Kolardo

Re: liaz?

co je tu? pořád se do mě navážíte... co toto? http://www.sbazar.cz/zerozabreh/detail/ ... -blitz-ese to je v pořádku? koupit model za 6200kč, projet se s ním, vyndat komplet elektroniku a poslat to dál do světa za 6000kč? to je normální? takovejch lidí je plno, koukněte na mb... není to tak dlouho co tam frajer prodával baju 5b za 45tis... to je normální? tak proč nepíšete i o těchto lidech?
Kolardo

Re: liaz?

krom toho, kdo tu mluvil o 10L BARELU? čtete každý druhý slovo, přečtete si 10 přízpěvků, uděláte z něj jeden a pouštíte další bludy... a ještě se vrátím zpět k mému FAKE inzerátu... já jsem psal, že je prodaný? co je to zase za výmysli?
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: liaz?

protože tyto kokoti se jsem neserou, tyhle pyndy si kecej někde na fuckbugu a už se na to fakt asi vyser, začátek byl ostrej to uznávám ale to co tu za celou dobu předvádíš nemá obdoby, se nad sebou opravdu zamysli a až dospěješ začni se chovat normálně a né jak nějakej malej fakan kterej objevil celej svět a ví o všem všechno a nikdo mu to nevymluví.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: liaz?

seš natvrdlej bo co? S to psal ty sám na fuckbugu, aspoň čti příspěvky než napíšeš další blbost.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: liaz?

ty vole víš kolik stojí podvozek blitz ese?
Kolardo

Re: liaz?

fuckbugu? ehm? kolik ti je? to jsem dělali v sedmé třídě, že jsem z nějakých slov tvořili slova, která nemají smysl... myslíš asi že jsi zajímavej ? já celou dobu píšu pravdivě, nevím proč si ze všeho děláte prdel a berete všechno na lehkou váhu?... prostě píšu všechno tak jak to je... nemám potřebu si vymýšlet... to jen tady někteří hledají problém tam, kde není
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: liaz?

No ten inzerát z Sbazaru nás nezajímá..protože je na Sbazaru a ten kdo ho tam dal neleze sem a nedělá ublíženýho a ukřivděnýho....a jedinej kdo tu staví z novech ..teda podle tebe a cen který tu ohajuješ..věcí seš ty....prostě už nevíš co kecáš a sám si nepamatuješ co za výmisli už si tu napsal....Na vebech kde tomu lidi nerozumí se chvástáš jakej si stavitel co si postavil a co zrovna stavíš a tady kde tomu lidi rozumí ti nějak schází argumenty....Kde sou ty Liazky a Tatry a další co už si udělal ?..... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: liaz?

MLUVÍŠ PRAVDIVĚ ?.....DOBŘE OSOBNĚ TI ZEJTRA RÁNO PŘIVEZU 5000 KČ KDYŽ MĚ PŘESVĚDČÍŠ ŽE SU TU NIKDY V NIČEM NELHAL....A TO TI DÁM ŠANCI ŽE JEN TO CO SI NAPSAL ZDE NA TOMTO FÓRU....Mislim že je tu dost svědků na to abych ti to nezapřel.....
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Kolardo

Re: liaz?

no, ty zbylé dvě liazky mám zatím jen nařezané a lepit je budu a bude čas... tu 815 už nemám, a mám dvě 148 jedna s THT nástavbou a druhá plošina (bez plošiny:D) jsou ta čistě jen boudy bez rc... na tu tatru 815/7 jsem nesehnal podklady... jak říkám, já si určitě nevymýšlím, nemám k tomu důvod a celkem mě mrzí, že to zrovna říkáš ty...
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: liaz?

:-D Sedim na pivku a ze zvedavosti zabrouzdam sem a nestiham se divit . :-D Doufam ze jak dojdu domu tak ze bude debata pokracovat :-D
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: liaz?

cendab píše:MLUVÍŠ PRAVDIVĚ ?.....DOBŘE OSOBNĚ TI ZEJTRA RÁNO PŘIVEZU 5000 KČ KDYŽ MĚ PŘESVĚDČÍŠ ŽE SU TU NIKDY V NIČEM NELHAL....A TO TI DÁM ŠANCI ŽE JEN TO CO SI NAPSAL ZDE NA TOMTO FÓRU....Mislim že je tu dost svědků na to abych ti to nezapřel.....

Moje nabídka stále platí.... DOKAŽ TO...kecy byť i napsaný nemaj cenu.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: liaz?

Kápo je mi teprv 23 let ale vždy mě vychovávali tak že se ke druhým mám chovat slušně a to asi ty neznáš, vymýšlíš si, kecáš píčoviny, ještě si zakládáš pro prdel inzeráty, ojebeš každýho kdo ti to sežere. Ze začátku jsem tě nechtěl odsuzovat a a spíš ti pomoc ale to mi řekni.
Proč se rodí takový kokoti jako si ty?
Uživatelský avatar
Klingy
Uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 11.02.2012 0:00
Bydliště: Praha Západ

Re: liaz?

hele Kolardo uvař si kafe pohodlně si sedni a pěkně po pořadě si přečti všechny tvoje přízpěvky co si sem napsal a uvidíš jak si protiřečíš :OK:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: liaz?

cendab má pravdu,kdy už nám konečně dokážeš že si z nás neděláš prdel a dodáš sem nějaký důkaz ať se mužem kát jak ti křivdíme?
Uživatelský avatar
borisa160
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 31.03.2012 0:00
Bydliště: Kladensko

Re: liaz?

Klingy píše:hele Kolardo uvař si kafe pohodlně si sedni a pěkně po pořadě si přečti všechny tvoje přízpěvky co si sem napsal a uvidíš jak si protiřečíš :OK:


TAK, A PŘI TOM KAFI VEM KOLORADO FOŤÁK A UDĚLEJ PÁR FOTEK!!! Proč neustále kecáš bludy a nedokážeš, že máš pravdu? Zase jenom blbý kecy, na můj slušný dotaz jsi mi neodpověděl - co si mám tedy myslet? Jednu chvíli to tu vypadalo, že jsi se chytil za rypák, to jsem se ale dost mýlil=vyvrať to a pošli FOTKY a popiš konečně ten záhadný model, pomůžeš jedině sobě samému! Tomáš
Tamiya TA-02 Dirt Trasher
Tamiya NDF 01 Nitro Thunder 2,5 ccm
Tamiya CC-01 Mitsubishi Pajero
Trail Finder 02 Toyota Hilux
http://borisa160.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/stanekrent1?feature=watch
http://www.stanekrent.cz

Zpět na „Tak takhle NE!!!“