Kolardo

liaz?

Ahoj, můžu poprosit o ohodnocení tohoto: http://kolardo.rajce.idnes.cz/liazka_1_10/ modelu? stavěl jsem to známému a netuším, kolik mám od něj vzít za práci, mohli by jste mi dát nějaký typ? stavěl jsem to průběžně od půlky července a dnes jsem to předal... jsme domluvení, že auto se mi pak ještě vrátí a je potřeba dodělat čerpací soustavu, zapojit majáky, udělat zadní lampy a předělat přední masku... na střeše nástaby je ta velká díra připravena na točnu a ta malá na uzávěr nádrž.... poradíte prosím někdo, kolik si mám vzít za práci??? pokud možno pište SZ, děkuju
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

Re: liaz?

řekni si o 10kč a budes rád.... :-D
Expedicní auta:
Tatra 815-4 Vojenská na tatra nápravách od Oty..
Defender 100 na Deekey sashi..
Defender 6X6 Foley 150 Právě ve vývoji- cca 3 tydny do konce.
Defender 110 Double cab crew ve vývoji-mesic a pul do konce

Něco pro zábavu:
Buggy Reely
Kolardo

Re: liaz?

aha, no, tak to jsem čekal no, na nejapný kecy
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: liaz?

No čéče co by si asi tak chtěl za vykousanou a vopatlanou krabici vod bot...se nedivim že nevíš co si za to říct....
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: liaz?

Proc nejapny kecy ......... fakt si rekni o 10kc , kup za ne smirgl a vzdycky pred lakem vojed aspon otrepy po rezani. Moje auto je taky hrozny , ale aspon z vic jak 5m to neni poznat :mrgreen:
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
marcel
Uživatel
Příspěvky: 447
Registrován: 20.12.2012 20:56
Bydliště: Banská Bystrica - Králiky
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: liaz?

Kolko mas rokov ? ak to bol tvoj prvy pokus o stavbu - oki . ale fakt to nie je -bez urazky -vhodne na predaj..
moja prva karoseria sa ties pacila iba mne...ale dalsie stavby sa uz pacia aj ostatnym...takze treba sa poradit s niekym ako a z coho stavat a treba sa hlavne s detailami a brusenim a striekanm viacej vyhrat ..drzim palce.
Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

Re: liaz?

jak pise rotruck, kdybys aspon obrousil otvory pro okna a atd. celni sklo zapatlany cimsi. Taky to vidim tak 10kč a ty kola co tam mas, ty sou tak na polovicni auto
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: liaz?

Á nébo tomu musíš pořešit nějakou legendu....protože kastle s legendou může bejt i nepovedená ale platí se za příběh....třeba Nivákovo Niva....to je kastle s legendou.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Kolardo

Re: liaz?

no psal jsem, že model není ještě hotov... maska jen provizorní, okna ještě budu řešit... co se barvy týká, tak ta červená je v poho... tu bílou mi dal investor... nemůžu za to, že se loupe... akorád mě udivuje, že tady píšete 10kč je pro to, že tam jsou chybné nějaké detaily, které mámv plánu stejně doladit... když komunikuju s modelářema po icq, padají uplně jiné cifry a nepíšou tam blbosti jako někteří tady... chci vidět, kdo z vás by se model nechal zaplatit 10kč... fákt díky za radu...
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: liaz?

Neposlouchej je, 10 Kč je fakt málo, a kolik si máš říct, no, tak si to spočítej, práce je fakt drahá, podle toho co píšeš jsi to dělal nějakých 29 týdnů, to cca 1218 pracovních hodin, já třeba účtuju zákazníkovi 600,- za hodinu, tak to máme cca 730 800,- k tomu materiál a energie tak já myslím, že tak těch 800 000,- by se dalo chtít... no ale, to by měl asi i Liazku 1:1, teda nějakou ojetou z bazaru. Tak ale zkusit to můžeš, třeba ti to dá, když je to známej. Za to zaplatíš víc než slušnej pohřeb až tě zabije, až uvidí co jsi mu prodal...
bflmpsvz
Kolardo

Re: liaz?

aha... takže další moudrá rada... fakt idioti... pak má s váma člověk něco řešit...
Uživatelský avatar
KnightRider
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 31.08.2009 0:00
Bydliště: Rumburk

Re: liaz?

:-(
Naposledy upravil(a) KnightRider dne 02.02.2013 9:39, celkem upraveno 1 x.
Kamil 1978
SCX Land Rover Disco 3 2,4Ghz
CC-01 Mercedes Benz G55 AMG
Loupak83
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 28.02.2012 0:00
Bydliště: Semily - Praha

Re: liaz?

no asi takhle : Na blbou otázku blbá odpověď
X-ray T3/2012 Stock
Durango DEX410V3, Durango DEX210
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily/386434194776233
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: liaz?

Hlavně bez urážek bych prosil.... ty si opravdu myslíš, že za to co máš na fotkách ti někdo dá nějaké peníze?
bflmpsvz
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: liaz?

fightliner

ZLODĚJ, PODVODNÍK, GRÁZL a LHÁŘ

Registrován: ned led 29, 2012 10:44 pm
Příspěvky: 220

já už jsem pár věcí zkoušel, tohle by neměl být problém, ale ultimátum do vánoc je fakt řacha... možná bych to stihl... ale nejprve bych vybral nevratnou zálohu na materiál.. nerad bych , abych něco rozestavěl a "zákazník" mi pak řekl, že už to nechce, jak se mi to již jednou stalo... Domluvíme se na emailu Kolardo-modely@seznam.cz
_________________
LŽU, DĚLÁM PODRAZY, OJEBÁVÁM LIDI ... NO JSEM PROSTĚ ZMETEK, TAKŽE POKUD CHCETE SE MNOU OBCHODOVAT, POČÍTEJTE S TÍM, ŽE VÁS VOJEDU.




A není náhodou tohle tvůj profil na jiném modelářském servru?
bflmpsvz

Zpět na „Tak takhle NE!!!“