin Edudant jo trambus, asi měsíc ani hrábnuto moc práce a ostatních koníčků, asi až spadne listí tak se zase zavřu do dílny . S tou nástavbou jsem myslel že děláš jak vyjela z fabryky ale podle dnešku a úprav je to lepší, každá bude originál. Docela by mě zajímala cena kabiny, jen vyřezaná neslepaná.
10. září 2012 v 17:55
Đomin Kolardo Kolář asi cca 1000kč... ale mysli na to, že nejhorší je tom kitování a broušení...
Expedicní auta:
Tatra 815-4 Vojenská na tatra nápravách od Oty..
Defender 100 na Deekey sashi..
Defender 6X6 Foley 150 Právě ve vývoji- cca 3 tydny do konce.
Defender 110 Double cab crew ve vývoji-mesic a pul do konce

Něco pro zábavu:
Buggy Reely

Zpět na „Tak takhle NE!!!“