Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

MAX616 píše:Já váš virtuální život nehraju a cokoliv dělám do pondělí nebo neděle, dělám do konce toho dne, takže když jsem napsal do neděle myslel jsem neděle a 00:00 nebo 24:00 je pro mě stejný čas řídím se pouze datumem.


Teda jestli to chápu dobře, aukce stále běží a končí tak jak jsem to chápal od začátku? Teda dokud je neděle 17.3. Příhoz s datem 18 už neplatí. ? Chápu to dobře?
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Tedy pánové, už dlouho jsem se tak nepobavil, to je groteska lepší Chaplina, kdyby mi někdo vyprávěl, co se může dít na modelářském fóru, nevěřil bych mu. Ale takový je už život... :-( 8o :NO: :-D
bflmpsvz
Uživatelský avatar
vencaxrv
Nově příchozí
Příspěvky: 66
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

MAX616 píše:Já váš virtuální život nehraju a cokoliv dělám do pondělí nebo neděle, dělám do konce toho dne, takže když jsem napsal do neděle myslel jsem neděle a 00:00 nebo 24:00 je pro mě stejný čas řídím se pouze datumem.

a já už myslel že jsem to pochopil špatně ale naštěstí ne prostě je konec v neděli o půlnoci
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Tohle je teda síla.
Příště, pokud se najde opět někdo podobný,ať laskavě uvede naprosto přesně kdy aukce končí,aby nevznikaly právě tyto dohady,který jsou naprosto zbytečný.

Jo a taky by třeba prodávajícího mohlo trknout očíslovat položky. :-(
Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Pokud jedem pořád, ale bordel v tom dělat nechci, tak dávám
300,- za oranžový Unimog Fuhrpark
100,- žlutej unimog monster

Pokud ne, gratulace vítězům
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče
Uživatelský avatar
robur
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 28.11.2009 0:00
Bydliště: skoro Svitavy

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

milan008 píše:Tedy pánové, už dlouho jsem se tak nepobavil, to je groteska lepší Chaplina, kdyby mi někdo vyprávěl, co se může dít na modelářském fóru, nevěřil bych mu. Ale takový je už život... :-( 8o :NO: :-D


Dělalo se to pro zábavu a zábava to je ne ?? Nedělej si s tím hlavu Milane , jelikož žádná pravidla pořád nejsou , tak si myslím , že už to tak všichni i berou .

sMERIn píše:Teda jestli to chápu dobře, aukce stále běží a končí tak jak jsem to chápal od začátku? Teda dokud je neděle 17.3. Příhoz s datem 18 už neplatí. ? Chápu to dobře?


Myslím , že nechápeme nikdo nic , nakonec se možná ukáže , že to má být až neděle 17.3. 2014 , nebbo 2015 či 16 ale proč to řešit .
2,4 GHz / Medvěd G
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1243
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

ja to teda taky chapal jako do nedele do pulnoci
jen to spatne napsal

pokud se budeme drzet presne toho, jak to bylo napsano - tak to melo skoncit v sobotu o pulnoci (sobota 24:00:00 = nedele 0:00:00)
pak tedy vsechny prihozy z nedele jsou uz po
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Já odstupuji od aukce a ruším své příhozy, jak řekl robur jeto komedie když to neprodá za co chce prodlouží aukci . :-D
Uživatelský avatar
ivandr
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 28.08.2010 0:00
Bydliště: Česká Lípa

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

ivandr píše:
Gluck píše:Nemam to rad tot vse mou nabidku neprijal (500) a ted se nas snazi vsechny do 17,3 podojit

Souhlas,na aukce je AUKRO

Pánové jak jsem psal:Na aukce je AUKRO.
To je stále můj názor,ale je zase fakt že byste se u toho tolik nepobavily :CIAO: ,nebo nenavztekali :-I ?
http://rcivandr.rajce.idnes.cz/
http://ivandr.galerie.cz/5597378-rc-modely
1:10 AXIAL SCX-10 HONCHO
1:10 AXIAL SCX-10 Jeep Wrangler
1:10 Ansmann Mad Rat 2WD buggy

Banda Team
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Ale podobná fraška už tu v marketu přece byla několikrát a nemuselo vůbec jít o nějakou "aukci". Stačily úplně tahanice o pořadí nabídek, jejich formě a prokazatelnosti, závaznosti pro prodejce, atd.
Dle mého skromného názoru taky "do neděle" znamená do neděle 0:00:00, stejně jako všude jinde - do dosažení daného časového údaje. Stejně, jako "do dvanácti" neznamená do 12:59, autobus v 15:50 nejede v 15:50:59, jako na aukru např. 15:50:59 neznamená 15:50:59,99 a podobně. A to bez ohledu na to, kolik zadavatel na protahování vydělá. IMHO tak jsou časové údaje chápány a interpretovány i právně. Na rozdíl od běžného inzerátu, bez jakékoli nárokovosti pořadí, kde prodávající běžně upřednostní nejlepší nabídku a ostatním se klidně a slušně omluví, že už je to pryč, výsledky téhle frašky už by se myslím úspěšně daly vymáhat na zákonném podkladě, viz veřejný příslib a pod.

Jinak ale dobrá zábava. Zase se sem tam někdo projeví, aby voptimistum došlo s kým maj tu čest, a tak.. :OK:
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Sleduji to do začátku a řeknu Vám, že jak zábavu tak frašku z toho dělají Ti co přihazují, ne vyvolávač aukce. Podle nadpisu jsem to od začátku chápal tak, že aukce bude do konce 17.3.2013, věřím, že MAX616 se chtěl jen zbavit a třeba někomu pomoct ke kastli či hračce. Bylo taky jasný, že někteří kamarádi přihazující budou kvůli této aukci chvíli nekamarádi, ale jelikož jsme "šibnutý" všichni tak se na první akci tomuto všemu jen zasmějete. Taky jsem měl na něco zálusk, ale nebudu na nic přihazovat, zvlášť když přihazující napsal, že s tím má úmysl dát to synovi. Při těchto cenách je jednoduché někoho přehodit, ale myslím si, že jste chtěli vyučit Maxe - KAM PATŘÍ AUKCE - a vzápětí se pobavit. Tak se těším na zítra až si přečtu výsledky, a BAVTE SE PROSÍM :OK: ať je prča. Jirka.
Trial, Drift, Silnice, Terén
ovocid
Nově příchozí
Příspěvky: 66
Registrován: 13.09.2011 0:00
Bydliště: Hořice v Podkrkonoší
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Ahojda, zajmavá podívaná a něco k zasmání.
Jak probíhá aukce aliz Aukro v čechách.
Už se těším jak dopadne tato zajmavá pohádka.
Docela by se mi tam něco líbilo, ale nechám to
na jindy, až se bude třeba zase něco konat. M.
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Mr-Monty píše:Já odstupuji od aukce a ruším své příhozy...


Aby to za chvíli nebylo odvolávám, co sem odvolal. :mrgreen:
Obrázek
berta
Nově příchozí
Příspěvky: 50
Registrován: 19.06.2011 0:00

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Takže, pokud aukce ještě běží, což jsem tak původně chápal,
tak dávám - oranžové mog - 320,
žlutej monster mog - 120,-
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: P : Aukce do 17.3. 3xUnimog, Hummer, Nissan,Jeep Wrangle

Aby to za chvíli nebylo odvolávám, co sem odvolal.


Já slovo držím to mohou ti kdo mne znají potvrdit. Mezi me další vlastnosti patří i hrdost a čest jestli je něco co nikdy nechci stratit je moje slovo a mích 9 mm argumentů teda 7,92mm . Vše ostatní je už jen otázka peněz a známích. :OK:

Zpět na „Tak takhle NE!!!“