Uživatelský avatar
romca2
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 30.10.2011 0:00
Bydliště: PRAHA

Re: 2. závod RC Offroad Trial ve Vimperku 31.8.2013

Moc pěkný. Spočítej startovné aby se to aspoň zaplatilo.
Willys podvozek Losi
Hammer2 podvozek Tamiya
HUMVEE 1045 podvozek CR-01
Unimog U300 4x4 podvozek Losi do P2 PROTOTIP
Unimog U 300 4x4 podvozek Losi
Unimog U 300 6x6 podvozek Losi
http://romcaparma.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
salamandr5321
Uživatel
Příspěvky: 118
Registrován: 14.07.2013 13:50
Bydliště: Praha 7 Holešovice

Re: 2. závod RC Offroad Trial ve Vimperku 31.8.2013

taky souhlasím,pokud jsem to správně pochopil financuješ to z vlastní kapsy,tak proč se na to nesložit,nebud blázen,takhle jsi stím měl dost lítání a starostí. Jinak děkuju za povzbuzení,už se těším,bude to změna oproti kamionům.. Slibuju,že v pátek budu trínovat,snad se nevysere nic na autě. Jinak ještě malá technická,dvě lipolky 5000 budou stačit ne?
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 2. závod RC Offroad Trial ve Vimperku 31.8.2013

Přesně tak, financuji to vše sám, ale kluci zlatý, mě nejde o peníze, ale hlavně o to že se zas po dlouhé době sejdeme a pořádně si to užijeme. Já se popravdě víc těším na Vás, než na celej závod. Líbí se mi, že s plno lidmi se už znám a celkově je to příležitost se poznat s dalšími. Ta páteční kalba je drobet úmyslná, protože co si budem povídat, u piva se poznáme nejlíp a díky tomu to vytvoří dobrou atmosféru i při závodě. Tím myslím, že se nebudou shlukovat jen partičky z města odkud přijeli a nikdo nebude mít ostych před druhými. :OK:
Startovné necháme na těch 70Kč. Ono co bych měl započíst. Branky, které jsem hlavně vyrobil pro sebe, když tam jezdím? Laminovačku, nebo barvy do tiskárny na transparenty? Špejle? To kluci fakt ne. Já nemám povahu na někom vydělávat. Poháry stály necelých 700,- s poštou a to se vybere určitě, plus teda asi něco navíc. A čas musí zaplatit dobrá zábava a nálada Vás všech. Mám dovolenou už od 20.7. až do 1.9. a mohu Vám říct, že z 95% jsem jí strávil makáním na dráze ;-)

Dane já mám taky taky 2x 5000LiPo a stačit by to mělo určitě. V pátek můžem vymlátit klidně jednu baterku a na závod Ti bude jedna stačit. Pojedou se 4 sekce po 8 minutách. Kdyby bylo náhodou málo lidí, tak se počet sekcí zvedne, ale myslím si, že to bude akorát.
Dnes jsem mačetou vysekal zkratku na benzínu a vzdálenost k ní je 60m :lol: http://www.mapy.cz/#!q=vimperk&t=r&x=13.785459&y=49.059071&z=19&rp=m&m=9fKcCxT2sNL.KVMnLbLNMGK-IY

Dnes jel zdobit dráhu a úplně jsem se zhrozil, když jsem přijížděl. Město tam vozí hlínu pro své účely, ale teď to tam bagrem nahrnovali a celý vrchní plácek je samé bláto, což mě pěkně sere. Ten vršek byl tak hezky čistý. Ono o to místo úplně tolik nejde. Tam se budem pohybovat minimálně, ale nerad tam v tom sajrajtu jezdím, že mám na Adolfovi zaflákané liťáky a podběhy.

Podívejte se sami a podle toho si taky zvolte obuv :?: Dráha je až vpravo za fotkou. Tam je čisťoučko :lol:

Obrázek
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
salamandr5321
Uživatel
Příspěvky: 118
Registrován: 14.07.2013 13:50
Bydliště: Praha 7 Holešovice

Re: 2. závod RC Offroad Trial ve Vimperku 31.8.2013

no nazdar! :-( takže holínky do kufru auta... hele co řekneš zaplatit zaplatím a myslím,že i ostatní, Je hezk,že na tom nechceš vydělávat,ale dotovat vše taky nejde dlouho. Ještě jedna věc,jak to bude s pitím,předpokládám,že každej ze svých zdrojů,nebo to už máš tak zmáklé,že tam budou hostesky s chlazenými nápoji? ;-) ;-) ;-) ;-) Daniel
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: 2. závod RC Offroad Trial ve Vimperku 31.8.2013

No dyť jsi offroaďák, z bláta máš být nadšenej a né zdrcenej :lol: my řešíma občerstvení takhle ... můj FeldaBufet :mrgreen: akorát to nafotili, když už byli všechny koláčky sežrané ... ale koláčky, buchty, a co nejvíc termosek s vodou, každý si udělá kávičku nebo čaj dle chuti ... no a nějaká plácačka po kapsách se u Moraváků vždycky najde 8)

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: 2. závod RC Offroad Trial ve Vimperku 31.8.2013

Pokud zena nezacne rodit tak bych se rad taky prijel podivat jestli by to nevadilo?
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 2. závod RC Offroad Trial ve Vimperku 31.8.2013

salamandr5321 píše: Je hezk,že na tom nechceš vydělávat,ale dotovat vše taky nejde dlouho.


Vždyť tam vlastně jezdí jen moje auto a ty serepetičky okolo jsou můj boj, za to že chci aby to i nějak vypadalo. To je stejný jak s mým modelem. Prostě mám rád ty detaily a to je už můj problém, že do toho nějaké peníze vložit chci a teď už dráha nestojí vlastně vůbec nic. Potřebné věci k závodům už mám všechny, tudíž příští závody budou stát jen ty poháry a čas ukáže, jaké budou počty a podle toho se naopak bude moct třeba zvednout i úroveň cen :idea:

S pitím se musí zajistit každý sám, ale 370m pěšky je Lidl a přes silnici Penny
http://www.mapy.cz/#!q=vimperk&t=r&x=13.787422&y=49.058465&z=17&rp=m&m=9fKdQxT2wWLjHhSZfi-LoGINpHlgQMfkN
Tudíž není problém nakoupit na místě a ráno si tam skočit klidně taky a chlazení zajistí řeka :lol: Kdo plánuje přijet v pátek, tak kdo má a může, přivezte prosím nějaký stanový altánek. Já budu mít k dispozici jen jeden :cry: Nedokážu sám obstarat vše a kdo chce popít a přespat, tak se musí zařídit dle svého pohodlí.

Ondro to se neboj, že se u mě nějaká "hruštička" nenajde. Slivka nesmí na akcičkách chybět :lol: Jeden čas jsem běhal a spal 150 dní v roce jen v lese, tak jsem si zvykl na plynový vařič, ešus a nerez hrneček :-D A jsem zvyklý vařit vždy pro víc lidí. Uděláme oheň a bude ještě gril. :FINE: Prostě klasický kempík u řeky.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Habua
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 23.01.2009 0:00
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 2. závod RC Offroad Trial ve Vimperku 31.8.2013

Moc se těšíme, přijedu i s mláďatama - jako minule :-D
Doufám, že budete po páteční kalbě OK. Ale naše děti asi vlastně nemáte už co naučit.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: 2. závod RC Offroad Trial ve Vimperku 31.8.2013

Tak kluci už dva dny lečím doma chřipku a tak se snažím co nejvíc připravit auto, vše promázáno, upraveny tlumiče, opravena vůle v převodovce (spur mi lítal asi tři mm, sem a tam :-( ) Pak jsem nekonečně dlouho měnil pastorek, červík jeden. Držel mrcha až jsem musel do garáže za flexou :-D Motor vyměněn, hrozně dlouho jsem se sral s réglem než jsem zjistil že mám vybitou baterku :-D
No dneska jsem byl už opravdu na nervy.
Péťo super poháry a za to co stály :FINE: S altánkem bohužel nepomůžu ale vezmu plachtu a nějak ji připojíme. Mám vzít tu centrálu? Pro mě to zátěž navíc nebude.
Zítra už musím do práce a tak už jsem začal nabíjet baterky a musím pomalu začít balit abych mohl v pátek dorazit co nejdříve :YOP:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: 2. závod RC Offroad Trial ve Vimperku 31.8.2013

skritek píše:Pokud zena nezacne rodit tak bych se rad taky prijel podivat jestli by to nevadilo?

To budu držet palce ať to o týden odloží, ať můžeš taky dorazit :OK:
Uživatelský avatar
salamandr5321
Uživatel
Příspěvky: 118
Registrován: 14.07.2013 13:50
Bydliště: Praha 7 Holešovice

Re: 2. závod RC Offroad Trial ve Vimperku 31.8.2013

tak to je dobrý,tenhle bufet se my líbí,jenže ja su z Prahy chlapci a u mě slivovoce z kohoutku neteče,ale jsem odkojenej na vodce,takže se budu snažit. ;-) jo a stím jídlem,koláčky nehrozí protože já a sporák,natož trouba se nemáme rádi už od pohledu,takže zásadně studená kuchyně a nákup v tom Lidlu,ale pivo vezmu nějaký karton,ono se to nestratí. :OK:
takže pánové odškrtávám pomalu dni a v pátek nashle.... Daniel :BYE: :BYE: :BYE: :BYE: :BYE: :BYE: :BYE: :BYE: :BYE:
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 2. závod RC Offroad Trial ve Vimperku 31.8.2013

Habua píše:Doufám, že budete po páteční kalbě OK. Ale naše děti asi vlastně nemáte už co naučit.

To je dobře, že přijedeš, ale počkej??? Oni děti už pijou, že je nemáme co učit :-D Skřítku, ty taky doraž, pokud to bude možné.

Láďo ty máš chřipku. Snad to přejde, nebo v pátek vypálíme červa ;-) Jestli se ti Láďo chce tahat tu centrálu, tak jí vem, i když myslím, že je vcelku zbytečná, ale kdo ví. Nakonec se může hodit. Já taky ladím auto, ale na podvozek jsem se zatím nedostal. Chci do závodu udělat vyndavací zrcátka na konektory, plus dělám vnitřní zpětné zrcátko. :lol:
Ten Lidl je Dane právě v pohodě. Člověk si tam v sobotu dojde a může si vzít rovnou něco na gril, nebo na co bude zrovna chuť a chlast se večer stejně sejde. U mě je to kola, pivo, víno, voda, hruškovice do potoka a samo, že se podělím a kdyby málo bylo tak benzína to jistí i v noci :lol:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: 2. závod RC Offroad Trial ve Vimperku 31.8.2013

Tý jo, hned bych se přidal... :-[ ale na otočku z Brna je to ... Trochu daleko ;) ale už jsem u Petra měl tu čest a všechna čest :tleskam: Je to parádní práce. Na dráze jsme se fakt vyřadili a že si Petr musel máknout... Tak ať se akce a počasí vydaří a snad někdy... Zdravím na Šumavu :BYE:
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: 2. závod RC Offroad Trial ve Vimperku 31.8.2013

Zdarec - už máme sbaleno - zítra po práci jedu se synkem a hodláme si zajezdit :tleskam:

Smůla jen že v sobotu ráno musíme vyklidit pozice hodně brzo ráno a mazat k domovu, takže závod je pro nás pase, ale nasadili jsme světla a tak se už nemůžem dočkat. A tak se k Vám jedem vlastně jenom vyspat někam k řece...
Skončim v práci (nevim kdy) a do 90ti miunut jsem tam - dle tety Mapy.cz - takže snad ještě za světla :OK:
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 2. závod RC Offroad Trial ve Vimperku 31.8.2013

Fuj, teď jsem se vrátil akorát z dráhy qa to jsem ještě nešáhl na podvozek. Ještě jsem něco vysíkl a komisařky (moje mladá a kámoška) pěkně vyzdobily kopeček. Perlinka je dobrá věc :lol:

Obrázek

To je jasné Martine. Přijeď klidně jen na večer. Ono si člověk stejně zablbne na dráze víc bez praporků. Jen přes den ohraničím nějaké sekce, ale to je jedno.
sMERIne- taky tu na Tebe máme krásnou památku. Ten most je fakt parádní. Tak se třeba uvidíme až budeš zas nikdy na šumavě.
Icelawe- Díky za pochvalu a snad tedy příště.Nedá se nic dělat.

A sWiNe :-D Sice to není bufet kufr, ale představ si, že krom toho křoviňáku vozím na dráhu tohle furt a tam se ještě převlíkám do pracovního, takže každý den dokola furt vyndavat kufr, převléct, makat a zas vše uklidit. Hrozná rutina. Ještě bufet, tak bych musel mít dodávku :-D

Obrázek
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq

Zpět na „RC Off Road Trial Vimperk“