Uživatelský avatar
Honza59
Uživatel
Příspěvky: 157
Registrován: 19.09.2013 22:25

4. závod Jihozápadního poháru RC OFFROAD TRIAL 2014

Ahoj,
zveme všechny na 4. závod Jihozápadního poháru RC OFFROAD TRIAL 2014, v sobotu, 9. 8. Závod pojedeme na známé trati ve Vimperku a start bude opět kolem desáté hodiny. V Plzni bude letní sezóna pokračovat ještě dvěma závody, 23. 8. a 13. 9. nicméně v rámci letošního, společného projektu Plzně a Vimperka je tento závod poslední. Poháry jsou přichystány a všichni se těšíme na celkové vítěze. :hura:
Sportu zdar, offroad trialu zvlášť!!!
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 4. závod Jihozápadního poháru RC OFFROAD TRIAL 2014

Obrázek

Přesně jak psal Honza. Je to poslední závod Jihozápadního poháru, tak doufám, že vyjde počasí a pěkně si to užijeme :OK:

Na nové zadní části dráhy jsem včera připravil spoustu nového terénu a zajímavé překážky, včetně šikmého betonového mostu :lol:

Pojede se 5 sekcí po 10 brankách, z čehož 3 do oběda a 2 po hodinové přestávce, jako posledně. Myslím si že to nebylo vůbec špatné. Kdo má jakékoliv jiné návrhy sem s nimi :wink: Díky sMERInovi by měli být do závodu hotové samolepky s logem na auta široké 37mm a na koho jsem si vzpomněl, tak bude mít na samolepce své jméno či nick a na koho ne, tak dostane neutrální.

Na trať bude opět možnost přijet už v pátek podvečer, kdy popijem a něco opečem. Chlazení v řece, spaní ve stanech či autech, každý dle svého. Nakoupit se dá kousek od dráhy v Penny a Lidlu, všichni už znají :lol: V sobotu bude zase gril, tak si něco naložte a přivezte. Plastové talířky mám, hořčice atd taky bude,jen aby jste věděli co sebou :lol:

V případě nejasností mne neváhejte kontaktovat :wink:
Už se na Vás těším :BYE:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 4. závod Jihozápadního poháru RC OFFROAD TRIAL 2014

Už asi nebudu u PC. Jedu nakoupit jídlo a nějaké blbosti a pomalu se přesunu zabydlet na dráhu, kde budu až do zítřka, tak kdyby někdo něco potřeboval budu na telefonu 728 212 970 .

Dnes už vše připravím na zítra, ať se ráno nezdržujem a začneme jednou včas :lol: Jelikož je to finální závod, tak to chci udělat fakt hezké a pořádně to nazdobit. Pro ty co ještě nejsou rozhodnutý zda přijedou, tak doporučuji přijet. Je to sice 4. závod, ale to je jen mezi soutěžícími co jeli i ostatní, každopádně pro ty co se nezúčastnili to nic nemění. Je to prostě závod jako každý jiný i s cenami. Navíc se po závodech vyhlásí celkové výsledky a předají se poháry.

Všechny nedostatky, kterých jsem si vědom, jsem celé dopoledne odstraňoval a věřím, že to bude moc hezké. Mimo závod je Přetahovaná, kterou bych si poprvé rád zkusil, tak doufám že někdo svolí, Hillclimb a jezdit s dá i okolo, kde je místama nějaké to blátíčko.

Jídlo, pití sebou, gril bude po celý den a já už se na Vás moc těším, tak neváhejte a přijeďte ;-)
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Honza59
Uživatel
Příspěvky: 157
Registrován: 19.09.2013 22:25

Re: 4. závod Jihozápadního poháru RC OFFROAD TRIAL 2014

Vážení přátelé,
děkujeme všem, kteří nám pomohli s realizací mezikrajového projektu Vimperka a Plzně, Jihozápadního poháru RC OFFROAD TRIAL 2014. Blahopřejeme všem 12 jezdcům, kteří se probojovali do celkového pořadí tím, že odjeli minimálně tři závody ze čtyř. Gratulujeme vítězům tohoto 4. závodu a gratulujeme i vítězům celkového pořadí seriálu. Fotografie najdete na našem klubovém rajceti.

Sportu zdar, offroad trialu zvlášť!!! :hura: :hura:
Uživatelský avatar
jirka.813
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 05.11.2012 18:01
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 4. závod Jihozápadního poháru RC OFFROAD TRIAL 2014

Dovolil jsem si s Dášou trošku zapracovat na "propagaci" našeho snažení. :-p Takže kdyby náhodou jste klucí měli zbytečných pár korunek a chtěli se trošku literárně vzdělávat, tak si sežeňte zářijový číslo RC carsu. :YOP: Měly by tam být Bolešiny i Vimperk :HI:
RC OFF ROAD PLZEŇ
youtube
kečup


,,Je lepší mířit ke hvězdám a minout, než do hromady hnoje a trefit se."

Mercedes Unimog 1350L 1:8
Land Rover Defender Trophy
Horri Bull
Jeep Wrangler JK
Jeep Cherokee
Tamiya CC-01 - doprovoďák

Tiger I, Panther Ausf.G

Zpět na „RC Off road Trial Západní Čechy“