Uživatelský avatar
robur
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 28.11.2009 0:00
Bydliště: skoro Svitavy

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

A už se peeerou , už se peerou , já říkala že si ty čumáky rozbijou :mrgreen:

Nechte to na prodávajícím čas 0:00 h je dle pravidel aukce naprosto regulérní i podle toho jak bylo psáno a navíc je pro něj finančně příznivější , když jste se moc neodvázli s přihazováním , čekal jsem větší smršť :mrgreen:
Jen jste mne nakrkli , že jste si vzpoměli na mýho žlutýho monsterMoga , celou dobu byl krásně zapomenutej s mejma 10kč na začátku. A to jsem si řikal jaký neudělam gesto když za něj dám 100kč na charitu ........
2,4 GHz / Medvěd G
Uživatelský avatar
Jasper
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 05.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Tady se nikdo nepere :OK: Jen občas nevycházím z údivu :-D
SCX10 - F150
FOTKY
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

:FRIENDS: Doktore já su tak Šťastné já jsem vyhrál.


UPOZORNUJI ŽE SE PŘI AUKCÍCH TOHOTO TYPU BERE ČAS SERVRU NÉ CO MÁTE NA HODINKÁCH.
MAX616
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 01.05.2011 0:00
Bydliště: Praha - Hostavice

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

No myslel jsem do konce nedělě, ale moje chyba že jsem napsal 00:00 mělo to být asi 23:59:59
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

nenech se rozhodit, klidne to protahni do nedelni pulnoci... :CIAO:
Obrázek
Uživatelský avatar
robur
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 28.11.2009 0:00
Bydliště: skoro Svitavy

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Mr-Monty píše::FRIENDS: Doktore já su tak Šťastné já jsem vyhrál.


UPOZORNUJI ŽE SE PŘI AUKCÍCH TOHOTO TYPU BERE ČAS SERVRU NÉ CO MÁTE NA HODINKÁCH.


Mám obavu , že neschopnost jedince nastavit si správný formát času ve svém uživatlském profillu není zrovna nejvhodnějším důvodem k vítězství v aukci . Většina z nás má čas na servru správně :wink:
Jinak vytvářet podmínky aukce po jejím skončení je taky pěkná zhovadilost , to se hned tak nevidí :mrgreen:
2,4 GHz / Medvěd G
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Proto nemám rád aukce...všichni se stejně nakonec pohádaj..... :mrgreen: :-D
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

robur píše:Jinak vytvářet podmínky aukce po jejím skončení je taky pěkná zhovadilost , to se hned tak nevidí :mrgreen:

Ale zase o to je to dobrodruznejsi ne ..... :-D
Tohle na aukru nezazijes.

robur píše:Mám obavu , že neschopnost jedince nastavit si správný formát času ve svém uživatlském profillu

Toto sem uplne nepochopil, mam v profilu utc+1. Navic se tu uz nekde resilo ze forum stale pouziva letni cas i v zime, ja muzu nastavovat co chci.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Mám obavu , že neschopnost jedince nastavit si správný formát času ve svém uživatlském profillu není zrovna nejvhodnějším důvodem k vítězství v aukci . Většina z nás má čas na servru správně
Jinak vytvářet podmínky aukce po jejím skončení je taky pěkná zhovadilost , to se hned tak nevidí


Tak na tohle ti odpovím opravdu rád. Virtuaní svět takže i tyto stránky žijí díky přispívatelům jako seš ty nebo já ,ale také mají svůj virtualní život který se neřídí tvím nebo mím časem . Mimo jné když si nastavím čas serveru jakýmkoliv způsobem ty seš povinen se řídit tímto časem . Věřím že i sleduješ zprávy a jiná media a dobře víš co dokáží sítě.


PS. pro lepší pochopení když je někdo blbec a neumí se podívat do pravého horního rohu je to jen jeho mínus . Mimo jiné dal jsem příhoz dosti brzy a každý mne mohl 10x přehodit takže nic nečestného na tom není, ale klidně se můžeme i soudit. ;-)
Uživatelský avatar
robur
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 28.11.2009 0:00
Bydliště: skoro Svitavy

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Nic proti milé "médium" blbec (jak říkáš ty) uvidií v onom pravém horním rohu pouze to co si ve svém uživatelském profilu nastavil - já píšu teď v 12:34 a v horním rohu mám 12:34 a v dolním na PC taky 12:34 - asi nejsem normální uživatel - tak :wink:
2,4 GHz / Medvěd G
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Že se na to nevyserete ....... kvůli jednomu chudákovi co nemá koule na to aby to překous se tady budete hádat. On se na to vykvajzne a raději křepčí někde na diskotéce a pak tady ráno pokřikuje o virtuálním světě .....

Mr Monty ........ já si taky v profilu tohoto fora nastavuju čas tak jak ho akceptuje 99,9 % lidí a pak ho kupodivu mám správně. Moderní média o kterých mluvíš ti to umožní jediným zakliknutím čtverečku a díky tomu nejsem ani o hodinu mimo ani sto let za primáty ..... neuvěřitelné co ??
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
lada
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 27.09.2012 12:13
Bydliště: Slušovice

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

co se tyka protazeni aukce do nedele do pulnoci aukce byla do 17 a ne vcetne takze jak teda je konec nebo po uprave autora aukce pokracujeme nebo to bude podle potreby .akorat kdyz jsne se prehazovali 23,59 tak nikdo nenapsal ze aukce je jeste 24hod ))vytka je urcena k organizatorovy aukce hlavne tu neco napis poslal sem ti aj PN a nic ja se bez tech popelaru obejdu ale rad vym nacem jsem :-( :-(
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Viděl bych to tak , že v této chvíli není co řešit "první" aukce skončila a vlastně není potřeba o ničem tady diskutovat. Jediný kdo má co říct je prodávající , ať už napíše sem , nebo jednotlivcům do SZ / PM cokoli bude to respektováno , prodává on .
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
MAX616
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 01.05.2011 0:00
Bydliště: Praha - Hostavice

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Já váš virtuální život nehraju a cokoliv dělám do pondělí nebo neděle, dělám do konce toho dne, takže když jsem napsal do neděle myslel jsem neděle a 00:00 nebo 24:00 je pro mě stejný čas řídím se pouze datumem.
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Viděl bych to tak , že v této chvíli není co řešit "první" aukce skončila a vlastně není potřeba o ničem tady diskutovat. Jediný kdo má co říct je prodávající , ať už napíše sem , nebo jednotlivcům do SZ / PM cokoli bude to respektováno , prodává on


Vidím to stejně.

Zpět na „Tak takhle NE!!!“