Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: liaz?

Klucí klídek :-D přeci vás nevytočí ulhanej primitiv.... :-D On časem pozná že takhle ojebávat byla pičovina,nebo někomu rupnout nervy až ho ojebe a rozbije mu tlamu,to je celý... :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: liaz?

Kolardo píše:ale jo smějte se... a házejte sem další vaše dedukce... postavte si sami hasičský modelpouze z nových komponentů a pak se můžem bavit o tom, na kolik vyšla stavba...

Chlapče , neni model jako model .......... Obrázek

Kolardo píše:co je tu? pořád se do mě navážíte... ... to je normální? tak proč nepíšete i o těchto lidech?

Proto , že ty prudíš tady a neboj se , že se nestaráme i o tobě podobny ......... to jsi sám před chvilkou viděl na TamkaForu , kde ses zase objevil , když tady dostáváš kartáč ........

Kolardo píše:krom toho, kdo tu mluvil o 10L BARELU?... a ještě se vrátím zpět k mému FAKE inzerátu... já jsem psal, že je prodaný? co je to zase za výmysli?

Doslovně jsi chlapče napsal než jsi vymajznul ....... "mám vás u prdele , už je to prodaný" ......
PS: proto si se objevil na Tamka Foru , abys mrknul , jestli tam ten inzerát není obnovenej .. jasný :OK:

Kolardo píše:fuckbugu? ehm? kolik ti je? to jsem dělali v sedmé třídě, že jsem z nějakých slov tvořili slova, která nemají smysl... myslíš asi že jsi zajímavej ? já celou dobu píšu pravdivě, nevím proč si ze všeho děláte prdel a berete všechno na lehkou váhu?... prostě píšu všechno tak jak to je... nemám potřebu si vymýšlet... to jen tady někteří hledají problém tam, kde není


Fuckbook jsem zde nahodil já a myslím že nejen já, ale i někteří další tak výstižně označují jeho úroveň .......
No a zbytek citace no coment .......... poznali tě myslím všichni dostatečně ......... ty kterej vyfotíš kdejakou nedodělanou sračku a fotky hned prezentuješ , že bys nenafotil a nepochlubil se takovými skvosty .... třeba na Fuckbooku ?? Tomu nevěřím.... nevěřím .....nevěřím .....nevěřím .... NEVĚŘÍM
Naposledy upravil(a) rotruck dne 08.02.2013 23:52, celkem upraveno 2 x.
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
Klingy
Uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 11.02.2012 0:00
Bydliště: Praha Západ

Re: liaz?

Wendis píše:Klucí klídek :-D přeci vás nevytočí ulhanej primitiv.... :-D On časem pozná že takhle ojebávat byla pičovina,nebo někomu rupnout nervy až ho ojebe a rozbije mu tlamu,to je celý... :-)


Jo jo některý lidi se jentak ojebat nenenchaj :-D http://www.youtube.com/watch?v=Nxby2GZXhAc
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Re: liaz?

Výmluvy, lži a podvody, jsem rád že takových jako jsi ty je mezi modelářema opravdu jen pár..
Kolardo

Re: liaz?

nikomu nervy nerupnou, nikdo mo hubu nerozbije, jelikož nikoho nepodělávám ;-)
co že chcete vědět o modelu? vše podstatné už víte né?
nechám to tedy na tom podvozku strady, jsou tam nová kola ansmann 96mm, combo regl speed 2 star + motor 55T rockcrawler, čerpadlo s elektronickým spínačem.. 2x svetelná jednotka... jedna na ovládání světel, druha na ovládání majáku + sirény
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: liaz?

wendis, vytočí a dost, prostor měl, co udělat?
Urážel všechny kdo měl výhrady.
Pořád jsem mu psal, omluv se a začni znova.
Co udělal?
Omluvil se a rozjel to znova.
Pořád mu píšu, dej foto a pak ti lidi uvěří.
Co udělal?
Hovno.
Keci, keci, keci a potom zase keci.
Nejlepší bylo najít jinej inzerát a teď házejte špínu na někoho jinýho, Já jsem přeci nevinej :-(
Dyk to dělá každej druhej 8o
Nerozčílit se je asi pro mě v tuto dobu nadlidský úkon :-I
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: liaz?

Kámo zatím víme jen to co si napsal, nic víc :-D
Kolardo

Re: liaz?

[b]omluvil se a rozjel to znova???[/b to snad nemyslíě vážně??? kdo tady zase začal rejpat a vyvolávat další konflikty??? to že se omluvím neznamená, že si nechám srát na hlavu....
Uživatelský avatar
borisa160
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 31.03.2012 0:00
Bydliště: Kladensko

Re: liaz?

maztekk píše:wendis, vytočí a dost, prostor měl, co udělat?
Urážel všechny kdo měl výhrady.
Pořád jsem mu psal, omluv se a začni znova.
Co udělal?
Omluvil se a rozjel to znova.
Pořád mu píšu, dej foto a pak ti lidi uvěří.
Co udělal?
Hovno.
Keci, keci, keci a potom zase keci.
Nejlepší bylo najít jinej inzerát a teď házejte špínu na někoho jinýho, Já jsem přeci nevinej :-(
Dyk to dělá každej druhej 8o
Nerozčílit se je asi pro mě v tuto dobu nadlidský úkon :-I


Pravdu máš, já jen fakt nechápu, proč nevezme mobil, neudělá pár fotek a má klid, ale on ne - radši najde nějakej inzerát dalšího pitomce s ilustračním fotem a schová se za něj. Kolorado: mám dobrýho známího psychologa - nechceš pomoct? Nemám k tobě radši další komentář, protože nad tebou lámu hůl. :EVIL:
Tamiya TA-02 Dirt Trasher
Tamiya NDF 01 Nitro Thunder 2,5 ccm
Tamiya CC-01 Mitsubishi Pajero
Trail Finder 02 Toyota Hilux
http://borisa160.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/stanekrent1?feature=watch
http://www.stanekrent.cz
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: liaz?

Kdyť si si na ní nasral sám 8o
Uživatelský avatar
borisa160
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 31.03.2012 0:00
Bydliště: Kladensko

Re: liaz?

maztekk píše:Kdyť si si na ní nasral sám 8o


a to hovno pořádně smrdí...
Tamiya TA-02 Dirt Trasher
Tamiya NDF 01 Nitro Thunder 2,5 ccm
Tamiya CC-01 Mitsubishi Pajero
Trail Finder 02 Toyota Hilux
http://borisa160.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/stanekrent1?feature=watch
http://www.stanekrent.cz
Kolardo

Re: liaz?

opět neinformavanost... inzerát jsem podal cca před měsícem"!!!! sorry, ale o půlnoci ti fakt nic fotit nebudu... ani nevím co bych měl fotit? fotky máte... a pokud ne, napište rotruckovi, nebo třeba wranglikovi, oni vám určitě nějaké fotky najdou, i když se nebudou shodovat s těma mýma, určitě jim věřte :D
Uživatelský avatar
UFO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 823
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 2, podskalí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: liaz?

Kolardo píše:... ani nevím co bych měl fotit?...


...jsme dva :mrgreen:
Pajero
ÚŽAS

,,Hledáš-li šikovnou ruku, najdeš ji u svýho ramene..."
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: liaz?

Hele, seš tak labilní nebo úplnej dement, koukni zpět kolikrát jsem ti psal o foto. Děláš jako by to bylo jen teď, tak zítra konečně seber odvahu a něco nám nafoť a pro mě za mě to může být i ve dne.
Jinak kluky si moc opravdu neber do huby protože tě znají z tvých příspěvků jinde a určitě jim budu věřit víc než tobě.
Proč si myslíš že na tebe hází špínu?
Kdyť ty ses tak choval a zatím si nic jiného neukázalObrázek
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: liaz?

Kolardo píše:nikomu nervy nerupnou, nikdo mo hubu nerozbije, jelikož nikoho nepodělávám ;-)
co že chcete vědět o modelu? vše podstatné už víte né?
nechám to tedy na tom podvozku strady, jsou tam nová kola ansmann 96mm, combo regl speed 2 star + motor 55T rockcrawler, čerpadlo s elektronickým spínačem.. 2x svetelná jednotka... jedna na ovládání světel, druha na ovládání majáku + sirény

KONČÍM...ty nechceš prachy který ti nabízim....ty nechceš aby ti někdo pomohl a ani nechceš aby sis tu vylepšil reputaci...Ty jenom chceš aby sme si mysleli že máš doma combo a čerpadlo....tak teda jo...no a co?... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM

Zpět na „Tak takhle NE!!!“