Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: 2. závod - zrušeno

nivak píše:V tomhle kraji je to prostě všechno za zenitem... né že by tu lidi nebyli...to asi jsou, ale málokomu se chce vytáhnout paty z baráku, nebo nemaj čas a to je pak v prdeli žejo... my s Pavlem se taky moc nikde neukazujem, :-D


Jo to je pravda, ale nikam moc daleko se nemusí. Vždyť v okolí toho tady je dost. Je škoda, že se nejezdí už ani Ostaš.
Jen tak mimochodem, nevadilo by vám, kdybych tam vyhlásil expedici? :-p
Je to přeci jen vaše expedice??? Nechci jí přebírat ale dlouho jsme tam nebyli a tak si myslím, že by to nebylo naškodu. :-)

Jinak z našeho koutu tady opravdu už není kdo. Jak možná víte nebo né Bubla už v Jaroměři není a v současné době má dost práce s baráčkem který si koupili. Kluci z HK. taky nebydli v HK a mají podobné starosti jako Bubla. No a dál to snad už víte. Tak, že nejaktivnější jsme já a Pavel z Týnyště. Jinak jsou tady ještě kluci z Úpice ale na ně nemám kontakt.
Tím nechci říci, že na to kašlete. Prostě se ještě učíte a je logický, že toho času není nazbyt. :BYE:
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: 2. závod - zrušeno

Jasně, nahoď nějaký datum a my se s Pavlem určitě ukážem, naše expedice to není, jen to máme za barákem...

S Pavlem jsme se bavili už vo Hvězdě... ale vlákno je založený, teď nevim na kdy :-)
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: 2. závod - zrušeno

Já ty akce teď taky flákám. Chystal jsem se dorazit na trialy, první nedopadl mojí vinou, druhej takhle no...na expedice autobusem prd. Z lendu jsem schopnej sejít na zastávku relativně kdykoli a za chvíli. Motku mám ještě na měsíc rozebranou.
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
Uživatelský avatar
KarlosM30
Nově příchozí
Příspěvky: 89
Registrován: 12.11.2013 20:27
Bydliště: Studnice u Náchoda

Re: 2. závod - zrušeno

:-( 8o :NO: :cry: :cry:

Tak to mě mrzí, že to nedopadlo. Těšil jsem se, jak vám natrhnu .... :twisted: :twisted:
Když budete něco kutit , tak dejte vědět přez kecálka. (třeba jen tak pojezdit)
Zatim čus
Axial SCX 10 - Jeep RUBICON
http://karlosm30.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
losmiros88
Nově příchozí
Příspěvky: 47
Registrován: 24.06.2014 23:44

Re: 2. závod - zrušeno

Kluci,když vám to nevyšlo u vás,alespoň přijeďte 3.9.do Postřelmova a ukažte,že vás trial BAVÍ !Dá se i vlakem,do Zábřeha pro vás klidně přijedeme.Můžete i v pátek,bude sranda.Jakékoli info na tel.MIRA 603963373.Těšíme se na vás-Mira a Hrášek. :BYE:
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: 2. závod - zrušeno

Nazdárek Míro! :-)
Sic se zpožděním, ale i tak děkujeme za pozvánku! :-) To víš... žně... senáže... Východ no.... :mrgreen:

Už plánujeme, jak se k Vám dostat, vypadá to zatím tak, že to zkusíme na pankáče vlakem :twisted: nicméně 8 minut na přesnup u Českých Drah mi příjde jako dost hazard... nu což... vyjedeme už ve středu :-D
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...
Uživatelský avatar
losmiros88
Nově příchozí
Příspěvky: 47
Registrován: 24.06.2014 23:44

Re: 2. závod - zrušeno

Kluci,teprve teď jsem si všiml odpovědi..........Kruci,kluci,přijeďte!!! Máme nachystanou nádhernou trať,budete čumět.
Byli by jsme s Hráškem FAKT moc rádi,kdyby jste se na nic nevymluvili a fakt prijeli.Slíbili jste to a dlužíte nám to,moc rádi vás uvidíme.Přijedou kluci z Plzně a Desťák a spol.,bude fakt sranda...Veškeré info na tel.Mira 603963373. :tleskam:
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: 2. závod - zrušeno

No hoši, výmluva na světě - senáže... :-(
Moc nás to mrzí, nicméně pak pojedeme na AST do Krnova, tak doufám, že se potkáme tam... :-)

S naším trialem to jinak ale vypadá bídně, protože zde prostě nejsou lidi ochotní těch pár kiláků dojet, to nás taky mrzí... Takový práce na dráze a uplně k ničemu... a ve finále dva dny běhat kolem závodu, když nikdo nepřijede... je to škoda, no, asi se přestěhuju na moravu...
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: 2. závod - zrušeno

:NO: Na Moravě je úplně stejný nezájem někam přijet, dráhu buduju čtvrtým rokem, myslím si, že vymazlená je dobře a jsem MOC rád za jednu jedinou akci za rok. :-(
bflmpsvz
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: 2. závod - zrušeno

Když vidím ale kluky jako Míru, Hráška, kteří jsou ochotni přijet přes půl republiky, tak je to naprosto o něčem jiném, protože tady nikdo takový není...
My s Jiřinou jsme omezeni řidičákem, ale jen co mi klapne 18, tak budeme na moravě pečení vaření.... :twisted:
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...

Zpět na „RCNivaLend“