Kolardo

P,V: Audio sestavu do auta za model

Zdravím, nevyměnil by semnoiu někdo model za mojí audiosestavu do auta? skládá se ze subwoferu 1000w a zesilovače 1600w, takže je tam tolerance 600w na zapojení dalších reproduktorů... ty můžu přidat taky, buďto 3 pásmové 300w repráky od sony 2ks NEBo 600w blaupunkt... v případě zájmu, pište SZ, žádný konkrétní model nehledám, nabídněte :)
Kolardo

Re: P,V: Audio sestavu do auta za model

foto
Přílohy
$(KGrHqV,!lMF!hLQy12TBQkPWGzt-w~~48_72.jpg
$(KGrHqV,!lMF!hLQy12TBQkPWGzt-w~~48_72.jpg (29.72 KiB) Zobrazeno 5603 x
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: P,V: Audio sestavu do auta za model

Četl sem to včera a přemýšlel nad tím, ale jelikož tě znám,tak pošta v tomto připadě neexistuje a do Chomutova nepojedu. (kolik je cena orientačně?Nebo co si představuješ za model.. Pokud to funguje.)
Kolardo

Re: P,V: Audio sestavu do auta za model

ružabmx, myslím, že problém nebyl jenom ve mě... měl jsem se chovat jinak, nicméně ty jsi měl taky chápat, že člověk nemá čas si vyzvendout balík hned první den co dorazil... když jsem byl třetí den ten balík vyzvednout, tak mi poštačka řekla, že balík sice má, ale že mi ho nemůže vydat, že sis zažádal o poslání zpět... Už se k tomu nechci nijak vracet, co bylo,bylo... Osobní předání bych uvítal, abychom se vyvarovali případným problémům... basák váží 16kilo a zesík 5, takže na poštu se s tím tahat taky nechci, takže pokud chceš, přijeď...basák stál 3999kč a zesík 4999kč cenu orientační cena +- 4500kč o ceně budeme smlouvat na místě nebo výměna za model... nabídni.. jak jsem psal, nic konktrétního nesháním, ale měl by to být crawler, nebo nějaká expedice... :) kdyžtak zavolej 604 11 93 50 :)
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: P,V: Audio sestavu do auta za model

Za ty prachy si ten bordel strč zpátky do hnoje odkud si ho vytáhl !
A maš pravdu seš zmrd a zmrdem zůstaneš, proto si mě přesvědčil že se stavím, ale pro peníze za balík co mi dlužíš :wink:

Zpět na „Tak takhle NE!!!“