Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015

Obrázek


Vážení přátelé modeláři. Velice rádi bychom Vás pozvali, na takový víkendový RC kemp. Nad tímto projektem přemýšlím s Desťákem od zimy a rádi bychom udělali takové zábavné setkání všech modelů v nádherné lokalitě kempu Vodník. Tento kemp je, dalo by se říct, svým způsobem unikátní pro veškeré RC modely. V horním prostoru kempu je In-line dráha, kde se dá jezdit s jakýmkoliv břichoplazem po buginy. Okolní travnatý prostor vhodný pro všechny létající modely.

Obrázek

První fotka focená 15 m od lesíka, kde se bude konat hlavní závod. Les má 190x70m, takže na sebe při závodě pěkně uvidíme :YOP: Nebojte se že to bude nuda, protože tento lesík je asi fakt nejlepší co jsem kde jezdil. Co metr to výzva a ve dvou jsme schopni jet 50m půl hodiny a není moment, kdy by jsme se nudili :OK: Ale o tom si napíšemRC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015 závěrem.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ve spodní části 50m od lesíka je restaurace, kde nás budou po celou dobu napájet a nabíjet :lol: Budeme mít na pátek k dispozici gril, na který si každý může přivést co chce. Možnost i plátna na promítání, ale myslím, že to je zbytečné a raději si budeme večer povídat u piva a grilu :lol: Hned za restaurací je další velký palouček, na kterém by se dali využít buginy, tanky, offroady a helikoptéry.

Obrázek

Před restaurací je nádrž 75 x 35m, kde máme schválené, využít ho o víkendu na čluny :!: Půjčují tam i pramici, takže kdo máte a přivezete čluny, tak pro ně nemusíte v případě závady plavat :-D Teď vážně :-p Nikdo z nás místních člun nemá a byli by jsme moc rádi, kdyby se na akci nějaký člun objevil.
Foceno z terasy restarace. Představte si tu pohodičku. Sedět po jízdě v lese na terase, či molu u pivka a přitom se ještě povozit lodí :-D

Obrázek

O hlavním závodu:

V sobotu 10:00 ráno odstartujeme expediční závod, který bude spočívat o průjezdu mezi 35cm širokými brankami rozmístěnými v pořadí na několika sekcích v našem zábavném lesíku. Směr cesty bude ohraničen z části mlíkem, aby nikdo nebloudil. Ve Vimperku na ortodoxní pravidla nejsme a víc nám jde o zábavu všech a proto nejsou určeny žádné kategorie vozidel. Jet může jakékoliv OffRoadové vozidlo s náhonem 4x4. Může jet i Truck, ale také s pohonem 4x4. Je jedno zda se pojede po týmech, či jednotlivě. To záleží na každém soutěžícím, ale budou i úseky kde bude třeba naviják, či pomoc druhého obrátit při převrácení auto na kola, tudíž doporučuji jet minimálně ve dvou.

Bodování:

- 10b Dotek branky - je jedno zda bude přejetí, či sebemenší dotek pravé, nebo levé branky. Prostě každý dotek jakékoliv tyčky je za 10 bodů

- 30b Použití navijáku, lana, řetězu - pouze na vytáhnutí/vyproštění sám sebe. Pokud bude někdo svým navijákem či lanem tahat někoho jiného, tak si 30 bodů připisuje vlečené vozidlo.

- 70b Neprojetí branky - pokud vozidlo nebude schopné překonat může branku objet za 70 bodů

- 100b Dotek rukou, pokud se vozidlo nebude možné vyprostit jiným způsobem. Při závadě se na vozidlo může šáhnout a opravit, poté se umístí do polohy, kde skončilo bez připsání 100 bodů

Každý dostane list a bude si hodnotit sám. Jak jsem již zmínil, jde o zábavu a proto prosíme, aby nikdo nepodváděl :!:

Startovné tohoto závodu je 100,- Kdo bude chtít závodit, prosíme o přivezení vlastní propisky z důvodu úspory a ceny startovného.

Průběh celého RC Kempu

Sraz bude v pátek od 16:00 do noci, či můžete přijet jen v sobotu na hlavní závod. To je na každém. Kdo chce může přijet i dřív. Já tam budu někdy od oběda. Plán je jednoduchý. Přijet s jakýmkoliv modelem a užívat si s ostatními modeláři, podívat se po okolí, prostě taková víkendová dovolená s modelem. V pátek volná zábava, půjdeme se projet, něco ještě připravíme, dáme pivo, večer rozděláme gril, něco sníme a můžeme zase jezdit. Fakt veget.
Mám igelitku s tenisáky na rozřezání, tak z nich můžeme kdekoliv vytyčit nějakou dráhu a blbnout. Budou k dispozici branky a bodovací výkazy, tak se můžeme domluvit a zajezdit klasický trial a změřit síly. Vemte sebou manželky a děti. Hned u restaurace je venkovní dětský kout.

Mapa a plánek akce ZDE

Obrázek

Ubytování http://ubytovani-vodnik.cz/cenik-ubytovani/ Paní Smetanová 776 069 756

Zváni jsou úplně všichni a věřím, že to nás čeká nádherně strávený víkend plný skvělé zábavy. Na všechny se moc těšíme :BYE:
PS: Bylo by od každého z Vás nahlásit přibližnou účast a počet členů z organizačních důvodů a připravenosti personálu restaurace a množství zásob jídla. Děkuji
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
modrejpupek
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 04.08.2014 11:54
Bydliště: Sezimovo Ústí

Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015

Já to beru jako hlavní plán na tento datum, takže semnou počítejte. Přivezu Ascendera, rychlejší Traxxas a možná takovou "bastl" loďku. Co se týče počtu účastníků. Vím že jste mluvili o chatkách. Vzhledem k tomu, že bych měl sebou 10měsíční dcerku, tak dost záleží na zázemí. Takže buď sám, nebo s manželkou a dcerkou.

P.S. V případě, že pojedu sám, mám prázdné auto z Tábora, kdyby někdo chtěl svézt
Vaterra Ascender@Chevrolet Blazer K5
Traxxas Telluride@Jeep Wrangler
Uživatelský avatar
romca2
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 30.10.2011 0:00
Bydliště: PRAHA

Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015

Ahoj do Vimperka :BYE:
Zajímavé a lákavé? :OK: Petře jak odhadujete délku tratě časově a jak s výměnou baterie při závodu? :-p
Jinak pojedu z Prahy asi v Pátek sám a mohu vzít někoho? :-[ A to samé i s noclehem ? :-[
Jinak jsem nepostřehl cenu za chatku čí postel zda je možno napsat cenu? 8o
A nebo se to plánuje bez spaní v kuse Pátek-Neděle? ;-) :OK:
Nebo to bude končit v sobotu? 8o
Děkuji
Willys podvozek Losi
Hammer2 podvozek Tamiya
HUMVEE 1045 podvozek CR-01
Unimog U300 4x4 podvozek Losi do P2 PROTOTIP
Unimog U 300 4x4 podvozek Losi
Unimog U 300 6x6 podvozek Losi
http://romcaparma.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015

Ubytování doplněno. Je tam 9 chatek pro 5 lidí. Mám pocit že mluvili i o dvou chatkách, které jsou dvoulůžkové. Také nám něco naznačovali, že by se dala možná stáhnout cena. Zázemí je tam opravdu dobré i když s mimčem opravdu nevím :o To by chtělo zavolat a vyptat se. Co by bylo v téhle chvíli nejhodnější se předběžně registrovat. Personál a majitel by to také rádi věděli a díky tomu se dá ještě lecos domluvit, takže prosím pište účast.

Jinak závod vidím jednu z 5 sekci cca půl hod. Těžko říct. A do soboty jsem to dal zatím zkušebně. Já mám v plánu tam zůstat do neděle. To bude ten pravý odvaz. Nebudu mít jiné starosti než vegetit v kempu, popíjet pivko a stále jezdit :-D . Cca 1km lesem za nádrží se dá dojet k vysílači, takže může být expedice. Poslední dobou jsme si oblíbili zapíchat jednu sekci na trial a jezdíme, tam a zpět a pokaždé jiné místo a to mám také v plánu.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
modrejpupek
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 04.08.2014 11:54
Bydliště: Sezimovo Ústí

Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015

ok, zítra to proberu před rodinnou radou a dám vědět (byl bych spíše proto abych mohl jet sám :-D )
Vaterra Ascender@Chevrolet Blazer K5
Traxxas Telluride@Jeep Wrangler
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015

Včera jsem vytvořil výkaz na 4 sekce hlavního závodu. Budu rád za všechny připomínky.

Obrázek
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
modrejpupek
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 04.08.2014 11:54
Bydliště: Sezimovo Ústí

Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015

aktuální info: chatky už k dispozici nejsou. Respektive jsou prý až od soboty odpoledne :-(. Avšak prý se to každým dnem mění, tak to budu zkoušet.
Vaterra Ascender@Chevrolet Blazer K5
Traxxas Telluride@Jeep Wrangler
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015

Ahoj všichni :BYE:
Akce je za necelý týden, tak to tu musím drobet oživit a povyprávět o novinkách.

Přípravy jsou v plném proudu a zatím je to nejnáročnější akcí, co jsem kdy připravoval, ale myslím, že výsledek bude stát opravdu za to. V průběhu příprav jsme s Desťákem plánovali do posledního detailu včetně všech startů pod lesem, z důvodu pohodlí soutěžících, že se nebude muset čekat ve frontě, neboť bude na start stále vidět ze základny.

Pravidla:
- jsem drobet poupravil. Týká se to jen použití navijáku místo 30b. pouze 10b. Vytvořil jsem výkaz z obou stran. Na první stránce je výkaz na hlavní Expediční závod o 4 sekcích.

- na druhé straně je výkaz na Trial o 6. sekcích, který bude sloužit pro zábavu všech. Na půjčování bude volně k dispozici 5 setů trialových branek s měrkami a byl bych rád aby se využívali a partičky měřili jezdecký um mezi sebou.

- pod trialovým výkazem se nachází tabulka s přetahovanou, která bude hodnocena na největší počet zářezů v přetažení a první 3 soutěžící, získají Diplom za nejsilnější káru. Povrch přetahované tvoří polosypký povrch o velké rozloze, takže se o ozubení převodovek bát tolik nemusíte. Není povinnost se zúčastnit, ale věřte, že to bude zábava a už slyším řev fandících okolo :OK:

- hlavní změna je ve vozidlech. Může jet jakékoliv terénní vozidlo s náhonem od 4x4 po 10x10, které se vejdou do branky od 30-35 cm Nehledejte v tom problémy a rozdíly. Jde především o zábavu. Někdo má lepší průjezdnost, někdo boční náklony. Proč se dozvíte na konci.

Zde je souhrn výkazu.

Obrázek

Na této fotce obří dráha na přetahovanou. Vyrobil jsem 3 m dlouhé lano, takže aby někdo vyhrál, musí přetáhnout soupeře o 1,5m.

Obrázek

Desťák se vrhnul do výroby 90 branek, ale žádne špejle, nýbrž kvalitní železo a hliníkové destičky.

Obrázek

Pro vítěze Expedičního závodu jsou připraveny 31cm vysoké poháry a diplom.

Obrázek

Obrázek

:!: A nejlepší zpráva na závěr :!:

Běhání po úřadech a sepisování mailů se vyplatilo. Sehnal jsem od majitele Restaurace Vodníku sponzorský dar + dám zbytek startovného co zbude od ostatních nákladů, René Štika http://www.rcoffroad.cz/ dal hodně výraznou slevu, včetně přispění dalších cen a Kuba Mynář http://www.rc4x4-shop.cz/ to samé a výsledek je závěrečná tombola, ale taková, že vyhrává každý soutěžící vcelku hodnotný balíček :hura: Už dopředu chci upozornit na fér-play při hlavním závodě, skrz že si bude každý psát sám. Nesnažte se to šidit. Jde o zdravou soutěživost a né si zvyšovat ego a stát podvodem na bedně. Ceny jsou opravdu pro všechny.

Doufám, že jsem Vás tímto článkem hodně namotivoval. S Desťákem nás tato akce stála mnoho úsilí a času. Strašně se na Vás a na samotnou akci těšíme a věříme, že nás přijedete podpořit a užít hromadu atrakcí, zablbnout s různými modely a užít dobré zábavy. Mají být pařáky, ale v místních lesích je příjemně a moc se toho nenachodí.

Rád zodpovím každý dotaz a příští pátek naviděnou :CIAO:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015

ok a super....Už jsem psal do celorepublikovejch akcí a sem jen otázka :-D V Plzni to kluci věděj?A přijede i nějakej ten Dakar? :HOPS: Moc se na vás těšíme kamarádi :BYE:
Uživatelský avatar
kali99
Uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: 31.03.2014 10:27
Bydliště: České Budějovice

Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015

tak já hlásim 2x expedice a jeden slash :-)
Uživatelský avatar
BigFred
Uživatel
Příspěvky: 220
Registrován: 09.10.2009 0:00
Bydliště: Březová 78,Zdice

Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015

Ahoj hlasim 2 dospěli
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015

Super kluci. Budeme se na Vás moc těšit. Já nevím zda jsem to tu pořádně zmínil. Ač končí akce oficiálně v sobotu, tak je nás dost, kteří máme v plánu zůstat do neděle. Kdo by jste měl chuť tak to zvažte a můžete také. Možnosti jsou tam téměř neomezené a dá se dělat spousty věcí okolo. Doporučuji přivést si vlastní židličky k ohni. Lavic je tam sice okolo dost, ale ty patří k terase a nějaké okolo. Je to takový sichr. A vlastní půlitr pokud nechcete u ohně pít z kelímku, protože mají zákaz vynášení skla mimo terasu. To je jen doporučení na pátek večer. Jinak jsem dnes pozoroval místo, kde bude základna a super zpráva je, že v půl 4 odpoledne tam byl stále stín a v lese, kde bude závod je příjemně furt. Vždy z něj vylezem a dostanem pecku do hlavy :lol:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
BigFred
Uživatel
Příspěvky: 220
Registrován: 09.10.2009 0:00
Bydliště: Březová 78,Zdice

Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015

Dobra, dobra ženu,pulitr a karavan si vezmu vlastní :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015

Tady to docela žije :-D :-D :-D Takže já se taky hlásím jestli mě teda vemete do soutěže a Kali se přijede podívat na falešnej Gázík? :-D :-D :-D No to mě těší :OK: A díky kluci že přijedete podpořit naší akcičku :FINE:
Uživatelský avatar
Taurus84
Častý přispěvatel
Příspěvky: 525
Registrován: 06.07.2014 17:49
Bydliště: Malinovo

Re: RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015

Lokalita vypadá fantasticky - ako stvorená na takúto akciu. Ak by som už nemal na tento termín naplánovanú expe u nás na Sitno, silno by som uvažoval. Tak Vám prajem krásny víkend a príjemnú zábavu ;-)

Zpět na „RC Off Road Trial Vimperk“