Stránka 1 z 1

RC Projekt Vodník 5 Vimperk 9-12.8.2019

Napsal: pát črc 12, 2019 2:37 pm
od PitaW
Obrázek

Přátelé, kamarádi a hlavně modeláři,
jsem rád že se tento projekt dostál takové oblibě s čím dál větším počtem soutěžících a dostáváme se už na 5. ročník. Velice vřele Vás zveme a už teď se moc těšíme na společné zážitky jak s modely, tak s Vámi a věřím, že si to opět pořádně užijeme :D

Závod bude probíhat v klasickém podání jako loni, kdy v pátek bude uvítání a volná zábava se stmelovacím večírkem a v sobotu nás bude od rána čekat Expedičně-trialový závod, nejspíš opět na 3 sekce, aby se nejezdilo do noci a mohlo proběhnout vyhlášení ještě za světla a v druhém lese klasický Trial. Během soboty bude i soutěž krásy o nejhezčí model, o kterém budete hlasovat Vy všichni.

Na všechny soutěžící čeká opět tombola, která se bude hlasovat po vyhlášení výsledků Expedičního závodu.

K dispozici bude stanová základna s ohništěm a grilem a o občerstvení se postará příjemná restaurace Vodník, která je zároveň i naším hlavním sponzorem.

Další prostory pro modely budou prostory okolo areálu, včetně nádrže 70*35m pro RC čluny, tak můžete vzít vše co máte doma a užívat další hezké chvilky během čekání na sekcí v hlavním závodě.

Start hlavního závodu bude v sobotu 10.9. v čase 10:00
Startovné pro jednoho soutěžícího: 100,-

S městem ještě projednáváme prostory ke stanování jako loni, tak pevně věřím, že nám vyjdou opět vstříc a hned Vás budu ještě informovat, jakmile budu vědět víc.

Takže neváhejte a přijeďte nás navštívit a užít krásného víkendu v krásném prostředí areálu Vodníku. Už teď se na všechny moc těšíme.